Jump to content
Sign in to follow this  
tonivk

subota 25.4.2009

Recommended Posts

Ja danas nisam bas odusevljen ponudom, jedino liverpool, dok anderlecht isto treba dobit al 1.2 koef igram jako rijetko

Mattersburg-Kapfenberger SV 1

Mattersburgu trebaju bodovi za ostanak, Kapfenberger je ocajan u gostima (2:2:11) dok im je međusobni omjer 3:0:4 i uvijek je domacin odnosio 3 boda. Hm zanimljivo... Ja cu probat s pobjedom domacina, koef 1,80

Proso Liverpool, proso Mattersburg  ;)

Prošlo mojih gornjih 6

Prošo i tjedni listić ( Real utorak, Dinamo, Hajduk, Manchester srijeda, te Sporting, Anderlecht, Standard danas)

Kako je prošo i jučerašnji (okačio ga na dobitni - Braga, Wisla , Ujpest, i 3 tenisa), kao i prošli vikend ne znam šta je ovo. Idemo dalje dok ne promašimo :-))

Onda odmor pa ponovo.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Bosna-Antwerp (ki) 2 Partizan-Rytas (ki) 2 Darussafaka-Cedevita (ki) 1   Marathon 2.11   - Bosna sinoć igrala ABA 2 ligu u Mostaru, Knežević i Pašajlić igrali dosta a o njima Bosna ovisi. Već danas u Sarajevu dočekuju Antwerp koji je svakako kvalitetnija ekipa i očekujem laganu pobjedu. Tko želi može i hendi probati.   - Partizan je prošli tjedan u Europi davao šansu mladim igračima a tako očekujem i danas. Doživljavaju velike promjene, više ih ne krasi obrana nego igraju rng košarku. Nemaju kvalitete za Europu, Rytas je kvalitetnija ekipa i očekujem da slave danas. Treba napomenuti da kod domaćina nema Čakarevića pa će obrana dodatno patiti.   - Ceda ima finu ekipicu ali je vidljivo da se još moraju uigravati. Izgubili su od Igokee i Torina kući pa od Cibone u gostima. Darussafaka je kvalitetnija ekipa, Dobili tešku utakmicu u Parizu prošli tjedan a za vikend dobili i Galatu u prvenstvu.
    • Bosna je sinoć igrala ABA 2 ligu u Mostaru protiv Zrinjskog i igrali su svi bitni igrači, a danas doma dočekuju Antwerp u sklopu FIBA Eurocupa
    • Embiid je u stanju zabit i vise od 15 koseva za te minute, pogotovo kad mu je match up Gortat. Moguce je da igra puno vise, evo sve pise ode: http://www.espn.com/nba/story/_/id/21051869/joel-embiid-philadelphia-76ers-says-minutes-restriction-disappointing Ja bi igra over. on je razocaran time i zeli igrat. "They got to listen to me. ... If I feel great and my body feels great and my knee is fine, I should play 30 minutes or more. I definitely have my opinion on that. "They are going to hear me. We are going to discuss it."
    • Stavio Bet Live Embiida 19,5 i ne stignem u pola minute aaaaah. U Betfairu 14,5.
    • Jucer pusing, danas puno utakmica. ML 0-1  o/u 0-1 Indiana - Brooklyn  1  1.60 Washington - Philadelphia  1  1.33 Orlando - Miami  207 under  1.79 Utah - Denver  204,5 over  1.87 Sve kvote iz pinnacle-a.    
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme