Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 28.03.2009 (Listić dana)

13 objava u ovoj temi

pa evo mogu ja početi prvi...

u svakom slučaju mislim da bismo trebali iskoristiti situaciju u kojoj momčadi koje su ušle u završnicu eurolige igraju i četvrtu utakmicu u tjedan dana a onda i s ozbiljnijim protivnicima. evo pickova:

Barcelona - Unicaja 2 @ 3.00

očiti valuebet, a stvarno mi nije jasno zašto je na unicaju koja je po meni treća momčad acb lige toliki koeficijent u situaciji gdje je Barcelona prošli vikend igrala produžetke, točnije čak četiri produžetka, s Manresom, pa onda izgubila od Taua, i onda odigrala još jednom s Tauom i ipak uvjerljivo dobila ponajviše zahvaljujući kriminalno lošoj šuterskoj večeri Žarka Rakočevića. Haislip, N'dong i Archibald neće propustiti prigodu da uzmu skalp barceloni i tako se približe poziciji broj 3 pred doigravanje čime izbjegavaju ipak nezgodni joventut u play-offu. Javi Pascual nije loš trener, i Barcina klupa je dublja iako je bitni Cabezas upitan, ali Unicaja ima Aita Renesesa, a svi znamo tko je to... ovo se naprosto mora uzeti, pogotovo handicap 6,5!

Gran Canaria - Real Madrid 1 @ 1.85

Real je igrao dvije teške utakmice s Olympiakosom i oba su puta poraženi tako da se tu nema što reći. Gran Canarii treba kako bi možda upravo njih smijenila na četvrtom mjestu, Real je umoran i demoraliziran...

treći bet nije vezan za euroligu ali bi ga se isto trebalo uzeti

Pamesa Valencia - Cajasol Sevilla 2 @ 3.75

donedavno zadnji Cajasol sada igra daleko bolje, zapravo je preporođen, dok Pamesa izgleda dosta fragilno i dobivaju vrlo teško, a k tome u ovoj utakmici neće igrati Claver i Kuqo, a Gregory se tek vratio. Po meni, popljujte me ako želite, nije stvar u kvaliteti nego u - treneru, a to je naš Neven Spahija. Nije mi baš jasno koju je taj maglu prodao u Španjolskoj no činjenica je da Pamesa igra ispod svojih mogućnosti a u ključnim trenucima Spahija je naprosto autističan. Ambiciozna Sevilla koja se u međuvremenu i žešće pojačala i dalje traži osiguranje opstanka u ligi pa mislim da je 3.75 na njih debelo previše, posebno protiv neuvjerljive Pamese.

evo, toliko od mene, živi bili pa vidjeli, ovo mi se čini dobrom alternativom za ipak nepredvidljive reprezentativne dvoboje ovog vikenda

sretno svima koji igraju!  ;D

P.S. od ostalih bi izdvojio, iako mrzim igrati hendikep na favorite, cholet protiv dijona u francuskoj, cholet ne bi trebao imati problema oko pobjede s više od šest razlike...

Nizozemska - Škotska 1

Gosti u velikim problemima oko sastavljanja ekipe a i da su kompletni bili bi puno slabiji a ovako teško da će nešto napraviti...

Crna Gora - Italija 2

Pošteni tečaj na Talijane koji imaju iskustvo i kvalitetu ovo riješiti u svoju korist. Nisam očekivao baš koef. od oko 1,70...

Rep. Irska - Bugarska 1 @ 1.80

Po meni, čisti poklon. Bugarima ne igraju Berbatov, Petrov, Božinov, Domovčijski, Tunčev, a Ircima je trener Trappatoni. Sve rečeno, Bugari danas ispadaju.

Portugal - Švedska 1 @ 1.60

Svi znate što mislim o nogometnim okladama ispod 1.80, no ovaj puta radim izuzetak jer Portugal mora pobijediti a Švedska dolazi bez Ibrahimovića.

i jedna utakmica koja će se igrati bez tenzija:

Cipar - Gruzija 1 @ 1.90

Obje momčadi bez pobjede u ciklusu, ali igra se na Cipru i oni idu na prvu pobjedu protiv slabašne Gruzije. Koeficijent je već pao sa 2.10 čini mi se, ne mislim da će tu biti iznenađenja, Cipar nije momčad koju treba potcijeniti. Imali su nekih problema oko izbornika ali to su riješili.

Nizozemska - Škotska 1

Gosti u velikim problemima oko sastavljanja ekipe a i da su kompletni bili bi puno slabiji a ovako teško da će nešto napraviti...

Crna Gora - Italija 2

Pošteni tečaj na Talijane koji imaju iskustvo i kvalitetu ovo riješiti u svoju korist. Nisam očekivao baš koef. od oko 1,70...

ovdje se potpuno slažem s tobom, s tim da bi ja još igrao i na francuze (jednostavno su bolji od litve, koja je za sada u dobroj poziciji u kvalifikacijskoj grupi ali ako hoće nešto više moraju napadat i pobjeđivat kod kuće, a čini mi se kako je francuska pre veliki zalogaj za njih)...

mislim da ako nizozemska pobjedi u ovoj utakmici da je će osigurati prvo mjesto i svjetsko prvenstvo te da će im to biti i više nego dovoljan motiv (već sada imaju oko 4 ili 5 bodova prednosti pred svim pratiteljima u grupi i ako pobjede imat ce 7 ili 8 nakon 4 odigrane utakmice sa isto toliko za odigrat do kraja)....

e da i za crnu goru ne igra mirko vučinić jer je kartoniran, sa lipijem na klupi italije je ovo čista dvica

Uzeo sam vaše prijedloge za nizozemsku,italiju i francusku.

ne znam mislio sam još dodat i španjolce, nitko ih nije spomenuo,znam da je mali koeficijent,al lijepo bi zaokružilo listic.

A za single mi se čini jako dobro Sj.Irska-Poljska  2 - mislim da je Poljska i inače bolja,a ovoj put Sj.irskoj fali dosta prvotimaca.

pa evo mogu ja početi prvi...

u svakom slučaju mislim da bismo trebali iskoristiti situaciju u kojoj momčadi koje su ušle u završnicu eurolige igraju i četvrtu utakmicu u tjedan dana a onda i s ozbiljnijim protivnicima. evo pickova:

Barcelona - Unicaja 2 @ 3.00

očiti valuebet, a stvarno mi nije jasno zašto je na unicaju koja je po meni treća momčad acb lige toliki koeficijent u situaciji gdje je Barcelona prošli vikend igrala produžetke, točnije čak četiri produžetka, s Manresom, pa onda izgubila od Taua, i onda odigrala još jednom s Tauom i ipak uvjerljivo dobila ponajviše zahvaljujući kriminalno lošoj šuterskoj večeri Žarka Rakočevića. Haislip, N'dong i Archibald neće propustiti prigodu da uzmu skalp barceloni i tako se približe poziciji broj 3 pred doigravanje čime izbjegavaju ipak nezgodni joventut u play-offu. Javi Pascual nije loš trener, i Barcina klupa je dublja iako je bitni Cabezas upitan, ali Unicaja ima Aita Renesesa, a svi znamo tko je to... ovo se naprosto mora uzeti, pogotovo handicap 6,5!

Gran Canaria - Real Madrid 1 @ 1.85

Real je igrao dvije teške utakmice s Olympiakosom i oba su puta poraženi tako da se tu nema što reći. Gran Canarii treba kako bi možda upravo njih smijenila na četvrtom mjestu, Real je umoran i demoraliziran...

treći bet nije vezan za euroligu ali bi ga se isto trebalo uzeti

Pamesa Valencia - Cajasol Sevilla 2 @ 3.75

donedavno zadnji Cajasol sada igra daleko bolje, zapravo je preporođen, dok Pamesa izgleda dosta fragilno i dobivaju vrlo teško, a k tome u ovoj utakmici neće igrati Claver i Kuqo, a Gregory se tek vratio. Po meni, popljujte me ako želite, nije stvar u kvaliteti nego u - treneru, a to je naš Neven Spahija. Nije mi baš jasno koju je taj maglu prodao u Španjolskoj no činjenica je da Pamesa igra ispod svojih mogućnosti a u ključnim trenucima Spahija je naprosto autističan. Ambiciozna Sevilla koja se u međuvremenu i žešće pojačala i dalje traži osiguranje opstanka u ligi pa mislim da je 3.75 na njih debelo previše, posebno protiv neuvjerljive Pamese.

evo, toliko od mene, živi bili pa vidjeli, ovo mi se čini dobrom alternativom za ipak nepredvidljive reprezentativne dvoboje ovog vikenda

sretno svima koji igraju!  ;D

P.S. od ostalih bi izdvojio, iako mrzim igrati hendikep na favorite, cholet protiv dijona u francuskoj, cholet ne bi trebao imati problema oko pobjede s više od šest razlike...

kao što ste vidjeli, barcelona je završila sa x, cajasol je dobio, real igra sutra, cholet je izgubio (možda je vrijeme da igramo protiv njih...) dodatak: ipak ne, nisam vidio da se ozlijedio bitni nando de colo, dosta za dijon...

eto, to vam je to...

Rep. Irska - Bugarska 1 @ 1.80

Po meni, čisti poklon. Bugarima ne igraju Berbatov, Petrov, Božinov, Domovčijski, Tunčev, a Ircima je trener Trappatoni. Sve rečeno, Bugari danas ispadaju.

Portugal - Švedska 1 @ 1.60

Svi znate što mislim o nogometnim okladama ispod 1.80, no ovaj puta radim izuzetak jer Portugal mora pobijediti a Švedska dolazi bez Ibrahimovića.

i jedna utakmica koja će se igrati bez tenzija:

Cipar - Gruzija 1 @ 1.90

očito samo utakmica bez tenzija je mogla proći, ovo ostalo bez komentara, opet se potvrdila moja filozofija o nogometnim okladama ispod 1.80...

Obje momčadi bez pobjede u ciklusu, ali igra se na Cipru i oni idu na prvu pobjedu protiv slabašne Gruzije. Koeficijent je već pao sa 2.10 čini mi se, ne mislim da će tu biti iznenađenja, Cipar nije momčad koju treba potcijeniti. Imali su nekih problema oko izbornika ali to su riješili.

irci, irci...

Igrao sam na kladionici da ce utrku zavrsiti 14 bolida ili manje i gledao sam utrku i koliko znam 6 bolida nije zavrsilo, medutim sada vidim da sve klad. te oklade stavljaju kao nedobitne, a na sl. rez. su registrirana samo 4 bolida

koja nisu zavrsila utrku...

Dakle iako Vettel i Kubica nisu završili utrku budući da su imali "nezgodu" i parkirali bolide kraj staze 3 kruga prije kraja utrke oni su kao završili utrku... :o ??? E to se samo meni može desiti kada to čekam za 600e....  :'(

A u kur** nakon Portugala još i ovo, a stvarno nema smisla...>:( >:( >:( >:( >:(

stari, ne brini se, dosta ljudi ima neke crne serije, ja sam jučer imao valjda najgori dan u povijesti, pogodio sam samo cajasol, drugdje su mi oklade padale na jednom paru...

onda ujutro dodatni šok - uvidio sam da nisam uplatio cajasol nego pogreškom bilbao lol

toliko o tome

više sreće danas!

Igrao sam na kladionici da ce utrku zavrsiti 14 bolida ili manje i gledao sam utrku i koliko znam 6 bolida nije zavrsilo, medutim sada vidim da sve klad. te oklade stavljaju kao nedobitne, a na sl. rez. su registrirana samo 4 bolida

Dakle iako Vettel i Kubica nisu završili utrku budući da su imali "nezgodu" i parkirali bolide kraj staze 3 kruga prije kraja utrke oni su kao završili utrku... :o ??? E to se samo meni može desiti kada to čekam za 600e....  :'(

A u kur** nakon Portugala još i ovo, a stvarno nema smisla...>:( >:( >:( >:( >:(

F1 racuna da su zavrsili prema sluzbenom poratku na kraju trke!

F1 racuna da su zavrsili prema sluzbenom poratku na kraju trke!

ooooooooo hammerfan! pa di si!

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Ebichler - Hayboeck 1.80 na njemca. Moze li to celte?:)
    • Definivno se isplati odigrat po tom koeficijentu i toj grani. Ne znam tko sudi ni kakvi su s kartonima inace, ali u ovakvim mečevima to nije presudno. Ocekuje se visoki naboj od samog pocetka. Nisu samo 3 boda u pitanju, pitanje je casti, pogotovo s gostujuce strane. Over po tom koefu se definitivno isplati odigrat.
    • Hertha - Werder  oba daju gol   i over 2,[email protected],30 bet365 1 i over 2,[email protected],50  bet365   Werder je osim prve utakmice ove sezone kad je izgubio od Baerna 0:6 nanizao 12 utakmica u kojima je igrao odg3+. Vecinu utakmica je gubio ali na svakoj je zabio bar jedan gol. Hertha je na svom terenu 100% ove sezone; 6-0-0 uz gol razliku 13:3, od Kolna, Mainza i Freiburga su primili gol dok Schalke, HSV i Gladbach nisu uspjeli zabiti gol. Herthi se vraca Ibisevic dok je Werder oslabljen neigranjem nekoliko igraca a bitno za ove tipove bi moglo biti da ce danas na golu stajati rezervno golman Wiedwald koji je branio na 7 utakmica ove sezone, primio 20 golova pritom. Werder je izgubio 6 od tih 7 utakmica. Uzevsi u obzir te cinjenice, ove dvije kvote se danas moraju probati.          
    • William Hill total booking points over 45 2.87 ?
    • O Nemcu sam skoro sve rekao, a sa druge strane tu je i Fannemel koji je potpuno podbacio prošlog vikenda ali očekujem da se vrati u velikom stilu. Na treningu je bio 3. i 6. u kvalifikacijama na visokom drugom mestu. On živi u ovom gradu i redovno skače dobro pred svojim navijačima: do sada ima tri plasmana u top 6. Danas bi mogao da zabeleži i četvrti... To je to od mene za danas, ništa sa ozbiljnijim ulogom...  M. E'bichler top [email protected] A. Fannemel top [email protected]
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu