Jump to content
Sign in to follow this  
El Presidente

Četvrtak - 7.02.2008. (Live)

Recommended Posts

ja sam otvoria valjda ne smeta da se zna koga ekipa moze pratit i ko pogada

samo ako mi ih mozes zalijepit na vrh i da ja to sredivam u nba i u europi

thx

Evo zaljepljeno je, te će ostati na vrhu.

Osobno nemam ništa protiv protiv ovakvog vida statistike, a nadam se da će se i drugi uključiti.

Ako netko ima nešto protiv ovakvog vida pračenja statistike tipstera neka slobodno argumentirano iznese svoje mišljenje.

mislim Goksim da najvise mogu izvuci X i onda nekako dobiti... Drogba fulao 2 odlicne prilike, ostali se upustaju u driblinge i tako to... kad bi se bar danas desio kloji penal sto prije ali mislim da nece Obala dobiti u regularnom dijelu...

ja idem leci i gledat TV, dakako, tekmu...

Cujemo se sutra! ;)

mislim Goksim da najvise mogu izvuci X i onda nekako dobiti... Drogba fulao 2 odlicne prilike, ostali se upustaju u driblinge i tako to... kad bi se bar danas desio kloji penal sto prije ali mislim da nece Obala dobiti u regularnom dijelu...

ja idem leci i gledat TV, dakako, tekmu...

Cujemo se sutra! ;)

Ja se još nadam, ali kako odmiće vrijeme tako je i nadam sve manja...

Čujemo se sutra

baš sam mislio kako bi bilbao mogao dobit barcu kup, još jučer odigram 100 kn dobit 600, na tiketu sam odigrao:

msienu koju sam naravno falio, tau, bilbao koji trenutno vodi i sutra j.badalonu i real, pao sam odma prvi par m.sienu izgubili 78-77

baš sam mislio kako bi bilbao mogao dobit barcu kup, još jučer odigram 100 kn dobit 600, na tiketu sam odigrao:

msienu koju sam naravno falio, tau, bilbao koji trenutno vodi i sutra j.badalonu i real, pao sam odma prvi par m.sienu izgubili 78-77

Šteta. Bio je mali koeficijent na njih, a još k tome su izgubili 1 poen razlike...šteta...

Valjda će biti bolje za vikend. Moralo bi. Evo mene ruši Obala Bjelokosti 1:3 trenutno >:( >:( >:(...

heh. dobio bilbao 1 razlike; 70-69. Kao sto rekoh, KUPOVI u nogometu, košarci i svemu drugom nije za igrat... jedino oni kontrahendikepi ako uđu moze biti odlicno...

Što se tiče Obale, ljudi moji, pa to nisam vjerovao...pa oni su počeli igrati nakon 2-0. onda su se počeli dodavat i počeli pucat, ali naravno, PREKASNO! do tada su svi nesto petljali, neke svoje solo akcije vodili i sl. nisu izgledali ko ekipa. onda su poceli nekako expresno igrat sto je rezultiralo više mjesta i otvorenijom igrom i preko kontre egipat rjesava susret. mogli su se malo braniti i onda okrenut kontru kad su vec prednost imali.. Obala me je strahovito razočarala, ne kazem to zbog izgubljenih novaca vec zbog igre i cijelog dojma jucer..

i sada da se podsjetimo; kamerun po 3,8 i egipat po 6,8... pa ti vidi... prekojucer nasi, jucer ovi... Tak to ide...

Sign in to follow this