Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Petak 20.03.2009 (Listić dana)

Recommended Posts

Evo par parova za malo manji ulog ako netko želi probat, ja ću sigurno odigrat pa šta bude...

Guingamp - Lens  2  2,70

-Guingamp je igrao u kupu i pobjedio u gostima Sedan sa 1:3 izgleda da su u formi...no Lens je prvi na tablici u drugoj ligi i sigurno nisu tamo bez veze nemaju pobjedu već tri utakmice i bio bi red da se vrate pobjedama...zašto ne probat računat na umor igrača guingampa zbog kup utakmice? 2 pa da vidimo šta će biti...

Ujpest - Debrecen  X  3,20

-Primjetio sam kako Debrecen uvjek ima problema sa Ujpestom, u zadnjih 6 utakmica Debrecen ima 5 pobjeda i jedan poraza a ujpest ima 3 pobjede i 3 remija, to je susret prvog i drugog na ljestvici i mislim da bi X bio realan rezultat...zašto ne probat...

Chicago Blackhawks - Edmonton Olilers  X  4,05

-Kao što sam rekao Chicago je izgubio to 4. mjesto u konferenciji i očigledan je pad u formi. Edmonton jučer pobjedio 8:1 u gostima Colorado...očito je da su oni u formi, imaju još jednu utakmicu u gostima i vrlo lako se može dogodit po trenutnoj formi da ostvare novu pobjedu no Chicago neće dozvoliti tako lako sakupljanje bodova u njihovoj dvorani moraju se vratiti u staru formu, a to će najlakše napravit u svojoj dvorani. Meni sve izgleda na nerješeno pa ću probat sa iksom :)

danas pokusavam zaradit za vikend izlaske  ;D

heerenveen    2    1,65

Omniworld - FC Eindhoven  oba daju gol    1,60

Dijon - Bastia  prvo pol. X      1,95

good luck to all

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Saudicij trenutno melju igrom Egipat,samo pukom srećom je 1-1.   Ovo prvenstvo je stvarno ko i vrijeme vani 🤩
    • Australija - Peru (16:00)
      Sudac: Sergey Karasev (RUS)
      Danska - Francuska (16:00)
      Sudac: Sandro Ricci (BRA)
      Island - Hrvatska (20:00)
      Sudac: Antonio Mateu Lahoz (ESP)
      Nigerija - Argentina (20:00)
      Sudac: Cüneyt Çakır (TUR)
      (Koeficijenti 25.6 u 16:45 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
    • Iran - Portugal | Cristiano Ronaldo više od 5.5 šuteva (2.00) bet365 Kada sam vidio jutros da su navijači Irana provocirali Cristiana Ronalda u njegovom hotelu tako što su mu većim dijelom noći pravili buku ispred hotela kako ne bi mogao spavati, vjerujem da će on danas biti vrlo ljut na Iran i da će im željeti postići što više golova, plus tu je i lista strijelaca na kojoj ga je prešao Harry Kane za jedan gol, tako da vjerujem da će pretenciozni Ronaldo težiti ka tome da prestigne Kanea na toj listi. (Koeficijenti 25.6 u 15:06 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama Stoga mislim da će Cristiano Ronaldo imati više od 5.5 šuteva na gol. Na prve dvije utakmice Cristiano Ronaldo je bio igrač utakmice. Postigao je čeitri gola u dvije utakmice i u formi je svog života u 33 godini. Zaista fenomenalan Ronaldo. Protiv Španjolske je postigao hat-trick, a prema golu je opucao četiri šuta u toj utakmici, dok je protiv Maroka imao šest šuteva. Vjerujem da će protiv Irana imati još mnogo više šuteva baš zbog toga što su ga pokušavali poremetiti prije utakmice, vjerujem da će biti ljut i na taj način im pokazati što je uradio i protiv PSG-a kada su igrali u Ligi prvaka, gdje su navijači PSG-a bili pred hotelom kako bi ga poremetili u spavanju, no Ronaldo je sutradan postigao gol u Realovoj pobjedi od 1-2 u gostima na Parku Prinčeva. Vjerujem da će i ovdje biti ista priča, dok se Portugal mora boriti za prvu poziciju sa Španjolskom koja igra protiv Maroka. Sretno!
    • Što mislite danas o underu kartona na Španjolce i Saudijce? Po meni 2 kolko tolko nebitne tekme, saudijci s egiptom čisto za prestiž a španjolci koji su u dosadašnje 2 utakmice dobili samo 1 žuti karton i igraju protiv maroka koji je već ispo.  
    • Ovo sam već odigrao tako da se nadam da će Cheryshev i Rusija napraviti par prilika, gdje će jedna od njih biti šut u okvir gola pomenutog igrača, dok je izostanak Gimeneza dodatni plus za ovu okladu. No i ovo što predlažeš mi se čini prilično dobro, a ne bi iznenadilo kada bi Urugvaj ovdje i izgubio, jer svi podcjenjuju Rusiju od početka, dok je jedan Urugvaj dobio Saudijsku Arabiju sa samo 1-0, a Rusija im je dala čak pet komada. To nije nikakav pokazatelj, ali vjerujem da Cheryshev može izvući barem par šuteva od kojih će jedan ići u okvir. Sretno nam!
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use