Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
d_eye.dee

2.4.2009. (live)

5 objava u ovoj temi

Za sada u prvoj četvrtini Siena igra katastrofalno, i sada kad ih gledam jasno mi je kako su u prošloj utakmici gubili skoro sa 30 razlike...i ovu će tako izgubit ako se nešto drastično ne promjeni...

28:18 za Panathinaikos u prvoj četvrtini.... :(

uspjeli su se do poluvremena sabrati i sada je 44:47 za Panathinaikos, što je podnošljivo...

Ali sada mi je Tau posustao pa gube sa 10 razlike...strašno...

Bolje na miru čekat kraj pa pogledat rezultate nego se ovako živcirat uz tekme :)

Sign in to follow this  
Followers 0

• Nisan ni ja al svakako fala in kad ovi nasi ne mogu hahaha. Nisan zamislja ovakav scenarij al eto  
    • Francuska - Španjolska Live stream u HD kvaliteti http://www.svijetkladjenja.com/live-stream/france-spain-live-streaming-hd/
    • Lipo uočeno da je previsoka kvota za over . Ja sam uzea over 1.5 1.35 prije utakmice, i još live pada gol nakon drugog poluvrimena. Ali nisam očekiva 3:0 za estoniju.
    • Odličan tip, inače La Paz je glavni bolivijski grad koji leži na nadmorskoj visini od 3600m gdje je vazduh veoma rijedak. Inače, gostujući igrači gore moraju nerijetko uzimati kiseonik i pauze su česta pojava.
    • Bolivija-Argentina +0,25 AH 1 2,150 Argentinu ovdje ceka jako tesko gostovanje, svi znamo da Bolivija igra na visokoj nadmorskoj visini u La Pazu i da to muci sve gostujuce ekipe. Kad na to dodamo sve izostanke Argentine(Mascherano, Biglia, Otamendi and Higuain) i sad sam pronasao informaciju da ce nedostajati i Messi (http://www.fifa.com/worldcup/news/y=2017/m=3/news=lionel-messi-suspended-for-four-matches-2877817.html), zbog prigovora pomocnom sucu u susretu protiv Čilea plus cinjenicu da velikom broju igraca Argentine(Aguero, Rojo, Romero, Di Maria i Banega) prijeti suspenzija za sljedeci susret s Urugvajem ukoliko dobiju karton, ocekujem tesku utakmicu za Argentinu. H2H pokazuje koliko je Argentina imala problema u La Pazu, vjerujem da Bolivija ovdje moze iznenaditi, ako nista barem remijem.
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
      Antonio Conte spreman prodati Hazarda Real Madridu, ali pod jednim uslovom
    • Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
      Franck Ribery otkrio koji sve velikani su ga željeli
    • VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
      VIDEO: Aubameyangova nova frizura svijetli u mraku
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE