Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

Nedjelja 24.05.2009. listić dana

Recommended Posts

evo ja ću odigrat ove parove:

FSV Mainz-Oberhausen   1   1,30   4:0

Murray A.(h-7,5)-Chela J.I   1   1,85  6:2 6:2 6:1

Šibenik-Osijek   1   2,00   2:1

Arsenal-Stoke City   1   1,35  4:1  

Rosenborg-Viking Stavan.   1   1,60  1:0

možda ovaj...

L.Hamilt (dVNMon)-M.Webber   2   1,50   12:5

ima dosta parova, ali sigurno neće svi proći kako trebaju pa se nadam da sam prave izabrao

Evo opet sve pogodio, no mali je dobitak pa ga neću stavljat na forum...ali zato će biti oni promašeni... :(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Cuvat ce ga Roberson ili George koji su dobri defanzivno pogotovo Roberson,  tako da nemojte se zaletat jer granica 24-25 nije mala
    • Bayer L. - Werder U Leverkusenu će ove srijede susret 16. kola Bundeslige odigrati nogometaši domaćeg Bayera i Werdera.
      Ogromna je razlika na ljestvici između ta dva kluba (Bayer je peti, a Werder tek sedamnaesti), no postoje razlozi zašto je ovo i potencijalno opasan meč za klađenje.
      Werder je ove sezone upisao tek tri pobjede, ali za klub iz Bremena je dobra vijest što su te tri pobjede ostvarili u zadnje četiri utakmice. Dakle, Werder se razbudio i postaje sve opasniji.
      Pobijedio je Werder na domaćem terenu Hannover (4-0) i Stuttgart (1-0), dok je u prošlom kolu iskoristio duboku krizu dortmundske Borussije i slavio kod tog suparnika s 2-1.
      Danas ćemo vidjeti može li Werder nastaviti s tom pozitivnom serijom, ali naše je mišljenje da ipak neće.
      Bayer ove sezone nije izgubio niti jednu domaću utakmicu, ali ima četiri remija (i tri pobjede). No, u zadnje je vrijeme Bayer dobra opcija. Imao je određenih problema na domaćem terenu, ali ukupno je skupio četiri pobjede i tri remija u zadnjih sedam nastupa.
      Premda forma Werdera pali alarm mislimo da je Bayer ipak kvalitetnija momčad. Club Brugge - Charleroi SC Derbi utakmica četvrtfinala belgijskog Kupa apsolutno je sudar u Bruggeu gdje igraju Club Brugge i Charleroi.
      Utakmica je to dvije vodeće momčadi na prvenstvenoj ljestvici. Club Brugge je prvi, Charleroi drugi sa šest bodova manje, a koliko je Charleroi opasan pokazao je tijekom prošlog vikenda kada je svladao Anderlecht u gostima 3-1.
      Općenito gledano Charleroi je svu svoju snagu i kvalitetu pokazivao od prvog dana sezone pa tako i u gostima gdje je skupio čak šest pobjeda (uz dva remija i samo jedan poraz).
      Club Brugge svakako krajnje ozbiljno mora shvatiti ovu utakmicu iako je činjenica da i protiv ovog suparnika ima ugodno ovosezonsko iskustvo. Club Brugge je u prvenstvu, na gostujućem travnjaku, pobijedio Charleroi 2-1.
      Protiv svih, da budemo precizni, Club Brugge ima ugodna iskustva zadnjih mjeseci u belgijskim okvirima i u tom je smislu najbolje reći da je Club Brugge u prvenstvu kao domaćin dosad ostvario: devet pobjeda u devet utakmica!
      Imamo niz komplimenata za Charleroi i nema uopće sumnje, to je stvarno dobra momčad. No, Club Brugge je još bolji... Izvor: lutrija.hr
    • ma iskreno mislim da jedu govna, službeni zapisnik je pokaza svoje
    • Ja sam ga uzeo na 25.5 u BetFairu, ogromna granica, ali ima sve da ju prebaci. Takoder bi s te tekme i Georga probao na 21.5, isto tako bivsa ekipa I mogla bi to biti njegova vecer u Thunderima.
  • Bet365

• Teme