Jump to content
Sign in to follow this  
vizoran

Utorak 17.03.

Recommended Posts

cijela druga austrijska liga završi poluvrijeme 0-0... ma svašta

do sada samo jedan gol i to na mojoj utakmici A. Wien (A) - RB Salzburg Junioren

ma lol

Gledam na bwinu i već "zatulilo" 1:1 i bwin upisao rez. kad ono poništen gol...

A bed luck...

Meni je Arsenal jako bitan da prođe onaj bet da daju gol u oba poluvremena... Nadam se da će biti sreće...

cijela druga austrijska liga završi poluvrijeme 0-0... ma svašta

do sada samo jedan gol i to na mojoj utakmici A. Wien (A) - RB Salzburg Junioren

ma lol

Meni je Arsenal jako bitan da prođe onaj bet da daju gol u oba poluvremena... Nadam se da će biti sreće...

arsenal 0:1

to je dosta dobro za 'pozitivan' rasplet situacije

ovo je neki crni tjedan stvarno

mislim ovaj arsenal... pa igraju ko sesvete!

tolko sam već isfrustriran da se nisam usudio odsinglat betove koje bi inače bez problema utrpo, ujutro newcastle jetse, i sad st. gallen, oba po 2.30...

pa stvarno...  ???

mislim ovaj arsenal... pa igraju ko sesvete!

stvarno su krelci... nemožeš vjerovati... jođš prime gol u startu utakmice i sve je kao idealno...

a pazi sada u 2.pol. kada daju 2-3 gola...

2:1 85'minuta...

Šta nisu mogli dati jedan u 1.pol...  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

evo sion je dao gol, dobro bar da je neko nešto dobio. čestitke tutty!

kako si znao za poluvrijeme x, statistika ili?

malo statistika al vecinom kad igran neki ludi listic onda izaberen neki klub po trenutnom filingu i odigran, cesce mi produ takvi parovi nego oni 'sigurni' kao lyon i hajduk ovi vikend recimo

npr. ovi X na poluvremenu, zadnjih 6 utakmica sassuolo doma prvo poluvrijeme ima 0-5-1 dok Vicenza zadnjih 6 u gostima prvo poluvrijeme ima 0-5-1, dosta realno za ocekivat  :)

Sign in to follow this  

• Igrači nezadovoljni, Conte odlazi Puklo je u Chelseaju Piše: M. Šljivak Danas, 12:47 FACEBOOK TWITTER Prvak Engleske, londonski Chelsea, u posljednje vrijeme igra veoma slabo. Već tri utakmice, od čega dvije u Premier ligi, tim ne zna za pobjedu i očito je kako u redovima aktuelnog prvaka nešto ne štima. Navodno je glavni problem menadžer Antonio Conte. Njegovo nezadovoljstvo činjenicom da na ljeto nije dobio igrače koje je želio i sve frustracije ispoljava na fudbalerima koji su trenutno tu. Igrači su navodno zbog toga jako nezadovoljni. Na treningu je atmosfera dosta napeta, a nekoliko fudbalera londonskog tima otvoreno je priznalo kako više ne uživaju u radu sa italijanskim stručnjakom. Ovakvo ponašanje bi Contea moglo koštati posla. Već se odavno spominje kako bi on mogao napustiti ekipu Stamford Bridgea, čak i prije kraja sezone. Italijan vjerovatno broji posljednje dane na klupi tima iz Londona. Njegovi ispadi se više ne mogu podnositi od strane rukovodstva kluba i uskoro bi Conte mogao dobiti otkaz. Chelsea je trenutno na petom mjestu engleskog Premiershipa, a za vikend imaju još jedan težak meč kada im u goste dolazi gradski rival i ove sezone odlični Watford.

/sportsport.ba/i
    • Kyrie Irving over 26.5 (1.90) Indiana Paces - Portland Trail Blazers 2 (1.50) Kladionica bet365 Bostonu se ozlijedio Hayward, dok je Smart pod upitnikom zbog ozljede te mozda nece igrati. Prosle godine je bio na ovom prosjeku, iako nije bio glavni igrac. Sada je nakon Haywardove ozljede prva opcija i trebao bi povuci i dovesti Boston do prve ovosezonske pobjede nakon loseg starta. Portland puno kvalitetnija ekipa, u prvom kolu, bez McColluma, isprašili Phoenix koji nije slabija ekipa od Indiane. Indiana se prvo kolo mucila sa Netsima i pokazuje kako je ekipa za donji dom istoka. Portland, uz povratnika McColluma, uzima bez problema.  
    • Poprilicno promijenjena momcad Malage od prosle sezone...Mislim da nikad nisu ovoliko promjena napravili izmedju 2 sezone...A vjerojatno i vise kartona izmedju ovih momcadi pada u Malagi posto je tamo velik naboj domace publike da pokusaju nesto, pa su i igraci cvrsci i ostriji !
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme