Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Petak 08.02. (Live)

38 objava u ovoj temi

Evo dio foruma za navijanje za danas...

Revoltiran rezultatima u zadnja dva dana, danas neći igrati ništa sa ozbiljnijim ulozima, eventualno odigram jedan sitni listić sa minimalnim ulogom. Malo više ću se posvetiti proučavanju ponude za vikend, pa ću popodne i napisati analize parove koji su mi se svidjeli...

Sretno drugima danas...

heh, sada sam saznao da Novak nece nastupiti jer je bolestan i odmah mi cijeli dan da ne velim sta. :(

Malo citam po drugim forumima i spominje se Frankfurt - Bielefeld 1. Bielefeld navodno nema golmana jer se ozlijedio, sada doveli nekog novog, navodno i stari trener otisao i tako to. Frankfurtu je pak doveo nekog Martina Fenina, čeha, napadača koji je igrao jos od 15 godine u češkoj prvoj ligi i sad negdje ubacio tri komada berlinu... ma neznam, koef se vrti oko 1,8. bilo bi dobro za neki singl ali neznam opet... :(

heh, sada sam saznao da Novak nece nastupiti jer je bolestan i odmah mi cijeli dan da ne velim sta. :(

Malo citam po drugim forumima i spominje se Frankfurt - Bielefeld 1. Bielefeld navodno nema golmana jer se ozlijedio, sada doveli nekog novog, navodno i stari trener otisao i tako to. Frankfurtu je pak doveo nekog Martina Fenina, čeha, napadača koji je igrao jos od 15 godine u češkoj prvoj ligi i sad negdje ubacio tri komada berlinu... ma neznam, koef se vrti oko 1,8. bilo bi dobro za neki singl ali neznam opet... :(

Šteta da Đoković neće nstupiti. Bio bi zanmljiv meč za gledati, a i za kladiti se...

Danas sam odlučio preskočiti, tako da nisam niti previše proučavao ponudu, a Njemci su mi se često znali pokazati dosta nepredvidljivi, te ih uz Francuze uglavnom zaobilazim na svojim listićima...

nisam nigdje nasao.

sad uzima Južni stvar u svoje ruke.. heh

Hm... Sad vidim da je Zimonjić uzeo prvi set. Drugi će vjerojatno izgubiti, ali koeficijent od 9,4 na Zimonjića na Betfairu mi se čini ipak previše. Šteta da nigdje nema prijenosa...

a bojim se da bi ovaj vikend mogao biti kao prošli, npr. juventus, atl. madrid,

ja već razmišljam o tekmi ottawa-montreal za sense se vratio Heattley a slijedo osveta za prošli poraz a osim toga ću gledat na NASN, nadam se da će biti dobrih analiza sutra, pozdrav

Na Eurosportu se igra lijep tenis...

Hantuchova - Szavay...upravo je tie brejk...

Prije sam razmišljao uzeti Szavay jer je koef. bio oko 2,70, ali nisam ništa igrao.

Szavay je dobila prvi set...

Uplatio sam nešto sitno na Betfairu na Hantuchovu po 3,10...

Evo odmah je Hantuchova uzela brejk. Sad je koef. na nju 2,04...

Ništa od Hantuchove, izgubila je, ali mogao se izvesti neki surebet jer su koeficijent dosta fluktuirali...

Nažalost nisam išao na surebet...

heh, tebi muke gotove a  meni jos traju... majstor roddick protiv melzera radi kretenske greske kao i cuda... mec je poceo u 13:10... jos traje... brejkova ko u prici, mogao roddick zavrsiti sve u proslom setu kada je imao i brejk prednosti ali eto... nista se nebi cudio i da izgubi....

Sign in to follow this  
Followers 0

• Juventus - Lazio 1 ( bet365 1,53) Vjerujem da će se Juventus vratiti na pobjedničke staze nakon kiksa sa Fiorentinom u prošlom kolu. Juventus igra znatno bolje pred svojim navijačima, a u više navrata je pokazao da derbi utakmice te one utakmice gdje igraju sa momčadima iz gornjeg doma ljestvice igraju na nivou, te većinom pobjeđuju. Barem je to bio slučaj prijašnjih sezona. Lazio je ugodno iznenađenje prvenstva te se za sad nalaze na četvrtom mjestu. Nekako sumnjam da će tako visoko i završiti sezonu, međutim ostaje da vidimo dali sam u pravu. Lazio trenutno četvrto mjesto može zahvaliti prvenstveno domaćim susretima gdje imaju impresivan skor budući da su od 11 susreta čak 8 puta slavili. U gostima su solidni, međutim najteži ispiti su tek pred njima i vjerujem da će se statistika pokvariti...      
    • Jednostavno, Francuska je daleko najkvalitetnija reprezentacija, ako ćemo objektivno. Uz to igraju pred svojim navijačima i imati će ogroman vjetar u leđa od sudaca. Mislim da im teško koja reprezentacija može ozbiljno parirati 60 minuta. Sjećam se zadnje utakmice Hrvatske i Francuske gdje se Hrvatska donekle držala 35minuta i nakon toga je Francuska ubacila u brzinu više što Hrvatska nije mogla pratiti. Mislim da Frnacuska još svoj maksimum nije niti pružila nego se lagano uigravaju za knock out fazu. 1,80 na Francusku da osvaja mi se čini sasvim pristojan koeficijent. 
    • IZ NAJBOLJEG hrvatskog hokejaškog kluba Medveščaka objavili su kako će odluku o tome u kojem će natjecanju sudjelovati sljedeće sezone donijeti krajem veljače ili u ožujku. Nakon što je od 2009. do 2013. godine Medveščak uspješno nastupao u austrijskom EBEL-u, prije četiri sezone klub je postao članom ruskog KHL-a, najjače europske hokejaške lige. S KHL-om je Medveščak potpisao ugovor na tri sezone koji se zatim svake sezone može obnavljati, kao što je to učinjeno prošle godine. Klub se oglasio novim priopćenjem, nakon što je i ranije već morao reagirati zbog napisa o napuštanju KHL lige. "Kao i svake godine od ulaska u KHL, Medveščak je predao zahtjev i sve potrebne garancije za nastup momčadi u EBEL i EBYSL prvenstvu. Uz KHL to je za Medveščak jedina odgovarajuća opcija. Hoće li Medveščak iduće sezone u EBEL ili KHL ovisi o brojnim elementima, a ponajviše o financijama i geopolitičkim zbivanjima. Odluka gdje će se Medveščak natjecati iduće sezone bit će poznata krajem veljače ili u ožujku. Za sada smo u KHL prvenstvu i iznimno smo zahvalni i ponosni da se kao hrvatski klub možemo natjecati u ovom visoko-kvalitetnom prvenstvu", stoji u priopćenju Medveščaka. Navijači Medveščaka prošlog tjedna su u Ledenoj izvjesili transparent na kojem je pisalo: "Jedna želja - EBEL"  

Iz EBEL-a je stiglo priopćenje prema kojemu su do isteka roka za prijavu za nastup u sljedećoj sezoni, koji je bio u nedjelju. valjane prijave za sudjelovanje u tom natjecanju u sezoni 2017/18. predali svi klubovi koji igraju EBEL ove sezone plus Medveščak. "Do isteka roka koji je bio jučer, svih 12 trenutačno aktivnih kluba je potvrdilo svoj ostanak. Uz njih, KHL Medveščak Zagreb je podnio sva potrebna jamstva za mogući povratak. Još smo na posljednjoj Skupštini lige bili upoznati s detaljima pregovorima oko povratka Medveščaka i revizijom njegovih financija. Ekonomska situacija svih mogućih sudionika bit će provjerena tijekom sljedećih tjedana. Konačna odluka o povratku momčadi iz Zagreba u EBEL bit će donesena krajem veljače, a tada će biti poznat i konačni broj klubova za sljedeću sezonu", objavio je EBEL. Izvor: Index.hr
    • > PODFORUM ZA SVJETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU <
    • POBJEDOM protiv Bjelorusije (31:25) Hrvatska je izborila plasman u osminu finala Svjetskog prvenstva dva kola prije kraja grupne faze.   Posljednja dva kola, kao i inače na velikim rukometnim natjecanjima, donose mogućnost kalkuliranja i izbjegavanja težih suparnika na putu do zlata.    Svi žele izbjeći Francusku   Priliku za kalkulaciju ima i Hrvatska, koja će u izravnom okršaju s Njemačkom u posljednjem kolu odlučivati o prvom mjestu skupine. Osvajač skupine imao bi lakši posao u osmini finala, ali i najteži mogući u polufinalu.   Osmina finala prvoj momčadi iz skupine C donosi četvrtu momčad iz skupine D (Katar ili Argentinu), a četvrtfinale treću iz skupine A (najvjerojatnije Brazil ili Rusija) ili drugu momčad skupine B (najvjerojatnije Slovenija).    Međutim, u polufinalu gotovo sigurno čeka Francuska, domaćin natjecanja, prvi favorit i branitelj naslova. Mnogi će tako kalkulirati kako bi Francuze izbjegli sve do potencijalnog finala, a to može i Hrvatska.   Ako se izbjegne Francuska, onda vjerojatno Španjolska čeka već u četvrtfinalu   Porazom od Njemačke Hrvatska bi otišla u gornji dio nokaut faze te bi s Francuskom mogla igrati tek u finalu. Ipak, nakon izglednog susreta s Egiptom u osmini finala, u četvrtfinalu bi izabranike Željka Babića najvjerojatnije čekala Španjolska, jedan od favorita natjecanja.     Jednostavno je - prvo mjesto donosi lakši put do medalje, ali i puno teži do finala, dok drugo mjesto u skupini donosi teži put do polufinala, ali i Francuze tek u finalu.   Podsjetimo, rukometna reprezentacija Hrvatske godinama nije kalkulirala na velikim natjecanjima i gotovo uvijek se to pokazalo kao pogreška. S druge strane, imamo primjer vaterpolista koji su na Olimpijskim igrama u Riju namjernim porazom od slabašne Francuske izbjegli favorita Srbiju sve do finala i tako osvojili srebro, ali i razočarali mnoge koji smatraju da u sportu ne smije biti kalkulacija i "igrica". Izvor: Index.hr
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lille v St. Etienne: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Sevilla v Real Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
      Najava Svjetskog prvenstva u rukometu 2017.
    • Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Hull City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
      Osasuna v Valencia: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
      TRANSFER VIJESTI: Costa na meti velikana, Kinezi ponovo jure zvijezde iz Europe
    • Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
      Ogromni problemi za Liverpool, mjesec dana bez stopera!
    • Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
      Trener Real Madrida, Zinedine Zidane teško podnio poraz protiv Seville
    • Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
      Guardiola: Ovo mi se nikada nije desilo do sada
    • Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
      Nogometaši Chelseaja dobili slobodne dane, Diego Costa usamljen na treningu
    • TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
      TRANSFER VIJESTI: Davies u City, “Čekićari” traže 35 miliona za Payeta, Icardi pričao o odlasku u Kinu
    • Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
      Agent potvrdio: Ronaldinho se vraća nogometu
    • TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
      TRANSFER VIJESTI: Real dovodi ‘novog Zlatana’, Chelsea našao zamjenu za Costu
    • Mourinho: Liverpool je bio pametniji
      Mourinho: Liverpool je bio pametniji
    • Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
      Klopp: Bilo je zaleđe kod Unitedovog gola!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO