Jump to content
Sign in to follow this  
vizoran

Utorak 17.03.

Recommended Posts

cijela druga austrijska liga završi poluvrijeme 0-0... ma svašta

do sada samo jedan gol i to na mojoj utakmici A. Wien (A) - RB Salzburg Junioren

ma lol

Gledam na bwinu i već "zatulilo" 1:1 i bwin upisao rez. kad ono poništen gol...

A bed luck...

Meni je Arsenal jako bitan da prođe onaj bet da daju gol u oba poluvremena... Nadam se da će biti sreće...

cijela druga austrijska liga završi poluvrijeme 0-0... ma svašta

do sada samo jedan gol i to na mojoj utakmici A. Wien (A) - RB Salzburg Junioren

ma lol

Meni je Arsenal jako bitan da prođe onaj bet da daju gol u oba poluvremena... Nadam se da će biti sreće...

arsenal 0:1

to je dosta dobro za 'pozitivan' rasplet situacije

ovo je neki crni tjedan stvarno

mislim ovaj arsenal... pa igraju ko sesvete!

tolko sam već isfrustriran da se nisam usudio odsinglat betove koje bi inače bez problema utrpo, ujutro newcastle jetse, i sad st. gallen, oba po 2.30...

pa stvarno...  ???

mislim ovaj arsenal... pa igraju ko sesvete!

stvarno su krelci... nemožeš vjerovati... jođš prime gol u startu utakmice i sve je kao idealno...

a pazi sada u 2.pol. kada daju 2-3 gola...

2:1 85'minuta...

Šta nisu mogli dati jedan u 1.pol...  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

evo sion je dao gol, dobro bar da je neko nešto dobio. čestitke tutty!

kako si znao za poluvrijeme x, statistika ili?

malo statistika al vecinom kad igran neki ludi listic onda izaberen neki klub po trenutnom filingu i odigran, cesce mi produ takvi parovi nego oni 'sigurni' kao lyon i hajduk ovi vikend recimo

npr. ovi X na poluvremenu, zadnjih 6 utakmica sassuolo doma prvo poluvrijeme ima 0-5-1 dok Vicenza zadnjih 6 u gostima prvo poluvrijeme ima 0-5-1, dosta realno za ocekivat  :)

Sign in to follow this  

• kod bet365...ako igram over 5,0 i da je na kraju točno 5 kartona, onda je void ?  
    • FK Austria - Sturm // Pobjeda gosta bet365 - 1,95 Zadnja utakmica prije zimske pauze, koja će dobro doći ekipi Austrie da proba srediti svoje redove jer igraju zaista katastrofalnu sezonu, za razliku od Sturma koji će biti jesenji prvak bez obzira na današnji rezultat. Nakon mnogo godina nogometna groznica je zahvatila Graz, i iz prve ruke vam ogu reći da svi vjeruju u titulu jer napokon imaju ekipu koja je za to sposobna. Možda i ne bitna informacija, ali podatak da je u gradu otvoreno nekiliko fan shopova, dokazuje koliko ih je zahvatila euforija i mislim, da na krilima dobre forme i euforije mogu stići do titule. Austria danas opet igra bez nekoliko ključnih igrača, kao i od početka sezone. Nedostaju im: vratar Almer (0/0), braniči Klein (6/1), Martshchinko (8/0), Westerman (10/0), Ruan (1/0), Borković (3 / 0) i veznjak Grunwald (3/0).  Sa današnjom pobjedom Sturm može pobjeći Salzburgu na 4 boda i mislim da i to žele, jer kiks u zadnjem susretu prije pauze nikako nije dobrodošao. Danas će ovo biti posljednja utakmica na klupi za njihovog trenera Fodea koji je i stvorio ovu ekipu, jer on uskoro preuzima kormilo Austrijske reprezentacije. Kao zahvalu i poklon najbolje bi mu došla tri boda danas. Sturmu već neko vrijeme nedostaju Huspek (15/5) i Schulz (8/0) tako da neće biti velikih problema sa izostancma. Koeficijent je odličan i ja vjerujem u njihovu pobjedu. Sretno!
    • Barcelona - Deportivo // Barca pobjeđuje bez primljenog gola bet365 - 1,80 Barcelona je doživjela blagi pad forme što je bilo za očekivati, ali i dalje su prvi sa tri boda više od Atletica i utakmicom manje. Iako imaju mnogo izostanaka u zanjoj liniji, prije svega nema Umttija, njegova zamjena Vermalen je odigrao odlično zadnje dvije utakmice u kojima Barcelona nije primila pogodak. Deportivo je zadnji susret u gostima izgubio od Seville 2-0, ali su popravili utisak u narednom kolu kod kuće slavivši protiv odličnog ove sezone Leganea, rezultatom 1-0. Večeras možemo očekivati posjed lopte u nogamam barce oko 65-70% što obično bude slučaj protiv slabijih ekipa, te ne vidim način kako Deportivo ovdje može postići gol. Barcelona je ove sezone čak sedam puta kod kuče uspjela sačuvati svoju mrežu. Sretno!
    • Bournemouth - Liverpool // over 2,5 bet365 - 1,53 Bournemouth je bio bolji od Liverpoola prije godinu dana upravo u decembru mjesecu. Konačni rezultat glasio je 4:3. Liverpool je imao neke blijede partije u posljednje vrijeme te nisu uspjeli pobijediti svoje protivnike koje bi realno bi trebali pobijediti. Igrali su 0: 0 protiv West Brom i 1: 1 protiv Evertona. Taj podatak potvrđuje da i danas Liverpool očekuje težak susret. Coutinho, Firminho, Mane i Salah su svi zdravi i mislim da je samo pitanje vremena prije nego što počnu blistati u napadu kada su svi na terenu, a kada im to uspije nijedan odbranan u engleskoj neće moći zaustaviti ovaj strašni napad. Mislim da su propustili veliku priliku da se uključe u vrh PL protiv WBA i Evertona i danas će dati sve od sebe da zabilježe pobjedu protiv Bournemoutha. Domaćin i nije neka kvalitetna odbrambena ekipa, tako da danas očekujem nekoliko golova u njihovoj mreži dok i Liverpool što je opšte poznato prima mnogo golova, tako da je over ovdje vrlo izgledna opcija.  
  • Bet365

• Teme