Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

Nedjelja 24.05.2009. listić dana

Recommended Posts

evo ja ću odigrat ove parove:

FSV Mainz-Oberhausen   1   1,30   4:0

Murray A.(h-7,5)-Chela J.I   1   1,85  6:2 6:2 6:1

Šibenik-Osijek   1   2,00   2:1

Arsenal-Stoke City   1   1,35  4:1  

Rosenborg-Viking Stavan.   1   1,60  1:0

možda ovaj...

L.Hamilt (dVNMon)-M.Webber   2   1,50   12:5

ima dosta parova, ali sigurno neće svi proći kako trebaju pa se nadam da sam prave izabrao

Evo opet sve pogodio, no mali je dobitak pa ga neću stavljat na forum...ali zato će biti oni promašeni... :(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Hrvatska - Grčka (Kvalifikacije za SP 2018)  
    • Teško mi je reći nešto pametno još kao navijaču Kelta, nadam se brzom (koliko god to teško bilo) oporavku Gordona
    • Ooo bem ti ozljede Haywarda u šestoj minuti. Jao jao, pa početak sezone....
    • Iza nas je I VN Japana koju su uspješno završili I Hamilton I Ocon. Do kraja sezone ostale su četiri utrke i sada postaje zanimljivo. Ukoliko pogodimo profit će biti jako lijep, ali rizik marktingalea jesu visoki, odnosno viši ulozi na svakoj sljedećoj stepenici ali vjerujem da smo toga svi bili svjesni iz tablice koju sam stavio još na samom početku te opisao koja je hipoteza I strategija. Vidjet ćemo kako ćemo proći na kraju. Pred nama je VN USA-a gdje ulažemo 256.29€ na ispadanje svakog od vozača (Hamiltona I Ocona). Ukupni profit na ovoj stepenici, za svakog vozača jest oko 917€ (ovisi o koeficijentu koji je nešto različit za svakog od vozača). Nakon VN USA-a ostaju još tri utrke.
    • Danas ne možda toliko zanimljiv dan u Ligi Prvaka kao jučer budući da imamo čak pet utakmica gdje imamo izrazite favorite a za neke od tih su koeficijenti bezobrazno mali da bi ih igrao. Vidjeli smo i kako je Dortmund jučer prošao pa ne preporučujem koeficijente od 1,05-1,10 neovisno o tome koliko nešto izgledno izgleda. Meni će tri utakmice, ponajviše zbog natjecateljske draži i neizvjesnosti biti u fokusus: Benfica - Manchester United Benfica doma zna odigrati odlično, međutim ako ih tko dobro poznaje onda je to Mourinho. Vjerujem da će taktički stopirati Benficu na mnogim pozicijama i da će Manchester United dominirati a vjerujem i realizirati koju od šansi. Pretpostavljam da će United umrtviti igru Benfice i da nećemo gledati atraktivnu utakmicu a usudio bi se prognozirati i da će Manchester United ovdje minimalno slaviti. Mourinhovski, koliko treba. Chelsea - Roma Chelsea bi trebao pobjediti Romu koja na gostovanjima ne igra fantastično a koja je poražena i od Napolija u prošlom kolu Serije A. Uz to nebi se iznenadio i da vidimo over kartona u režiji Skomine. Pitanje je kako će se igrati, englezi nekad nisu najzahvaliniji za kartone, ali zato je i granica nešto niža. CSKA - Basel Utakmica CSKA i Basela je, kako sada stvari stoje, direktna borba za drugu poziciju. Rekao bi utakmica od velike važnosti za obje ekipe, šteta da granica nije nešto niža ali ovdje bi razmotrio over kartona. Sudi iskusni Kuipers koji zna na iskustvo nekad smiriti utakmice, ali i koji zna podjeliti veliki broj kartona ako mislim da je to potrebno. 
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme