Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

Subota, 29.08.2009.

Recommended Posts

Evo mojih listića koje sam sastavljao u HL

Stuttgart - Nurnberg  1   1,45   0:0

Bolton - Liverpool   2   1,55   2:3

Lyon - Nancy   1   1,40   3:1

Naval - Porto   2   1,50  1:3

Ukupni tečaj je 4,72

Ovaj drugi je ovak malo veći za razonodu ;D

Eintracht F. - Dortmund   1   2,80   1:1

-Dortmund ne igra isto u gostima kao kod kuće, a mislim da Frankfurt može uzeti bodove u ovoj tekmi pa valja probat (iako mi se čini da oba dvije ekipe igraju dobar nogomet, malu prednost dajem domaćinu)

Doncaster - Cardiff   2   2,30   2:0

-Cardiff mi se čini da je ušao u formu i sad igraju protiv Doncastera jednog od najslabijih u Championshipu (po mom mišljenju) pa moram onda probat igrat čistu 2 na njih

Manchester Utd. - Arsenal   1   2,40   2:1

- Man Utd je već kiksao jednu tekmu ove sezone i ne smije si priuštiti novi poraz, možda i može sa nerješenim ali u ovakvim tekmama se ne igra na nerješeno...a mislim da je Man Utd bolji od Arsenala pa eto bez puno filozofiranja

Sochaux - Monaco   X   3,05   1:0

-ovu tekmu sam čisto onako odigrao na sreću, pošto u francuskoj često bude nerješenih utakmica, a Monaco je prošle godine često igrao nerješeno zašto ne...mislim da je Monaco bolji od Sochauxa no da ipak neće pobjedit pa sam roknio X ;D

Milan - Inter M.   2   3,00   0:4

-derbi.......moje mišljenje je da Inter ima bolje igrače i da je Mourinho bolji trener od Leonarda i da će Inter zato pobjedit jer tu nema domaćeg terena...iako je ovdje uvjek sve moguće, moj instinkt kaže na Inter

Bolton - Liverpool 2

Tottenham - Birmingham 1

Schalke . Freiburg 1

Real M. - Deportivo 1

Evo i mene za danas, nadam se da ce ovo proc. Liverpool iako je loše krenuo u sezonu sigurno nisu odustali od titule na samom pocetku te ce ici po sva 3 boda kod slabog Boltona, Tottenham u sjajnoj formi i ne vidim kako to Birmingham moze zaustavit. Schalke pod Magathom je dobro otvorio sezonu, protiv fenjerasa Freiburga bi trebali upisat sigurna tri boda. Real Madrid, mislim da se tu nema sta rec.

Evo ja sam brzinski ovo probrao...

Bolton(sš)-FC Liverpool 29.08. 16:00

briöi par 56 2 1,65

AC Milan-Inter Milano 29.08. 20:45

briöi par 6 X2 1,50

Lyon-Nancy 29.08. 21:00

briöi par 352 1 1,40

BayernMü-VfL Wolfsburg 29.08. 18:30

briöi par 482 1 2,00

Real Madrid-Dep.La Coruna 29.08. 20:00

briöi par 632 1 1,25

Dinamo Zg-Slaven Belupo 30.08. 20:15

briöi par 497 1 1,30

Još sam htio dodati i Tottenham ali nekako me je strah tog para...

Schalke-Freiburg                1    1.37

Real Madrid-Deportivo          1    1.25

Lyon-Nancy                        1    1.37

Salzburg-Kapfenberg            1    1.21

Naval-Porto                        2    1,52

Lokomotiva M.-Krasnodar      1    1.40

Evo ja sam brzinski ovo probrao...

Bolton(sš)-FC Liverpool 29.08. 16:00

briöi par 56 2 1,65

AC Milan-Inter Milano 29.08. 20:45

briöi par 6 X2 1,50

Lyon-Nancy 29.08. 21:00

briöi par 352 1 1,40

BayernMü-VfL Wolfsburg 29.08. 18:30

briöi par 482 1 2,00

Real Madrid-Dep.La Coruna 29.08. 20:00

briöi par 632 1 1,25

Dinamo Zg-Slaven Belupo 30.08. 20:15

briöi par 497 1 1,30

Još sam htio dodati i Tottenham ali nekako me je strah tog para...

Još se Dinamo čeka... Dosta realan dan.. Prošli su i Porto i Tottenham (95'+) i još par favorita...

Bolton - Liverpool 2

Tottenham - Birmingham 1

Schalke . Freiburg 1

Real M. - Deportivo 1

Evo i mene za danas, nadam se da ce ovo proc. Liverpool iako je loše krenuo u sezonu sigurno nisu odustali od titule na samom pocetku te ce ici po sva 3 boda kod slabog Boltona, Tottenham u sjajnoj formi i ne vidim kako to Birmingham moze zaustavit. Schalke pod Magathom je dobro otvorio sezonu, protiv fenjerasa Freiburga bi trebali upisat sigurna tri boda. Real Madrid, mislim da se tu nema sta rec.

argh  >:(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• ML 2-1  o/u 2-3 Philadelphia - Boston  under 219  1.82 Indiana - Portland  under 227  1.85 Portland  under 114,5 pts  1.90 Brooklyn - Orlando  under 222,5  1.95 Minnesota - Utah  over 197  1.81  
    • Jučer mi je prošao Rubio sa tipom od preko 6,5 asistencija. Ricky je imao 10 asistencija Nadam se da je neko ispratio tip. Nadam se da će i ova dva biti dobitna.

Tim Hardaway preko 17,5 poena @2.20  Solidan u predsezonu, prosjek od 17 poena, dobar procenat šuta iz igre. Odličan šut za tri poena. Istina da Knicksi imaju Porzingisa, ali siguran sam da je Hardaway bitan New Yorku. Neće sve sam moći Kristaps. Mislim da Hardaway večeras protiv OKC ide preko. Pored toga, iznenađujuće dobar koef. u bet365 - 2.20. 

Russell Westbrook manje od 26,5 poena @1.80

Za jedan poen manja granica u bet365 nego u većini lokalnih kladionica. Mislim da Westbrook večeras neće 'divljati' protiv New Yorka, pogotovo kad sada u ekipi ima Carmela i Georgea. Istina, Westbrook može ubaciti 30 poena lagano kad god želi, ali mislim da će večeras ići na prvi triple double. Nema razloga da se forsira protiv New Yorka.  
    • Ma i to sto kazes,ali koliko god se mi ljutili za sudenje,taj Stefanski ce pozitivnu ocjenu dobiti jer nije imao bitnih gresaka.Vec se gleda unaprijed i sad cekati vikend i ostale derbije,u HR ce biti derbija,u Franscuskoj dosta derbija zacelja tako da puno kartonskih materijala ima.
    • znam ali nije mi jasno kako da isplatim bonus koliko puta ga trebam ulozit i to 
    • Oprosti ali mislim da je sve jako lijepo objašnjeno a čak imaš i slikovne upute, kako svaki korak napraviti pa mislim da nebi trebalo biti izazovno isto i napraviti. Za verifikaciju im samo trebaš poslati sliku nekog dokumenta (putovnica ili vozačka ili osobna) i račun će ti kroz par sati biti verificiran. Sretno
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme