Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Tutty

Ponedjeljak 16.03.2009 (Listić dana)

3 objave u ovoj temi

Znam da ponedjeljak baš i nije kladioničarski dan al jutros uz kavu kad mi se pojavila ponuda nisam moga odolit  ;D

jedan pomalo teniski

Cilic - Robredo   1    @1,75

h2h 1:1, čilkan pobijedio na tvrdoj podlozi prosle godine a robredo 06' na travi, dva izjednacena tenisaca al prednost dajem cilicu zbog tvrde podloge koja mu vise pase za razliku od robreda koji se ipak bolje snalazi na zemlji

Simon - Ljubičić(+3,5)      1    @1,85

Ljubičić prošao Ančića zbog predaje iako mislim da bi ga tu Ančić prošao bez problema da nije bilo zdravstvenih problema, sami znate da je Ljubičić u zadnje vrijeme u očajnoj formi i da gotovo sve turnire završaje u prvim kolima. Dok je Simon u vrlo dobroj formi, u Dubaiu i Marseilleu je išao do polufinala gdje je izgubio od Đokovića i Llodre, u Davis cupu izgubio oba meča protiv čeha al ja to nebih baš uzimao za mjerilo jer moguće da nije išao 100%. Tako da vjerujem da bi to Simon mogao riješiti sa breakovima u oba seta

Federer - Karlović(+3,5)    1    @1,85

6:1 h2h na strani Federera, mislim da je neupitna kvaliteta na strani Federera i da je ovako mali hendikep postavljen u prvom redu zbog Karlovićevog razornog servisa te dobrog osvajanja svojih servis gemova. Unatoč tome vjerujem da bi Federer mogao uzeti barem jedan servis Karloviću i riješit to u svoju korist u dva seta

još sam odigrao HV71 - Timra    1  @1,70

bez nekog posebnog razloga, 3-3 je trenutno i pobjednik ovog meča ide u polufinale, mislim da bi Hv mogao iskoristit prednost domaćeg terena

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Šta Željo ni do pobjede ? Još Čelik ima crveni cijelo poluvrijeme........ Zajeb*** su ti BiH poslovi 
    • Evo i od mene nešto danas,bez nekih uloga nek svatko igra po svome, bogat dan pa će biti i dosta listića   Dinamo - Rijeka BTS NO 1.60   Inače dosta volim ove oklade a ovdje moram uzeti. Derbi je ovdje baš derbi,jer ako Dinamo ovdje napravi neki kiks bit će dosta problema i prvenstvo iako još nije ni prvio dio sezone gotov bit će pod ? Dinamo ima dosta problema u ofanzivi,teško zabijaju golove što je dosta vidljivo, s druge strane Rijeka je dosta inteligentna momčad i imaju mozga u veznom redu a i solidnu obranu koja je u dosta utakmica zadržala mrežu netaknutom. Velik je ulog pa tako ne mislim da će biti puno srljanja i pretjerano efikasne i atraktivne igre.   Barcelona - Paris X2 1,70   Radi se o derbiju Lige Prvaka i dvoboju 2 ekipe koje trenutno drže vrh grupe A ispred Flensburga,Veszprema i Kiela. PSG je jednostavno dream team rukometa i imaju velike motive ovdje te su glavni favoriti za Ligu Prvaka. Ekipa je stvarno prestrašno kvalitetna i "debela" sa uvijek 2 kvalitetna igrača na bilo kojoj poziciji. Isto tako Karabatić se vraća u Barcelonu u Blaugranu te će i to biti veliki motiv.   
    • RB Leipzig-Schalke 04     X2     1,90          SuperSport Serija Leipziga negdje mora stat i ovo je ta utakmica...U pre dobroj formi je Schalke da nebi danas u Leipzigu uzeli mozda i sva 3 boda...U Europskoj ligi su pomeli konkurenciju i osigurali 1.mjesto, a melju sve pred sobom i u domacem prvenstvu.Po meni je Schalke jako podcijenjen ovakvom kvotom.
    • Ne znam baš da li je ovo 'surebet'. Direktan crveni i dva zuta 45 poena. A to su 4 kartona inace Ne dolazi ni over u WWin, ni poeni u WH
    • Trazi pod "over 45 booking points. To je isto sto i 4.5 cards jer je jedan zuti 10 BP, crveni 25BP a 2 zuta pa crveni 35 BP..
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
      Liverpool v Leeds: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
      Inter v Fiorentina: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Stuttgart v Nurnberg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lyon v PSG: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
      Sevilla v Valencia: Detaljna analiza
  • Bet365

• Teme

• FIFA objavila kandidate za igrača godine
      FIFA objavila kandidate za igrača godine
    • Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
      Napadač Leicestera neprepoznatljiv u novoj sezoni: Šta se dešava sa Vardyjem?
    • Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
      Desni bek stiže u Barcu: Srna na pragu Nou Campa?
    • Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
      Pep Guardiola: Za Barcu je ponekad dobro da izgubi
    • Mračna strana Diega Coste je prošlost
      Mračna strana Diega Coste je prošlost
    • Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
      Online kladionica: Na što se sve može kladiti za El Casico?
    • El Clasico Live Streaming – Bet365
      El Clasico Live Streaming – Bet365
    • Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
      Ronaldinho oblači dres Chapecoensea?
    • Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
      Enzo Zidane: Snovi su mi ispunjeni
    • Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?
      Kako je Barca ostala bez Ronalda zbog 2 miliona?