Jump to content
Sign in to follow this  
ss

Subota 04.07.

Recommended Posts

San Francisco(7,5)-Houston vise 1,90

Cleveland(9,5)-Oakland        vise 1,85

Texas(10,5)-Tampa Bay    manje 1,90

Philadelphia-NY Mets        1          1,70

San Diego-LA Dodgers    2            1,65

Florida-Pittsburgh              1          1,75

LA Angels-Baltimore          1            1,65

Minnesota(8,5)-Detroit      vise      1,85

Colon SF-Boca Juniors  1              1,90

Santos FC-Sport Recife 1              1,55

San Francisco(7,5)-Houston vise 1,90

Cleveland(9,5)-Oakland         vise 1,85

Texas(10,5)-Tampa Bay     manje 1,90

Philadelphia-NY Mets        1           1,70

San Diego-LA Dodgers     2            1,65

Florida-Pittsburgh               1           1,75

LA Angels-Baltimore          1            1,65

Minnesota(8,5)-Detroit       vise      1,85

Colon SF-Boca Juniors  1               1,90

Santos FC-Sport Recife 1               1,55

Ovo su dakle moji prijedlozi za veceras... ako se nekom svidja nesto od ovoga neka odigra...

Sretno i zivjeli...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Dame Lillard // OVER 5,5 ASSISTS bet365 - 1,66 Baš kao što rekoh, CJ ne igra, Lillard će imati loptu u rukama svaki napad minimalno 15-ak sekundi, a vjerujem da će P&R sa Jukom prolaziti večeras, i da će barem 3-4 asistencije proći na taj način. Vrlo izgledan par po meni. Sretno!
    • Jusuf Nurkić // OVER 17,5 PTS bet365 - 1,90 Krenulo je ludilo. Uvodne utakmice pokazale su nam kakav će nas spektakl očekivati u ovoj sezoni. Liga dugo godina nije bila jača i ravnopravnija. Ove sezone Jusufa očekujem na prosjeku 15-10-5 a s obzirom da nema CJ-a večeras, on bi trebao lagano preći ovu granicu, jer on i Dame će biti glavne napadačke opcije večeras. Sretno!
    • Evo jedan last-minute double od mene.  Juventus - Sporting 1 (1.50) bet365 Odličan koeficijent na Juve, koji inače sjajno igra u LP, a pogotovo na svom terenu. Igraju sa praktično najjačim sastavom, a Sporting, koji iako je dobra ekipa, ipak nije protivnik iz lige petice, tako da ovdje vidim rutinsku pobjedu Stare dame. Sporting u poslednjih 5 utakmica u svim takmičenjima ima samo jednu pobjedu, a čini mi se da su ih ovdje kladionice malo precijenile. Barcelona - Olympiakos -2.5 AH (1.65) bet365 O Barci ne treba trošiti previše riječi, u odličnoj su formi, tek Atletico je uspio da im uzme bod prošlog vikenda, a večeras napadaju goste sa Messijem i Suarezom. Olympiakos me nije nimalo oduševio ove sezone, pružaju dosta blijede partije, loše im ide i u grčkom prvenstvu, gdje su tek na petom mjestu. Promijenili su i trenera, dosta su istumbali prvih 11 od početka sezone, mnogo toga tu ne štima. Ni mnogo jače ekipe nisu izbjegle katastrofu na Camp Nou, stoga ne vjerujem da će to uspjeti ovakav Olympiakos.
    • Gordon (Orlando) 15.5 over Davis (Pelicans) 25.5 over Gordon mi je ove sezone jedan od igraca na kojima planiram da profitiram. Spreman je za ovu sezonu, nakon sto se prosle godine donekle trazio, Orlando planira ove godine da igra mnogo kroz njega, sto se donekle dalo videti i u dobrim partijama u predsezoni. Po meni ce on biti nosilac ove ekipe ove godine i odmah cu ga igrati over na ovoj granici danas. Davis ima kvalitete o kojima je suvisno pisati, a cini mi se da mu tradicionalno ekipa Memphisa lezi i ocekujem danas lagani over na otvaranju sezone. puno srece svima.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme