Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
d_eye.dee

06.10.2009. listić dana

9 objava u ovoj temi

Evo što sam ja danas našao kao dosta zanimljivu ponudu...volio bih kada bi i drugi prokomentirali ovo po mogućnosti do 17:00h jer onda ću ići uplatit pa da ćujem i druga razmišljanja...

Hokej:

Karlovy Vary - Kometa Brno  1

Farjestad - Sodertalje          1

Wien - Medveščak              1

Nogomet:

(U20) Egipat - Kostarika      1

Evo što sam ja danas našao kao dosta zanimljivu ponudu...volio bih kada bi i drugi prokomentirali ovo po mogućnosti do 17:00h jer onda ću ići uplatit pa da ćujem i druga razmišljanja...

Hokej:

Karlovy Vary - Kometa Brno   1

Wien - Medveščak               1

Nogomet:

Kometa uvjerljivo najslabija ekipa u českoj ligi, ali i Karlovy je dosta slabašan...trebao bi dobiti ,ali dosta opasan par....

po meni je bolje igrati na Salzburg protiv jasenica

(U20) Egipat - Kostarika       1

Hokej:

Nogomet:

Kometa uvjerljivo najslabija ekipa u českoj ligi, ali i Karlovy je dosta slabašan...trebao bi dobiti ,ali dosta opasan par....

Evo moj rekreativni danas, iako sam ja glavni posao za danas jutros odradio. Ponuda danas nije neka, tako da ovo ide sa rekreativnim ulogom, iako mi se čini dosta realan i lako proloazan listić...

Mađarska(20)(rbg)-Češka(20 06.10. 20:00

briöi par 21237 2-3 1,95

ViennCap-KHL Medveščak Z. 06.10. 19:15

briöi par 1535 1 1,40

Langent-HC Neuchatel YS 06.10. 20:00

briöi par 1560 1 1,35

HC Thurgau-HC Chaux de F. 06.10. 19:45

briöi par 1558 X2 1,25

Maguire S.-Bond N. 06.10. 20:00

briöi par 1532 1 1,25

+ večeras najbitniji par mi je Shelbourne koji igra zaostalu utakmicu. Nisam se kladio na taj par, međutim još prije početka sezone sam pisao da je koef. nerealan da će Shelborune biti prvak (u tom trenutku je bio 7,00!). Trenutno je koef. 1,90 i to je i najrealnija opcija, pogotovo ako danas sa teškog gostovanja uzmu 1 ili 3 boda i ako sa Sporting Fingdalom za par dana odigraju na razini...

Btw. Koper je povečao svoju prednost te je koef. na bwinu 1,40 dok je taj par BAH maknuo iz ponude, međutim podsjecam da je do prije par dana bilo 2,50 što je bio veliki valuebet i ta analiza i dalje stoji na portalu SvijetKladjenja.com, kao što sam pisao i na forumu. Nadam se da je još netko odigrao, jer vjerujem da oko dobiivanja ove oklade neće trebati ništa drugog osim strpljenja... ;)

Hokej:

Nogomet:

Nisam skužio jel igrat i na salzburg i protiv jesenica ili si ti nešt zeznio...?? jer oni danas ne igraju jedno protiv drugog... salzburg igra u linzu

no, ok ja sma ipak odigro ova svoja 4 para...mislim da Karlovy Vary ipak mogu pobjedit jer ipak imaju iskustvo u extraligi, a kometa brno nema i kao i većina europskih momčadi Karlovy Vary su domaćinska ekipa...tak sam ipak odigro

Držte mi fige nisam dobio već tjedan dana  ;)

Hokej:

Nogomet:

Nisam skužio jel igrat i na salzburg i protiv jesenica ili si ti nešt zeznio...?? jer oni danas ne igraju jedno protiv drugog... salzburg igra u linzu

no, ok ja sma ipak odigro ova svoja 4 para...mislim da Karlovy Vary ipak mogu pobjedit jer ipak imaju iskustvo u extraligi, a kometa brno nema i kao i većina europskih momčadi Karlovy Vary su domaćinska ekipa...tak sam ipak odigro

Držte mi fige nisam dobio već tjedan dana  ;)

imas red bull salzburg i salzburg..dva kluba...

+ večeras najbitniji par mi je Shelbourne koji igra zaostalu utakmicu. Nisam se kladio na taj par, međutim još prije početka sezone sam pisao da je koef. nerealan da će Shelborune biti prvak (u tom trenutku je bio 7,00!). Trenutno je koef. 1,90 i to je i najrealnija opcija, pogotovo ako danas sa teškog gostovanja uzmu 1 ili 3 boda i ako sa Sporting Fingdalom za par dana odigraju na razini...

Odgođeno zbog natopljenog terena  :-\

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• dal mozda znate gdje bi mogao gledati kvalifikacije i takmicenje?  
    • Chelsea - WBA U 15. kolu engleske Premierlige vodeći Chelsea na domaćem terenu igra protiv West Bromwicha i očekujemo novu potvrdu sjajne forme Conteove momčadi.
      Ranije smo već pisali kako Chelsea vidimo kao glavnog favorita za naslov na Otoku. Produkt je to velikog poštovanja kojeg imamo prema novom treneru tog kluba Antoniju Conteu, a sasvim je očigledno i da su igrači sjajno reagirali na Talijana, pa tako na Stamford Bridgeu stanuje prava pobjednička atmosfera posljednja dva i pol mjeseca.
      Chelsea ima niz od čak osam prvenstvenih pobjeda zaredom! Tijekom šest pobjeda nije primio niti jedan pogodak, no ne škodi mu niti kada ponekad zakaže u obrani. Na zadnje dvije prvenstvene utakmice Chelsea je primao gol po utakmici, ali je pobijedio Tottenham doma (2-1) i Manchester City u gostima (3-1).
      West Bromwich uopće nije loša momčad (sedmo mjesto prije ovog kola) i uz to je u izuzetno dobrom ritmu (tri pobjede i remi u zadnje četiri utakmice). Isto tako, znao je West Bromwich zadnjih godina i sa Stamford Bridgea krasti bodove, no današnji je Chelsea stamen i jak, prepun vjere u sebe i strašno organizirana momčad. Nema sumnje, Chelsea dobiva i devetu zaredom. Torino - Juventus U nedjelju će se odigrati i žestoki torinski derbi. U pitanju je ogled 16. kola talijanske Serie A: Torino je domaćin, a prvak Juventus gost.
      Svake nove sezone Torino ostavlja sve bolji dojam u talijanskim okvirima. I ove sezone gura vrlo dobro, prije ovog kola nalazio se na sedmom mjestu, a ono što posebno veseli navijače tog kluba jest domaća forma. Na svom je stadionu Torino dobio pet od sedam utakmica (tek dva remija) uz odličnu razliku pogodaka 19-7.
      Moramo reći i ovo: Torino je ne tako davno imao lijepi niz od tri prvenstvene pobjede, nakon čega je uslijedio poraz kod Sampdorije (2-0) u posljednjem nastupu u Serie A.
      Premda se Juventus neće previše osjećati kao gost ovom prilikom, ipak treba navesti statistički podatak da je Juve ove sezone već izgubio tri gostujuće utakmice (dvije na San Siru, protiv Intera i Milana, te kod Genoe).
      No, najbitnije je reći da je Torino zadnjih godina imao vrlo malo razloga za slavlje u ovim gradskim sudarima. Pobjeda od 2-1 (travanj 2015. godine) je rijetkost, pa je tako prošle sezone Juventus slavio u sva tri slučaja (4-1 i 2-1 u prvenstvu, čak 4-0 u Kupu).
      Poštujemo Torino, ali moramo zaokružiti Juventus. Manchester United - Tottenham Borba između petog i šestog mjesta na Old Traffordu između Manchester Uniteda i Tottenhama, odnosno Jose Mourinha i Maurcio Pochettinoa. To je bio mješoviti početak sezone za Manchester United i Jose Mourinha, ali ovo je odlična prilika da počnu ispravljati sezonu nad svojim rivalima. Oni su već 13 bodova iza lidera Chelseaja, ali eventualna pobjeda nad Spursima će poslati vrlo jasnu poruku drugim rivalima. Tottenham će stići u Manchester na poleđini njihovih najvećih premierligaških pobjeda u sezoni, nakon što su pobijedili Swansea sa 5-0 i još jedna pobjeda ovdje bi ih poslala devet bodova iznad Uniteda. Velike stvari se očekuju u Manchester Unitedu ove sezone pod vodstvom Jose Mourinha, ali stvari nisu baš išle po planu do sada. Crveni vragovi su već 13 bodova daleko od prve, a devet od četvrte pozicije i bez obzira na to što je sezona još uvijek vrlo mlada, ovaj rezultat im je prijeko potreban. Unitedovi navijači su svoju ekipu vidjeli sa samo jednom pobjedom u posljednjih devet ligaških utakmica i sa vrlo zauzetim prazničkim periodom koji nadolazi, sada je vrijeme da se vrate u formu. Ali, Old Trafford je bio posebno nesretan teren za njih ove sezone, oni su pobijedili samo dva puta pred svojim navijačima i izvukli tri remija u posljednje četiri utakmica - uključujući Burnley (0-0), Stoke (1-1) i West Ham (1-1). Bilo je malo predaha za Mourinhovu momčad tijekom sredine tjedna, kada je njegova ekipa dobila Zoryu sa 2-0 u četvrtak, zahvaljujući golovima Henrik Mkhitaryana i Zlatana Ibrahimovića. Ta pobjeda im je osigurala kvalifikacije u narednu fazu natjecanja u Europskoj ligi, što im sada daje priliku da se fokusiraju samo na utakmice u domaćem prvenstvu. I bez obzira na to što ne ostvaruju rezultate, oni vrlo dobro igraju. Ibrahimović, Juan Mata i Michael Carrick su impresionirali u posljednjih nekoliko tjedana u indukciji Mkhitaryana sa strane im je dao novi život u budućnosti. Izgleda kao talenat svjetske klase i očekujem da on bude jedna od najvećih prijetnji na ovoj utakmici. Tottenham je imao također mješovit početak sezone. Mauricio Pochettinova momčad je samo tri boda udaljena od mjesta u top četiri, ali njihovi nastupi u Ligi prvaka su bili veliko razočarenje. Uprkos tome što su savladali CSKA Moskvu sa 3-1 tijekom sredine tjedna, oni su pravovremeno ispali iz natjecanja i pridružit će se Manchester Unitedu u šeširu za izvlačenje Europske lige. Njihova sudbina u Europi je već zapečaćena i prije, ali oni su dobro odgovorili i sada će biti spremni za Manchester United na Old Traffordu. Oni tamo nisu pobijedili još od 2014. godine kada su pobijedili sa 2-1 zahvaljujući golovima Adebayora i Christian Eriksena. Spursov najbolji strijelac je bio odsutan neko vrijeme. Dao je sedam golova u svojih šest utakmica i on će biti glavna prijetnja za gol Uniteda u nedelju. Još jedan poticaj za tim Tottenhama je povratak Toby Alderweirelda. Belgijanac je jedan od najboljih braniča u Premier ligi, a on je jednako važan kao i Kane za ovu ekipu Tottenhama. Schalke 04 - Bayer L. U nedjelju se igraju dvije utakmice 14. kola njemačke Bundeslige, a mi ćemo se pozabaviti utakmicom u Gelsenkirchenu gdje igraju Schalke i Bayer.
      Prije ovog kola bili su to susjedi na ljestvici: Schalke je zauzimao osmo mjesto, a Bayer deveto. Dakle, gledamo li sve što su napravile ove dvije momčadi od prvog dana sezone zaslužuju sličnu ocjenu, no analiziramo li zadnjih mjesec dana Schalke je definitivno nekoliko koraka ispred.
      Schalkeu svaka čast za formu unatoč činjenici da je izgubio u posljednje dvije utakmice (poraz kod vodećeg Leipziga 2-1, te poraz 2-0 kod RB Salzburga, u Schalkeu nebitnoj utakmici Europa lige). No, prije toga je Schalke imao fantastičnu seriju: osam pobjeda i remi u devet utakmica.
      Bayer je pobijedio u zadnjem ogledu (3-0 protiv Monaca u Ligi prvaka), ali je prije toga ostao bez slavlja u četiri utakmice (dva remija i dva poraza).
      Iako je Bayer u zadnja dva navrata slavio na ovom stadionu (prošle sezone 3-2, prije dvije sezone 1-0 za Bayer u Gelsenkirchenu), mi bi radije izabrali slavlje domaćina. Vjerujemo u odličnu formu Schalkea i djeluje nam taj klub stabilnije od prevrtljivog Bayera. --> NBA PODFORUM ZA NEDELJU <--
    • Današnji ski skokovi...
    • Sve lepo napisano i sa većinom se apsolutno slažem. Danas se prvo održavaju kvalifikacije pa natjecanje (kao što je bilo u Ruki), i to može da bude previše pritiska za mladog Prevca (u Ruki je drugog dana bio tek 13). K. Geiger v S. Leyhe Duel dva Nemca približnog kvaliteta i iskustva, Karl je bolje otvorio sezonu i imao je bolji plasman juče i stoga je favorit ovde. Ali kad pogledamo skokove obojice kroz svih šest rundi onda stanje izgleda ovako: Geieger 6-15-10 (40-22-34 nezvanične serije) v Leyhe 11-12-16 (7-3-11 nezvanične runde). Karl i Stefan se bore za mesto u reprezentaciji Nemačke (nisu učestvovali na prvim ekipnim skokovima) i verujem da će se Leyhe revanširati za tri mesta slabiji plasman od jučer. S. Leyhe @ 2,00 unibet
    •   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
      ŽDRIJEB LIGE PRVAKA: Evo tko s kim može igrati u osmini finala
    • Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v Tottenham: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Wolfsburg: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
  • Bet365

• Teme

• Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
      Promjene u Ligi prvaka od 2018. godine
    • Srna zatražio odlazak u Barcu!
      Srna zatražio odlazak u Barcu!
    • Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
      Igrač Reimsa udario čovjeka bejzbol palicom!
    • Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
      Chapecoense neće dovoditi poznate igrače
    • Chapecoense predstavio novi grb
      Chapecoense predstavio novi grb
    • Opljačkan Raphael Varane
      Opljačkan Raphael Varane
    • Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
      Ronaldo odbacio optužbe o utaji poreza
    • Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
      Balotelli: Mogu osvojiti Zlatnu loptu
    • Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu