Jump to content
Sign in to follow this  
vizoran

Nedjelja 15.03. (Live)

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Potrebni bodovi i vazan mec, da je granica 3.5 uzeo bih to bez razmisljanja a ovako mislim da je bolje sacekati pocetak i odgledati 15-ak minuta kao i pocetne sastave  
    • Lok. Moscow - Kopenhagen over 3.5 cards (marathonbet, wwin) Kvota se krece u marathona 1.44, a u wwina 1,39 s time da wwin racuna duple zute i crvene. Moze se igrat i over na 4.5. Vidin dosta je analiza za kartone jer je sve to u bod i triba dobro izabrat. Mozda i prode sve nikad se ne zna. Takoder i na ovoj utakmici imamo razliku od jednog boda izmedu ova dva tima, dok 1. i 3. trenutno na tablici imaju po 6 bodova. Kopen je 3. sa 5 bodova. Zadnji susret je zavrsen 0-0 sa 26 prekrsaja i tocno 4 zuta. Utakmicu sada sudi spanjolac Javier Estrada koji je dobar sudac za kartone i moze pokazat bar 4 kartona. S pretpostavkom da Tiraspol dobije Zlina kod kuce, ode imamo dvoboj za 2. misto. Rusi ko rusi mislin da ce igrat tvrdu utakmicu, a to ocekujen i od Kopena da uzvrati. Kopenu je ode dosta bod i sigurno se nece zurit da zabiju. Kada bi utakmica zavrsila x Kopen bi ima bod prednosti i trenutno bolju gol razliku s time da igraju kod kuce zadnju utakmicu protiv Tiraspola koji ako rijesi Zlina moze se rec da je vec zakoracia jednon nogon u playoff. S druge strane Lokomotiva ide u goste Zlinu koji je u 2 susreta kod kuce uzea bod i Tiraspolu i Kopenu. Sigurno je to da ce sada kod kuce dat sve od sebe da dobiju, a dok ce Kopen pretpostavljan ici na sigurniju igru, bit ce tvrdo.
    • Pozdrav, svaka cast na radu momci. igram cesto kartone pa da cujem sta kazete za Bilbao - Hertha / Tagliavento ... 4.5 na bet365 nije lose?
    • U potpunosti se slažem sa kolegom @JackieJack. Forum služi za to da pomognemo jedni drugima i da svojim informacijama, mišljenjima i analizama pokušamo doprinijeti nekom dobitku, kao što nas većina to i pokušava. Ništa mi nije draže od toga kada je netko prepisao moj tip ili nekoga drugog na forumu i javio se kasnije sav sretan što ga je pogodio ili dobio neki novac. To je ono što je krasi ovaj forum. Zar nije lijepo vidjeti kada se par članova dogovara i razmjenjuje informacije oko nekog tipa bez psovki i vulgarnih riječi i vrijeđanja. Ova prepucavanja su zaista na razini nekog 8-godišnjaka kojem je krivo kada njegov drugar ima bolju igračku. A tako i za ove videe, CrneKese je i sam, ako se dobro sjećam, priznao da je u posljednje vrijeme postavljao mnoštvo videa, a niti jednu pisanu analizu i odmah sljedeći dan je počeo da piše analize uz par video analiza u čemu zaista ne vidim problem. Ajmo se zadati na analize, jer ova rasprava nema smisla zaista!
    • Astana - Villareal over 4 cards 1.80 bet365 4/10 Jos jedna grupa u kojoj nemamo timove koji su prosli dalje. Astana i Villareal se bore za prvo tj. drugo mesto u grupi a ovaj mec je dosta vazan jer ko god pobedi moze skoro pa osigurati prolaz. Tim Villareala se ove sezone nije proslavio u gostima, pred ovaj mec imaju i dosta povredjenih igraca dok je Astana uglavnom kompletna. AStana u zadnjem kolu gostuje Sparti iz Praga sto nece biti lako gostovanje, trener je izjavio da je ovaj mec i pobeda prioritet kako bi mogli mirnije uci u poslednje kolo. 

Sudi Litvanac Mazeika, koji je ako me secanje dobro sluzi prosle sezone u prvom delu bio sudija sa najvecim prosekom u LE, ove sezone nista losiji, sudio 3 meca u Evropi te delio: 6 zutih, 5 zutih i 5 zutih. Za tim iz Kazakhstana ovaj mec jeste big-deal, kod kuce su dobili Maccabi 4:0, otkinuli bodove Sparti 1:1 te dobili i Celtic 4:3 u kvalama. Mislim da ce biti egal mec, imamo dobrog sudiju a granica koju nudi bet365 je nimalo losa jer u slucaju 4 zutih imamo povrat uloga, a ako imamo pozitivan rezultat mislim da bi samo u zadnjih 10-ak minuta mogli videti bar 2 kartona.
  • Bet365

• Teme