Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Nedjelja 22.03. (Live)

Recommended Posts

Dinamo Osijek nikako da padne gol vise, a napada se s obje strane. Onaj Morales mi digo tlak na 500 od cijelog gola u pod i golmana  >:( a Primorac neke projektile pokusava, nece valjd on dat gol, covjek nije bio 300 dana dao gol i sad da zabije neki gol iz PES-a... Da nema stele ne bi bio ni rezerva u Osijeku, joj kako ne podnosim tog covijeka, na stadion sam presto ici zbog njega i njegovog kampiranja, ne bi za lotpom potrco, misli da je Inzaghi...

Joooooooj morales sta promasi/uje ne vjerujem...

Jbm ti Cibaliju proslo kolo mi uzmu novce u 90' min protiv Hajduka i sad opet sa Belupom se povijest ponavlja...

Lyon i Lpool poveli  :)

Sign in to follow this  

• Dimitrov - Edmund (najava)

Na rasporedu su danas prvi četvrtfinalni parovi. U oba susreta imamo izrazite favorite. Dimitrov je opasno živio u 2. kolu protiv kvalifikanta i bio na korak od ispadanja. Nakon toga počeo je bUgarin bolje igrati i dobio Rubleva te favoriziranog Kyrgiosa. Edmund je izneđaujuće došao do ovdje no ždrijeb mu se otvorio pobjedom u 1. kolu protiv Andersona. U Brisbaneu je bilo 2:1 u setovima za Dimitrova. "Baby Fed" bliži je pobjedi i u ovome meču. Edmund je dobar i mogao bi uzeti set, no pobjeda ide Bugarinu. 

TIP: Više od 3,5 seta 1,57 

Nadal - Čilić (najava)

Rafa Nadal očito je pogodio kada je preskočio uvodne turnire. U 4 kola ovdje odigrao je vrhunski. Samo mu je Schawrtzman otkinuo set. Ruku na srce Čilić će mu biti  najteža prepreka do sada i vidjeti ćemo koliko je zapravo dobar Nadal . Marin igra vrhunski na servisu no problem su i dalje česte oscliacije u igri. Gubio je Čilić neke već dobivene setove zbog pada u igri i želi li išta u ovome meču mora biti maksimalno koncentiraran. Čilić može ovdje minimalno do seta i vjerujem kako nas i ovdje očekuje meč na puno gemova. 

TIP:  Više  od 36,5 gemova 1.8

• Da se nadovežem na temu.   Napravio sam isplatu 8.1.2017. Do dan danas nemam nikakvih sredstava na kartici. Dakle , kao što sam napomenuo u prijašnjim postovima.Prije nego sam se išao kladiti , sve sam verificirao.I isplate su kao što mogu vidjeti u svom profilu , obrađene.Više puta sam kontaktirao podršku od bwina , i rekli su mi da sačekam 10 radnih dana , pa da ih onda kontaktiram. Dakle , u srijedu 10.1 je bila obrađena isplata.Tako da je danas 8. radni dan. Isplatu sam radio na tekući račun u PBZ banci.Uplatu na račun sam radio sa iste kartice , dakle tekuce iz pbz-a , i sve je ok.A isplatu naravno ne mogu raditi direktno na karticu.Mogu naravno da mi isplata dođe na tu karticu , ali moram preko bankovnog transfera , koji traje dosta duže. Uglavnom , kladio sam se na bet365  sa erste karticom , i sve isplate su mi stigle u roku 4-5 dana , na tekuci racun u erste banci.Isto sam morao raditi bankovni transfer.   E sad , jeli stvarno tolika razlika između PBZ-a i Erste banke ? Čitao sam neka iskustva nekih korisnika u vezi PBZ-a , i znali su "zezati". Naravno , da kako god bilo , ove iznose nemogu nikako izgubiti.U najmanju ruku moze mi se sve vratiti na bwin račun , pa da probam napraviti isplatu na devizni tekuci racun.   Eto , molio bih iskustva ljudi koji su u PBZ banci , a u neko bliže vrijeme su radili isplate preko bankovnog transfera na tekuci racun , koliko im je trajalo.I dali je mozda ok otici u PBZ, pa im javiti u vezi tih transakcija ?Ne znam sta bi se moglo desiti , da transakcije stoje na čekanju , i da trebam otici i to prvadati nekako .. ili ? Inace , radi se o sveukupno 900 kn dobitka. Ajd , ostalo je još tih 2 dana da bude 10 dana , ali opet malo se vec razvuklo.
    • Swansea - Liverpool // over 3,5 bet365 - 2,37 Liverpool je prema meni najbolja overaška ekipa kako u ovoj sezoni tako i prethodnih godina. Ranije ove sezone su demoliri Swansea rezultatom 5-0, nakon što je rezulat na poluvremenu glasio 1-0. U drugom dijelu su odigrali najbolje poluvrijeme sezoni postigavši 4 gola a mogli su zabiti barem još 2-3. Liverpool je u odličnoj formi, zabili su 4 gola Cityu a dva kasna gola Građana učinila su da rezultat ne izgleda tako loše. Liverpool igra napadački nogomet i u prošla dva mjeseca skoro svaki susret je išao preko ili 3 gola, a danas mislim da Swanseaju mogu zabiti barem 3 i pri tome primiti jedan što je uobičajna praksa za njih.    
    • Mislim da bi ovdje granica mogla biti pređena. Već sam pisao da mislim da će Eibar pobijediti u ovoj utakmici. Ove dvije ekipe su već igrale na početku sezone, gdje je Eibar pobijedio u gostima sa minimalnim rezultatom kao što sam već i naveo u ranije pisanoj analizi. Kao što vidimo u prosjeku ekipe dobijaju nešto više od 2 kartona, no u toj prvoj utakmici ova granica je bila pređena. Bilo je pet žutih kartona u prvoj utakmici i tu je utakmicu sudio upravo David Medie Jimenez. On je jedan solidan sudac, no u posljednje vrijeme se razmahao sa kartonima, gdje je u utakmici Getafe i Valencije pokazao čak 11 žutih i 1 crveni karton. U prošloj utakmici je pokazao sedam, a vjerujem da i ovdje neće tolerisati grubu igru, jer je Malaga jedna od prvih devet ekipa u ligi koje dobijaju najviše žutih kartona, no taj prosjek se razlikuje za manje od jednog kartona između tih devet ekipa i vjerujem da bi ovdje mogao da bude over. Sretno!
    • Eibar - Malaga 1 (1.61) bet365 Eibar je uspio dobiti tri utakmice u nizu u posljednje vrijeme i sa 27 bodova se nalaze na sredini tabele u ovom trenutku. Izgubili su sa 1-0 kod kuće protiv Atletico Madrida u prošloj utakmici, ali prije tog poraza su pobijedili Las Palmas u gostima, zatim 2-1 kod kuće protiv vrlo jake Valencije ove sezone, dok su pobijedili i Gironu sa 4-1 kod kuće. Pobijedili su četiri od posljednjih pet utakmica, a tri od te četiri pobjede su ostvarili sa dva ili više golova razlike. Prošle sezone su postigli tri gola Malagi kod kuće, gdje su pobijedili utakmicu sa 3-0 i zadržali mrežu netaknutom. Malaga ima zaista tešku sezonu do sada, jer se nalaze na posljednjem mjestu na tabeli u ovom trenutku sa 11 bodova i vjerojatno će ispasti. Vrlo su loši u gostima, jer su izgubili devet od posljednjih 10 gostujućih utakmica. Pobijedili su samo Real Sociedad koji je imao problema sa obranom. Eibar je solidan kod kuće, u dobroj su formi što se tiče postizanja golova i vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:49 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme