Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

10.10.2009. Subota (Listić dana)

12 objava u ovoj temi

Evo iako ne preferiram igrati reprezentativna natjecanja, sa manjim ulozima se nešto može odigrati...

Na prvi pogled:

Ukrajina-Engleska  X2

Ovo će biti najzanimljivija utakmica za nas, a uvjeren sam i najtipovanija utakmica budući da će svi navijacki odigrati X2 na engleze jer je to ishod koji nam otvara šansu da se plasiramo. Ukrajinci će biti maksimalno motivirani te će pred svojom publikom jurisati na tri boda, međutim kvaliteta i iskustvo je na strani engleza, te vjerujem da će to biti dovoljno da napuste Ukrajinu neporaženi. Uvjeren sam da neće biti puštanja i svecenja za "Wembley" jer je to sasvim drugi način razmišljanja, te englezi ovu utakmicu idu odigrati sportski, te, kao i svaku utakmicu žele pobjediti.

Treba vidjeti u kojem će sastavu istrcati jer je navodno pozvano par novih igraca, međutim okosnica momčadi je tu...

Estonija-BiH  2   (1,45)

BIH bi trebala u ovoj utakmici slaviti i tako osigurati plasaman dalje. Kvalitetnija su i motiviranija ekipa koja je u naletu i imaju par stvarno izuzetno kvalitetnih ofanzivnih igraca. Jedino je pitanje kako su se ovi navijacki neredi u BIH odrazili na atmosferu u reprezentaciji...

NeuchYS-HC Chaux de F.  2    (1,40)

Hokej - Švicarska 2.liga.

Fenjeraš i uvjerljivo najlošija ekipa ugošcuje jednu od najboljih momčadi lige koja je u prošlem kolu iznenađujuće kiksala na gostovanju. Vjerujem da mjesta iznenađenju ovdje neće biti jer je razlika u kvaliteti prevelika...

Pozivam i druge da napišu svoja mišljenja...

Udinese-Rijeka 

Oprez kod ovog para budući da Udineseu fali čak 9 prvotimaca zbog reprezentativnih obveza...

mene je danas malo strah BiH.....mislim da cu ja igrati Čehe......vuce me i srbija.....

onako od oka....srbija, česka,eng x2, rusija 1x...e sad cu tokom dana nešto iskombinirati....

Uvjeren sam da njemci nemogu dobiti Ruse koji nisu izgubili 11 godina domacu utakmicu....

Njemci u krizi pogotovo napadači, gomes i kloze....mislim da u rusi jaci

nema te sta biti strah igrati na BiH.....gore ti je to engleska x2.....(to ja malo navijacki.... :) )

estoncima fali njihov najbolji igrac i kapiten Raio Piiroja....BiH je u punom sastavu...zbog kartona nece igrati pjanic (koji i nije medju prvih jedanaest - nazalost) i supic umjesto kojeg ce na golu biti hasagic (moguce i begovic)...ja sam uvjeren u pobjedu bosne...

nema te sta biti strah igrati na BiH.....gore ti je to engleska x2.....(to ja malo navijacki.... :) )

zasto je engleska navijački? igraju u najjačem sastavu , a mi smo ukrajince razbili u djnipru, ali nismo imali srece...

Nevidim zasto ih nebi i englezi, jer su barem za tri klase jaci.....cak sam uvjern da ce to biti glatka pobjeda engleza.....

Uvjeren sam da njemci nemogu dobiti Ruse koji nisu izgubili 11 godina domacu utakmicu....

Jel nisu Rusi nedavno izgubili doma od Argentine  ???

To je bila prijateljska utakmica i mi smo se do prije hvalili kak nismo kod kuće poraženi a prije engleza su nas nizozemci razbili 3:0 u splitu, no očito se prijateljske ne broje :)

kaj kažete na ovaj tiket?

Portugal-Mađarska   1

Bjelorusija-Kazahstan   1

Ukrajina-Engleska   x2

Srbija-Rumunjska   1

Estonija-BiH    2

Armenija-Španjolska   2

Ja nebi odigro Bjelorusiju jer oni ništa ne dobivaju pobjedom... sigurno su 4. u našoj grupi (još ne matematički ali kazahstan mora dobit i njih i nas da bi oni bili 4.) a sad su favoriti i sigurno će igrat drugačije nego što su igrali s nama i sa ukrajincima

A ni srbe nebi igrao jer ako i ne uspiju osigurati nastup u africi u ovoj tekmi još uvjek to mogu napravit u sljedecoj tekmi protiv litve, a rumunji igraju daleko bolje otakako su promjenili trenera...

no kako mi u zadnje vrijeme baš i ne ide kladionica i nisam dobio evo sad ima vec 2 tjedna moguće i da bi opet pogriješio ;D

Jel nisu Rusi nedavno izgubili doma od Argentine  ???

rijec je o sluzbenim utakmicama......

Svoje uvjerenje temeljim na tome da rusija ima boljeg trenera za 2 klase.

Ekipe su im al pari tu negdje, mada bih se usudio reci da mi rusi djeluju impresivnije.

Njemački napadači su totalno out, klose i gomes nikad nisu bili lošiji, i mislim da će ih

uigrana ruska obrana lakočom zaustaviti.

treča i svakako najveća prednost je domaći teren gdje su padale i največe svijetske

momčadi kako u klubskom, tako i na reprezentativnom planu.....Poznato je

da niti jedna momčad nevoli igrati u rusiji, klimatski razlozi su također na strani rusa..

Da se mi razumijemo i Njemačka ima svoje adute, imaju 7 pobjeda u nizu, ali mislim da

ima niti jedan protivnik nije bio na nivou kao rusija danas......

U ovome trenutku mislim da su rusi u prednosti i igram 1x......

kaj kažete na ovaj tiket?

Portugal-Mađarska   1

Bjelorusija-Kazahstan   1

Ukrajina-Engleska   x2

Srbija-Rumunjska   1

Estonija-BiH    2

Armenija-Španjolska   2

Ja nebi odigro Bjelorusiju jer oni ništa ne dobivaju pobjedom... sigurno su 4. u našoj grupi (još ne matematički ali kazahstan mora dobit i njih i nas da bi oni bili 4.) a sad su favoriti i sigurno će igrat drugačije nego što su igrali s nama i sa ukrajincima

A ni srbe nebi igrao jer ako i ne uspiju osigurati nastup u africi u ovoj tekmi još uvjek to mogu napravit u sljedecoj tekmi protiv litve, a rumunji igraju daleko bolje otakako su promjenili trenera...

no kako mi u zadnje vrijeme baš i ne ide kladionica i nisam dobio evo sad ima vec 2 tjedna moguće i da bi opet pogriješio ;D

Žigić, Jovanović i Krasić bi trebalo da čine napadački trio, dok će im iz sredine pomagati fenomenalni Gojko Kačar.

Mislim da Srbija ovo dobija...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• A rezultati.com svaki cas mijenjaju, cas 5 cas 6...
    • Dobro jutro ljudi danas opet idem na dabl u koj sam vrlo siguran I ima velike sanse za prolaz. 18:00 Anderson Kevin – Nishikori Kei -2(1.25) 18:30 Carreno-Busta Pablo – Delbonis Federico -1(1.40) 19:00 Mattek Bethanie/Safarova Lucie – Jankovic Jelena/Townsend Taylor -1(1.14) 22:00 Kerber Angelique – Duan Ying-Ying -1(1.12) Uk kv 2,23 bet365 Kei je po meni svakako puno bojli igrac koj ispred svega je u puno bojli formi od Anderson-a.Podloga u potpunost mu prija jer na hardu t.j beton pruza svoje najbojle partije.U karijeri na beton odigrao je puno meceva I ima skor 245/106(ove godine 9/3).On I nema neki servis ali zato ubija na razmeni brz je igrac koj uglavno igra duze poene koj igra vrlo dobro sa osnovne linije I verojatno danas ide na drop sotove ispred svega to sto Kevin je samo serviser I bice uglavno na osnovnu liniju pa ima sad sansu da ga umori sa drop soteve.Kei ove godine igrao je F Brisbane,R16 A Open,F Buenos Aires,1R Rio de Janeiro I prosli tjedan ispao u ¼ u Indian Wells od Sock-a.Stvar je takva da 6 godine nije ispao u Miami u 2 kolo.2012 R16,2013 R16,2014 ½,2015 ¼,2016 F tako da prija mu da igra tu a I brani ogroman broj bodova.Na drugu stranu imamo Kevina koj duze vremena je bio van turu zbog ozlijeda sad se ponovo vratio ali igra mu je losa.Igra do sad par turnire ove godine I uglavno preslabi rezultati.Memphis 1R poraz od Dzumhur,Delray Beach 1R poraz od Delpo,Indian Wells 2R dobio Gaio a onda gubi od Johnson I sada u prvo kolo je dobio Lajovic koj nije iskoristio svoje sanse I imao veliku sansu da dobije 2 set I da se igra 3 ali eto psiha je to.I Kevin brani poene od prosle god jer je igrao R16 ali on ima samo servis ostalo sve prosecno.Do sada su 4 puta igrali I Kei vodi 1:3.Igram na Nishi iz par razloga a to su trenutna forma,to sto brani puno poene,razlicita stajla igre,vrlo moguca podrska sa tribine a I svakako Kevinova forma I trenutna igra. Drugi par je pobeda Buste.Pablo poceo da igra predobro on je ipak all around igrac koj moze odigrati odlicne meceve na sve podloge za razliku od Delbonis koj samo sljaka I samo sljaka.Carreno je trenutno 19 igrac sveta koj ove godine je imao par solidnih par odlicnih rezultate.3R A Open,F Rio de Janeiro a I svakako njegov najbojli rezultat ove godine je ½ Indian Wells.Ima vrlo solidan servis ali njegova igra uglavno ide na nesto duzije razmene brz je igrac zna da odigra sa osnovne linije ima vrlo snazan I dobar udarac,forhend I behend vrlo dobri to je po meni igrac bez mane I veliki + je to sto ne brani poene ted a 3 godine za redom ispadao u 1 kolo pa ovo mu je najveca sansa za dobar rezultat I nove poene a I svakako novi napredak na atp listi pa mozda I ulazak u top15.On svakako najvise voli bavne podloge bas kao sve spanoljce ali igra sasvim dobro I na betonu.U karijeri na beton ima skor 83/40(ove godine 6/3 dok prosle god 15/10).Na drugu stranu imamo Delbonisa koj nema servis sve ide na razmenu.Gledao sam ga prosli tjedan protiv Delpa I pokraj to sto pratim tenis duze vremena njegova igra mi se uopste ne svidja zato sto su njegovi udarci bar tada bili premlaki I ti isti udarci ne bi nikako radili problema Pablu.Beton ne voli bas naj naj Ima negativan skor 51/58(ove god 2/2 dok prosle god 8/12) ipak on ako uradi nesto na sljaku uradi tu nema sta da se nada.Ove godine slabe rezultate na sve podloge 1R A Open,R16 Buenos Aires I Sao Paulo,prosli tjedan 2R Indian Wells I sada u prvo kolo je dobio Monaco I nije to veliko iznenadjenje jer Monaco je bio duze vremena van stroja pa sad se polako vraca.Istina H2H je 1-4 za Delbonis ali sve na sljaku I zadnj mec na Roland Garros prosle god je dobio Busta sa 3:1.Igram na Buste iz par razloge a to je pred svega trenutna forma,onda to sto Delbonis igra vrlo slabo na betonu,te to sto Busta je puno kvalitetni igrac a I to sto mu vise prija trenutna podloga ne vidim kako bi Delbonis iznenadio Buste.I jedan statisticki info je to sto Delbonis je dobio 6 od 20 meceva protiv igraca iz top 50 I taj skor na betonu t.j hard je mizernih 2/11. Treci par je pobeda na par Mattek/Safarova.Oni trenutno su najbojli par sveta I igraju exra.Od kad su poceli igrati zajedno u 2015 god kidaju po terenu.Zajedno imaju skor neverovatnih 63/11(na betonu perfektnih 39/2 ove godine 8/1) I ove godine vec imaju odlicne rezultate a to su titula u A Open I ½ u Indian Wells.Bitna stvar je to sto su prosle godine pokidali u Miami osvojili su titulu bez izguben set nijedan taj brejk to znaci da kidaju.Retko kad gube servis,obe su odlicne igracice svakako u odlicnu formu,prija mu podloga imaju slabe protivnicke sve na njihova strana.Na drugu stranu imamo Jankovic/Townsend koj za prvi put igraju zajedno I po meni nemaju velike sanse I ja ocekujem da uzme samo par gemova.Matek u dablu na beton skor 154/69,Safarova 87/59,Jankovic 60/79,Townsend 54/25.Jedan plus za moj tip je to sto Jankovic I Townsend su svakako van forme Jankovic ove godine ¼ sve na betonu a I prosle god imala je 2/5 na ista podloga.Townsend isto van forme ove god 2/4 skor.Bojla forma,bojle igracice,prija im vise podloga sve je na njihova strana. Zadnji par je pobeda Kerberica koja je prvi favorit za titula u Miami.Ona je trenutno 1 igracica sveta I ove godine I ne igra bas naj naj pa sada kada nema Serenu ima veliku sansu za dobar rezultat.Ove godine ¼ Brisbane,R16 Sydney,R16 A Open,R16 Doha,1/2 Dubai I R16 Indian Wells.Najbojle rezultate pruza na betonu I u karijeri ima skor 268/132(ove godine slabe za nju 9/6).Zadnjih 4 nastupa nikada nije ispadala u 2 kolo 2013 3kolo,2014 ¼,2015 3 kolo I prosle god ½.Brani poene a I ima protivnica po meri koja ne bi trebala uraditi puno probleme.Na drugu stranu imamo Duan koj igra samo beton I beton.Ima skor 258/140(ove god 9/6) ali ipak je jedna prosecna ITF igracica koja realno nema sanse protiv ovakve igrace.Istina da ove godine uradila par iznenadjenja poput ¼ Sydney,3R A open,1/4 Kuala Lumpur ali ne verujem da danas moze osvojiti vise od par gemova.Kerberica zna da odigra vrlo dobro u odbrani ali retko igra defanzivno kada igra protiv under dogova.Ima veliki motiv za titula,svakako je puno iskusnije igracica od Duan,publika je voli bice tu I podrske I ne vidim sanse za Duan.  
    • Kod dosta kladionica pise 5
    • Barcelona-Crvena Zvezda (ki) 2 1.80 unibet/William Hill  Pala je kvota dobro, ali meni i dalje ima vrijednost. Zvezdi jako treba pobjeda, bore se za playoff. Barci ne treba, ne mogu proći a i u očajnoj su formi. Danas su bez Tomića i možda Faveranija što su bitni izostanci. Sa Zvezdom je otputovao i Jović i ako i on zaigra bit će samo dodatni plus.
    • Evo da se i ja pridružim, zasad ću postaviti ove parove kao nekakvu osnovnu misao vodilju za danas, a tijekom dana ću malo korigirati parove i provjeriti vijesti vezane za susrete da smanjim rizik jer nakon dva dana promašaja vrijeme je da kakav takav tiket prođe.   Italija-Albanija Italija je višestruko kvalitetnija i bolja momčad, pogotovo kada igraju kod kuće. Gore se pisalo o izostancima s albanske strane, pa ću samo napisati za Italiju da je Chiellini out već neko vrijeme, a spominje se po portalima da je Bonucci propustio trening zbog viroze/gripe i da je upitan za večeras. Italija ima dovoljno kvalitete da bez problema "pokrpa" izostanke pogotovo protiv reprezentacije ovog kalibra, tako da me ne plaši Bonuccijev izostanak. Italija se bori za prvo mjesto i mislim da će se tako i postaviti u ovoj utakmici od samog starta. Pošto je koeficijent na pobjedu Italije takav kakav je, a pošto je i igra Talijana takva kakva je razmišljam odigrati pobjedu bez primljenog gola što je koeficijent 1,65 u germaniji, a oko 1,60 u unibetu.    Hrvatska-Ukrajina Vrsaljko, Ćorluka, Perišić su out. Piše se da će u obrani igrati Vida-Mitrović (CB), a na boku Pivarić-Jedvaj(LB-RB). Ukrajinci najavljuju da neće pasti bez ispaljenog metka i da nas planiraju zaustaviti na sredini terena. Očekujem agresivnu igru i s jedne i s druge strane i zato razmišljam o overu kartona od 4,5.  Mislim da će ovi nestandardni igrači iz obrane večeras gristi i trgati da se pokažu u najboljem svjetlu i da slučajno ne skrive gol pa da im to obilježi daljnju potencijalnu reprezentativnu karijeru. Provjerio sam suca na dvije različite stranice (worldreferee i soccerbase) i njegov prosjek kartona je oko 4. Još razmišljam da malo zabiberim listić pa da odigram da će Vida dobiti žuti karton po koeficijentu 3,50 (unibet).   Fritz- Kohlschreiber Fritz napreduje, igra solidno pogotovo na američkom tlu. O Kohlschreiberu više ne znam šta da mislim, prije sam imao osjećaj da ne može napredovati na rankingu zbog užasnog ždrijeba na gotovo svakom jačem turniru, a onda me čovjek razuvjeri porazima od kojekakvih Kližana i Almagra(na hardu). Sve u svemu ne vidim da će ijedan od ove dvojice razmontirati onog drugog pa mi se nameće over gemova.  Vjerojatno su u lokalnim kladama stavili 22,5 , ak ne i 23,5..ali na unibetu sam jučer navečer vidio marginu 19,5 koef cca 1,30 što je po meni sasvim pristojno za iskombinirat s ostalim parovima.   Poslijepodne ću nadopuniti ove kosture od analiza i malo podrobnije napisati razloge igranja, vjerojatno uz dodatak 1-2 para za sutra i preksutra da podebljam kvotu.
    • Najava sezone – Formula 1 2017.
      Najava sezone – Formula 1 2017.
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
      Diego Simeone: Imao sam 35 milijuna razloga da napustim Atletico
    • Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
      Unibet kladionica potpisala ugovor sa novim ambasadorom
    • Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
      Gianluigi Buffon protiv Albanije slavi jubilej
    • Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
      Sin legendarnog Kluiverta otkrio u kojem klubu bi volio zaigrati jednog dana
    • Joe Hart uradio sjajnu stvar nakon gola Lukasa Podolskog
      Joe Hart uradio sjajnu stvar nakon gola Lukasa Podolskog
    • Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier  ligi
      Wayne Rooney odlučio: Na ljeto napušta United i odriče se pola svoje plate samo da bi ostao u Premier ligi
    • Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
      Tko će osvojiti 1.HNL? Dinamo ili Rijeka?
    • VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
      VIDEO: Sjajan pogodak Podolskog u oproštajnoj utakmici od reprezentacije
    • Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
      Jerko Leko: Policajci nam nisu smjeli ništa, kod našeg kampa je stajala vojska
    • Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
      Čeferin: Ne smijemo se plašiti da nešto promijenimo
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE