Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
d_eye.dee

16.09.2009. srijeda

2 objave u ovoj temi

Evo danas samo 4 para i nisu svi vezani uz LP, nakon jučerašnjeg promašaja danas igram za 5 kn pa da vidim jel mi se sreća promjenila... :)

Dinamo Minsk - Omsk   2   2,25   2:1

-moram priznat da uopće nemam temelje za ovaj par međutim pošto volim hokej i pratim ga (NHL), znam da je sve moguće u hokeju, a isto tako znam da je Omsk u solidnoj formi...prekjučer su igrali protiv Dinama iz Rige i pobjedili sa 4:5 u gostima što znači da mogu zabitidosta golova, ok mogu i primiti međutim uvjek kada igra ruski klub protiv nekog kluba iz bivših država naboj je drugačiji... Jednostavno moram probat pa šta bude bude...nije mi žao 5kn ;D ;D ;D

Blackpool - Newcastle  2   2,10   2:1

-jučer je svoj dio odradio WBA, a danas je po mom mišljenju na redu Newcastle...ista stvar koju sam jučer pisao za WBA da su jedni od favorita za osvajanje druge lige i da protiv objektivno slabijeg protivnika trebaju uzeti pobjedu...Gosti od otvaranja sezone i utakmice sa WBA imaju same pobjede njih 5 zaredom i jednu u kupu, u ligi u tih pet pobjeda nisu primili niti jedan gol, a u gostima su dobili Crystal P. i Cardiff trebali bi i slabiji Blackpool! S druge strane Blackpool se nalazi na 13. mjestu i ima skor od 1-4-1 ove sezone. Zadnju utakmicu su izgubili od Leicestera, a prije toga u 6 utakmica nisu izgubili (uključujući pobjedu nad Wiganom u kupu)...možda su u nekakvom padu forme uostalom Newcaste se brzo želi vratiti u premier ligu (gdje im je i mjesto) i mislim da bi ovu tekmu trebali dobit! Kraj...

Dinamo Kiev - Rubin   1   2,00   3:1

-zanimljiv susret, mislim da su oba dvije ekipe dosta kvalitetne no Dinamo Kiev ima iskustvo igranja LP po mom mišljenju to je značajna prednost i znaju da na svom terenu treba uzimati bodove, očekujem pobjedu domaćina, a u uzvratu u Rusiji kada bude bio red na to očekujem pobjedu rusa nešto tipa 3za3 no to su moja nagađanja :) u svakom slučaju očekujem pobjedu domaćina

Toronto - Boston   2   2,35  2:3

-evo i malo NHL-a znam da su pripremne utakmice no meni vrag ne da mira...Boston prošle godine jako dobar, zašto nebi bio i ove?? Dok Toronto ima mladu ekipu i morat će se dokazat mnogi mladi igrači (vjerojatno će imati motiva) međutim između ovakvih utakmica nikad nije bilo mira i tišine to je tamo derbi kad god da se igra ;D pa zato igram na jače...

Volio bih čuti i druge, njihova mišljenja i analize pa da mogu nešto i prepisat ;D  ;)  ;D ...pošto sad stvarno nemam nikakvih ideja...

Hmm mene jucer Juve srusio, jos kad se sjetim da su pogodili precku s 5 metara u 87. min  :'(

Za danas mi izbor nije nikako dobar kao jucer al ima par parova koje bih preporucio:

Lyon - Fiorentina obje momcadi postizu gol

Dvije solidno jake momcadi, Lyon iako je prodao Benzemu, Juninha... je nasao sjajne zamjene i cak mi djeluju jaci nego prosle sezone. Fiorentina unatoc prodaji Mela i dalje ima jaku ekipu, Montolivo, Marchionni, Jovetic, J.M.Vargas, Gilardino i izgleda oporavljeni Mutu bi trebali biti velika opasnost. Moj izbor je da obje momcadi postizu gol sto je bio rezultat njihovih prijasnjih susreta.

Inter - Barcelona 1X (1)

Glavna utakmica prvog kola LPa. Dok vecina ljudi misli da ce Barca sigurno osvojit barem bod ja se ne bih slozio. Inter se preko ljeta dosta ojacao, Lucio, Motta, Sneijder, Militto, Eto'o daju njihovoj momcadi jednu novu dimenziju tako da odlazak Ibrahimovica nece previse znacit. Bonus za njih je taj sto je Mourinho uvijek znao kako s Barcelonom i kad je njegova momcad igrala kod kuce nijednom nije izgubio od Barce (osim kad je imao jednom igraca manje), Obrambeni red s Maiconom, Luciom, Samuelom (svi su životinje) te Chivu bi trebali dati sigurnost obrani, odlican golman i pomoc veznog reda gdje su sve redom "strojevi" Cambiasso, Zanetti i Muntari... mislim da se Barca nece bas naigrat. Njihova igra nema rezultata kada se protivnik postavi iza lopte i totalno ih zatvori sto ocekujem od Intera. Inter ce s puno trke i rada sigurno odigrati nerijeseno ako ne i pobjedit jer Barcelonina obrana navodno ima problema, Puyol ce igrat pod tabletama, a moguce je da i Toure zaigra na stoperu. Ako obrana uistinu bude oslabljena Interov trojac naprijed Sneidjer - Eto'o - Militto bi mogli Barcu stavit na muke.

Dinamo Kijev - Rubin

Da ce na utakmici bit 4 i vise zutih kartona, navodno utakmica visokih tenzija te rivalstvo bivsih zemalja SSSR-a Ukrajine i Rusije... moglo bi bit papreno

Standard L. - Arsenal 2 (h2)

Kako sam i jucer napisao, ocekujem pobjedu topnika. Cak i hendikep.

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• http://prnt.sc/dz13wo
    • Alanyaspor - Besiktas Besiktas, aktualni turski prvak, svoje će obveze u 18. kolu tamošnjeg prvenstva imati u ponedjeljak. Slijedi gostovanje kod Alanyaspora.
      Vjerujemo u pobjedu Besiktasa koji je i ove sezone blizu samog vrha, a s obzirom kako igraju svi aspiranti za naslov prvaka nije uopće nemoguće da odlični Besiktas obrani naslov najbolje turske momčadi.
      Krajem prošle i početkom ove godine Besiktas je uletio u vrlo dobro razdoblje, pa tako ima četiri pobjede zaredom (prvenstvo i Kup) bez da je primio i jedan pogodak. Inače, Besiktas ima vrlo ugodne uspomene na prvu ovosezonsku utakmicu protiv Alanyaspora jer je na domaćem terenu slavio uvjerljivu pobjedu (4-1).
      Alanyaspor, pak, ima dva poraza i remi posljednje tri utakmice. Gadno je taj klub nastradao na gostovanju kod Galatasarayja (5-1), a izgubio je i posljednju domaću utakmicu (Rizespor 3-2).
      Kada Alanyaspor igra onda su uvijek odličan izbor i pogoci (o tome govore i ovi spomenuti porazi), no mi bi ipak izabrali najlogičniju opciju, a to je slavlje prvaka Turske. Perugia - Cesena Cesena, ovosezonska senzacija u talijanskom Kupu, zasad ostvaruje vrlo loše rezultate u Serie B, pa niti pad u treću ligu trenutačno uopće nije daleko.
      Cesena je dogurala sve do četvrtfinala Kupa, a na tom je putu izbacivala dva prvoligaša (Empoli i Sassuolo) i to pobjedama u gostima. No, kada je u pitanju Serie B Cesena u jedanaest utakmica još nikoga nije dobila u gostima (samo tri remija i čak osam poraza).
      Nova prilika za Cesenu je ponedjeljak i gostovanje kod vrlo tvrde Perugije (osmo mjesto) koja je kao domaćin dosad upisala po četiri pobjede i remija te dva poraza. Jedva Perugia daje gol po utakmici na svom stadionu, a prima manje od jednoga.
      Tvrda nas utakmica čeka i danas, a bez obzira što je Cesena napravila dva senzacionalna rezultata u Kupu i dalje joj ne vjerujemo kada je prvenstvo u pitanju.
      Šest gostujućih poraza u nizu ima Cesena, a vjerujemo da se kod njenih igrača skupio i umor od prije nekoliko dana s utakmice protiv Sassuola.
      Neće biti mnogo pogodaka u ovom ogledu, a favorit bi trebao biti domaćin. Brest - Red Star Posljednju utakmicu 21. kola francuske druge nogometne lige u ponedjeljak će odigrati vodeći Brest i Red Star, tek sedamnaesta momčad na ljestvici.
      Nakon svega dosad pokazanog u sezoni Brest nam se čini kao najozbiljniji kandidat za ulazak u Le Championnat. Moguća današnja pobjeda Brestu bi donijela odmak od drugoplasiranog Lensa na čak šest bodova.
      Iako dominira ove sezone u drugoligaškom okruženju moramo naglasiti da je Brest nekoliko puta neugodno iznenadio na domaćem terenu. Niti statistika tih utakmica nije posve bezgrešna (šest pobjeda, jedan remi i čak tri poraza).
      Unatoč tome Brest bi se trebao relativno lako obračunati s Red Starom koji je u gostima izgubio više od polovice susreta (pet poraza na devet gostovanja) i koji ovaj meč dočekuje s dva poraza u nizu.
      Isto tako, nije nebitno što je Brest već ove sezone uzeo tri boda protiv Red Stara i to uvjerljivom 3-0 pobjedom u gostima tijekom kolovoza. Chaves - Nacional Bodove će ovog ponedjeljka, u sklopu 18. kola portugalske lige, juriti nogometaši Chavesa i Nacionala. Domaća je momčad prilični favorit za potpuni bodovni ulov.
      Chaves uživa u vrlo dobroj sezoni. Iako najave nisu bile toliko pozitivne Chaves je trenutačno sedmi na ljestvici, a večerašnja bi pobjeda donijela novi iskorak.
      S druge strane, Nacional ne obavlja zadatke u skladu s očekivanjima i ta je momčad tek pretposljednja na ljestvici s vrlo neizvjesnim onim što donosi budućnost.
      I forma Chavesa je za svaku pohvalu. U prvenstvu taj klub ima pobjedu i dva remija u zadnje tri utakmice, a ima i pobjedu protiv jakog Sportinga u Kupu na domaćem terenu (1-0) prije nekoliko dana. Inače, ugledni Sporting nije uspio niti u prvenstvu slomiti Chaves u gostima (2-2).
      Prije toga je, pak, Chaves pobijedio Estoril 1-0 kao domaćin i sve se to uklapa u dosta dobru domaću statistiku od tri pobjede, pet remija i jednog poraza.
      Nacional je plah gost, tek je jednom pobijedio, jednom remizirao i čak šest puta izgubio, a uz sve to recimo da je Chaves u prvom dijelu sezone bio bolji od današnjeg suparnika i u gostima (1-0). -->> NBA PODFORUM ZA PONEDJELJAK <<--
    • > PODFORUM ZA SVJETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU <
    • Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
      Juventus v Lazio: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
      Kauboji pred teškom odlukom: Lakši put do medalje ili Francuska u velikom finalu?
    • Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
      Roma v Sampdoria: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
      Lazio v Genoa: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Real Sociedad: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
      Najava: Prvi Grand Slam turnir u 2017. godini – Australian Open
    • Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Liverpool: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
      Everton v Manchester City: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Leicester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
      TRANSFER VIJESTI: Real spremio 58 milijuna za metu broj jedan, Rooneyu milijun tjedno
    • Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
      Chapecoense odigrao prvu utakmicu nakon nesreće
    • Jurgen Klopp: Bolan poraz
      Jurgen Klopp: Bolan poraz
    • Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
      Ranieri: Pogriješio sam što sam promijenio taktiku
    • Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
      Nevjerovatno: Verratti dobio žuti karton zbog dodavanja lopte svom golmanu (VIDEO)
    • SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
      SLUŽBENO: Iz PSG-a otkrili koga dovode do kraja januara
    • Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
      Kako ostvariti profit na kladionici: Savjeti za nogometne utakmice
    • TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
      TRANSFER VIJESTI: United dovodi ‘novog Ronalda’, Kinezi žele Cityjev dvojac
    • Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
      Nemanja Vidić otkrio što doista misli o Zlatanu Ibrahimoviću
    • Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
      Rooney: Toliko legendi, a ja sam najbolji strijelac!
    • Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
      Besplatnih 10€ za klađenje na NBA
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • Gdje se kladiti online?
      Gdje se kladiti online?
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO
      AUSTRALIAN OPEN 2017: GLEDAJ SVE MEČEVE UŽIVO BESPLATNO