Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
El Presidente

Četvrtak - 7.02.2008. (Live)

33 objava u ovoj temi

Upravo toga me i najviše strah... Iskreno, neznam tko ce igrat, dal ce biti udarne postave ili što ali u kupovima, bilo u nogometu, košarci, hokeju... UVIJEK neki čudni rezultati..

sad baš vidim da se olympiakos jucer uspio provuci... ZA mene, ne hvala.:)

kontra hendikepe protiv favorita treba forsirati, jučer su u grčkoj oba tako prošla.

Čini mi se da bi se slična stvar mogla danas dogoditi u španjolskoj kod meča Bilbao-Barcelona

Ja isto izbjegavam igrati kupove jer mi je košarka dosta nepredvidljiva u ovakvim slučajevima. Kada to i odigram najrađe uzmem neke hendikepe u obzir, ali to igram sa minimalnim ulogom i već dugo nisam.

Danas mi se sviđa jedino Afrički Kup, a budući da je slaba ponuda možda pridodam i nešto iz NBA-a kojeg inaće ne pratim, ali ima lijepe analize kolege "profica" u odijeljku NBA i Golden State mi izgleda privlačno budući da igraju doma, nemaju ozljeda i imali su 6 dana odmora (pogledajte cijelu analizu za točno informiranje)...

Uglavnom još sam u fazi razmatranja, ali nešto će se skombinirati do 18h  ;)

spanjolci kup shvacaju vaznije od prvenstva skoro i oni to igraju sa max zeljom snagom i momcadi a pogtovo to ocekuje mod tau koja igra doma dakle nikako kontra njih a bilbao-barca bi odigra under

Evo tko ima vremena i hvata Eurosport upravo počinje prva polufinalna utakmica Afričkog Kupa Ghana-Kamerun. Nadam se da će Kamerun postići gol, a budući da su mnogi igrali na Ghanu nemam ništa protiv i da dobiju...

ufff!!!

kamerun skoro sada... gana cistila sa crte... nisam igrao ganu pa sad navijam za  gol kameruna!  ;)

Za sada nisam previše impresioniran igrom Kameruna jer igraju previše defenzivno i previše forsiraju engleski stil igre tj. visoke lopte...

Nadam se da će Eto uvaliti makar jednog...

al ga nepotrebo kamerun kompliciraaaa, jaoooo

Ma... Vidim ja da će trebati dosta sreće da Kamerun da gol. Više su se bazirali na odbranu i neke kontre i polukontre... Kao da im X osigurava prolaz, a ne lutriju penala...

Ima još 30min..možda nešto bude...

TOOOOOOOOOOOOO ;D

Taman okrenuo da vidim špicu vijesti, i kad vratim na Eurosport imam šta za vidjeti ;)

Kamerun dao gol...

Ok, sada se čeka Obala Bjelokosti, koja će mislim manje patiti...

kontra hendikepe protiv favorita treba forsirati, jučer su u grčkoj oba tako prošla.

kao što sam rekao kontra hendikepi protiv favorita, protiv Sienne glatko prošlo, protiv CSKA super lagano, protiv Le Mansa bez problema, kako se čini proći će i na TAU, a onda još navečer da Bilbao ne izgubi sa 5 razlike i dan će biti jako dobar barem što se košarke tiće  ;D

Sign in to follow this  
Followers 0

• Milano-CSKA 1 3.0 (SS)  Glavni razlog moga tipa je to sto danas CSKA nece moc racunat na Teodosica i De Coloa a svi znamo kako su im njih dvojca glavni igraci. Milano nije nista posebno ali ocekuje se od njih da ovo iskoriste 
    • Evo uplaćenih listića iz Wwina i PSK, nemam volje tipkati.
    • a ja nemoram majku ja mogu NORUU MORK  i one nase glupace  da nisu onako bile razbijene mozda bi i prebacila Nora ovako odmaranjee
    • FC Salzburg – FC Schalke Referee: Radu Petrescu (ROU)   Villarreal – Steaua Bucureşti Referee: Manuel Gräfe (GER)   Osmanlıspor – FC Zürich Referee: Matej Jug (SVN)   PAOK FC – Slovan Liberec Referee: Andre Marriner (ENG)   Qarabağ FK – Fiorentina Referee: Ivan Bebek (CRO)   Konyaspor – KAA Gent Referee: Jakob Kehlet (DEN)   SC Braga – Shakhtar Donetsk Referee: Ali Palabiyik (TUR)   Sassuolo Calcio – KRC Genk Referee: Orel Grinfeeld (ISR)   Rapid Wien – Athletic Club Referee: Serdar Gözübüyük (NED)   Astra Giurgiu – AS Roma Referee: Hüseyin Göçek (TUR)   Viktoria Plzeň – Austria Wien Referee: Sergii Boiko (UKR)   AZ Alkmaar – FC Zenit Referee: Svein Oddvar Moen (NOR)   Maccabi Tel Aviv – Dundalk FC Referee: Robert Schörgenhofer (AUT)   Anderlecht – AS Saint Étienne Referee: István Kovács (ROU)   FSV Mainz – Qabala SC Referee: Simon Lee Evans (WAL)   Apoel – Olympiacos Referee: Carlos Del Cerro Grande (ESP)   Young Boys – FC Astana Referee: Clayton Pisani (MLT)   Feyenoord – Fenerbahçe Referee: David Fernández Borbalán (ESP)   Zorya Luhansk – Manchester United Referee: Tamás Bognár (HUN)   Inter Milano – Sparta Praha Referee: Bart Vertenten (BEL)   Southampton – Hapoel Beer Sheva Referee: Paolo Tagliavento (ITA)   OGC Nice – FC Krasnodar Referee: Sandro Schärer (SUI)   Panathinaikos – Celta Vigo Referee: Andris Treimanis (LVA)   Standard Liège – Ajax Referee: Robert Madden (SCO)
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
      Arsenal v Southampton: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
    • Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
      Otkriven razgovor između Ronalda i Messija u El Clasicu
    • Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
      Ugovor Roberta Firmina sadrži zanimljivu klauzulu
    • Hummels bio blizu prelaska u United
      Hummels bio blizu prelaska u United
    • Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
      Cristiano Ronaldo dobitnik Zlatne lopte
    • Mourinho: Igramo vrlo dobro!
      Mourinho: Igramo vrlo dobro!