Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Utorak - 29.09.2009. (Live)

2 objave u ovoj temi

Evo od jutra pratim Eurosport na tv-u i nešto sam dobio. C.Wozniacki me je užasno iznenadila igrom i gubila je 5:0 međutim predala je meč. Tražila je "medical" za vrijeme meča i očito ima jaku virozu i temperaturu budući da je odigrala iznenađujuće loše...  Hvala betfairu na pravilu "If the first set is not completed all bets on this market will be void.

:)

Sign in to follow this  
Followers 0

• Ovaj Burnley naspram Palacea kad napada izgleda ko Real Madrid
    • "Dugoročne" za prvi dio playoffa su došle bez nekih problema pa ću probati opet nešto. Cleveland-Toronto (prolaz) 1 1.25
      San Antonio-Houston (prolaz) 1 1.55
      Boston-Washington over 5,5 utakmica 1.55 Marathon 3.00 - Mislim da Toronto nema šanse kontra Clevelanda. LeBron i ekipa su pomeli Indianu i odmorni čekaju Raptorse koji su standardno osciliraju u playoffu što smo mogli vidjeti u prvoj krugu protiv Bucksa i mislim da će uzeti eventualno jednu pobjedu. - Houston je meni luda ekipa ali teško će oni protiv Spursa koji imaju Kawhia koji će zaustaviti Hardena i tu su odradili veći dio posla. Rocketsi se baziraju samo na napad i teško će tako dobiti Spurse koje od početka sezone očekujem u finalu Zapada protiv Goldena. Da se razumijemo, ne bi bilo toliko iznenađenje kada bi prošao Houston ali San Antonio je kvalitetnija ekipa, dobili su ih tri od četiri puta ove sezone i vjerujem da idu u finale. - Boston i Wash se nikako ne vole tako da nas čeka zanimljiva serija. Boston okrenuo 0:2 protiv Chicaga dok je Wash sa 4:2 ispratio Atlantu a to sam igrao over utakmica u prvoj seriji dugoročnih oklada za playoff. Ove sezone 2:2, u svakoj utakmici slavio domaćin. Po meni blagi favorit Boston radi domaćeg terena a i navijački gledano, Wash je dobra domaćinska ekipa i sve osim minimalno šest utakmica u seriji bilo bi mi veliko iznenađenje.
    • Svaka cast sto sa nama dijelic ove sure betove,ali eto ja nisam stigao na ovaj da li imas jos neki za danas/sutra ?.:Hvala ti unaprijed
    • Skinut X i 3.75. Ipak su kalkulisali, nadam se da je neko ispratio i naplatio dobru kvotu  
    • Zna li netko što se događa sa momcima iz Darmstada, počeli uzimati neke steroide ili koje pi*** materine :/ 
    • Nedelja 30.4. – Listić dana
      Nedelja 30.4. – Listić dana
    • Listić dana – subota, 28. travanj
      Listić dana – subota, 28. travanj
    • Utorak 25.4. – Listić dana
      Utorak 25.4. – Listić dana
    • Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
      Najava: Dinamo Zagreb – Hajduk Split, subota 15:00
    • Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
      Real Madrid v Barcelona: Barcelona nesretna zbog izbora sudije koji će dijeliti pravdu u El Clasicu
    • Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
      Monaco v Borussia Dortmund: Reus se vratio u momčad, očekuje se golijada na Stade Louisu
    • Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Barcelona v Juventus, četvrtfinale Lige prvaka
    • Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
      Analiza: Leicester v Atletico Madrid, četvrtfinale Lige prvaka
    • Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
      Real Madrid v Bayern Munich: Hoće li mađarski sudac i ovog puta biti sretan za Bavarce
    • Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
      Manchester United v Chelsea: Mogu li Crveni đavoli zaustaviti plavu zvijer na putu do naslova?
  • Bet365

• Teme

• Predsjednik Bayerna govorio o budućnosti Ancelottija u klubu
      Predsjednik Bayerna govorio o budućnosti Ancelottija u klubu
    • Zvijezda Dortmunda pojačava Arsenal
      Zvijezda Dortmunda pojačava Arsenal
    • Barcelona pobjedila Real u utrci za igrača Atletica
      Barcelona pobjedila Real u utrci za igrača Atletica
    • 8 transfera koji su već dogovoreni za ovo ljeto, a na koje ste možda zaboravili
      8 transfera koji su već dogovoreni za ovo ljeto, a na koje ste možda zaboravili
    • “Daniel Sturridge je nevjerovatan napadač, razmislit ćemo o njegovom dovođenju”
      “Daniel Sturridge je nevjerovatan napadač, razmislit ćemo o njegovom dovođenju”
    • Veliki talenat Ajaxa potpisuje za Barcelonu
      Veliki talenat Ajaxa potpisuje za Barcelonu
    • Chelsea dovodi zvijezdu Monaca
      Chelsea dovodi zvijezdu Monaca
    • Barcelona dovodi jednog od najboljih veznjaka na svijetu za 80 milijuna funti
      Barcelona dovodi jednog od najboljih veznjaka na svijetu za 80 milijuna funti
    • Yaya Toure imenovao igrača Uniteda kojeg je nagovarao da dođe u City
      Yaya Toure imenovao igrača Uniteda kojeg je nagovarao da dođe u City
    • Jose Mourinho dobio 400 milijuna funti za trošenje na nova pojačanja: Na prvo pojačanje troši 200 milijuna?
      Jose Mourinho dobio 400 milijuna funti za trošenje na nova pojačanja: Na prvo pojačanje troši 200 milijuna?
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE