Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 09.02. (Live)

29 objava u ovoj temi

Ja sam danas uplatio neki kretenski za 100kn.. ako prodje dobro, ako ne onda cu pokusat poceti opet pametno i lagano..  ;D ;D ;D jednostavno, ubiše me ova 4 dana... a ameri u noci isto pali... hendi toronta pao ko kruska a over kod charlotea prosao za 1 poen! To zovem sreća u nesreći..

Stavio sam vam i analize snookera pa ko zeli neka odigra ali nista se nebi čudio da se i tamo okrenu neki cudni rezultati... Analize mi ovdje lijepo prolaze ali uvijek dodam nesto i padnem.. :(

Cujemo se ekipa! ;)

Uspoređujući ovu sezonu sa prošlom totalna suprotnost. Prošle godine je također znalo biti loših dana za klađenje i nepredvidljivih rezultata, ali sam završio u lijepom plusu unatoč tome, dok u ovoj sezoni ne radim gotovo ništa drugačije, a rezultati su katastrofa, skoro svaki dan ima nekoliko iznenađenja, a osobno sam imao u puno slučajeva veliku nesreću...

Dali i drugi imaju osječaj da je prošla sezona bila bolja ili...

čuj što jest da jest, od klade nećemo živjet ali opet toliko da favoriti gube... to mi nikako neide u glavu k vragu...

meni nikad bolje razdoblje za kladjenje su bili 11 i 12.mj prosle godine, na LP sam dignuo preko 2 soma kuna, pa na nase kontra englezaa soma i nesto, pa nesto i kontra cibone, pa oni derbiji u engleskoj (manU i arsenal u glavnim ulogama...), i pocetak rukometnog prvenstva... onda sam se nabrao love stvarno puno. ali ovo sad, nikud nikam.  do sredine 1.mj bio u minusu 1000kn onda nesto vratio bio pa otisao na 1200kn plusa i assd sam opet na nekih 500kn plusa ove godine... gubim na tako glupim parovima da boli glava..

Uspoređujući ovu sezonu sa prošlom totalna suprotnost. Prošle godine je također znalo biti loših dana za klađenje i nepredvidljivih rezultata, ali sam završio u lijepom plusu unatoč tome, dok u ovoj sezoni ne radim gotovo ništa drugačije, a rezultati su katastrofa, skoro svaki dan ima nekoliko iznenađenja, a osobno sam imao u puno slučajeva veliku nesreću...

Dali i drugi imaju osječaj da je prošla sezona bila bolja ili...

Evo na ovu tematiku je otvorena i anketa, pa pozivam sve da glasaju...

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=103.0

Meni je Tottenham izuzetno bitan... Gledao sam utakmicu i nisam toliko zadovoljan prvim poluvremenom. Imali su šansi ali i derbi i to 1 100%tnu. Također jedan faul na 17m od Derbijevog gola nije dosuđen, a bio je evidentan...

Nadam se da T'ham dobiva...

Vidim da će mnogi pasti na Stuttgartu ukoliko se ne dogodi čudo, a ni T'ham niti Everton za sada ne stoje najbolje...

Ajmo Tottenham!!!

gledam wolfsburg - duisburg na premjeri... wolf jako grizao do vodstva a sada nista.. samo se brane a imam gadan osjecaj da ce jedna zavrsiti u golu... jako mi mirise na X ta tekma... :(

Evo bio sam malo odsutan...

Za sada sam zadovoljan razvojem situacije.

Tottenham je odradio svoje, a i Njemačka Davis Cup reprezentacija. Sada su na potezu Roma i Bordeaux (nemaju prava na grešku danas!). Ako još uleti i Cibona i Barcelona X2 super, ali najbitniji su Roma i Bordeaux.

Evo baš gledam...Ghana - Obala Bjelokosti 2:2...upravo je Ghana izjednačila...

Rekao sam vam za Basel. Prošao je lagano 3-0 i to je još bila kvota 1.45 u Stanleybetu. Hvala vam za Everton i Totenham na vašim analizama. Još su mi ostali Bordo 1 i Feynord x2.

Rekao sam vam za Basel. Prošao je lagano 3-0 i to je još bila kvota 1.45 u Stanleybetu. Hvala vam za Everton i Totenham na vašim analizama. Još su mi ostali Bordo 1 i Feynord x2.

Bordeaux bi trebao po svemu dosta lagano to riješiti, ali opet to su francuzi...

Basel je po svemu trebao biti i trebaju mi biti prvaci, međutim prošle sezone su često na koeficijentima 1,25-1,60 i Basel i Zurich padali i dosta su me koštali, tako da ih izbjegavam igrati...

meni treba lyon, roma, bordeaux koji vode po 1-0 svi troje, da tako ostane i detroit konačni koji samo što nije počeo na NASN kojeg trenutno gledam, nadam se da će nogomet dobro završit

Sign in to follow this  
Followers 0

•   
    Chatbox
    Load More
    Nemate dozvolu za chat kao gost. Chat mogu koristiti registrirani korisnici.
    • Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
      Malaga v Granada: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
      Feyenoord v Fenerbahce: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Zorya v Manchester United: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
      Benfica v Napoli: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
      Bayern Munich v Atletico Madrid: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Liga prvaka: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
      Europska liga: Tko je prošao, a tko im se može pridružiti?
    • Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester City v Chelsea: Analiza i prijedlog za klađenje
    • Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
      Barcelona v Real Madrid: Detaljna analiza i prijedlog za klađenje
    • Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
      Manchester United v West Ham United: Analiza i prijedlog za klađenje
  • Bet365

• Teme

• Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
      Shakhtar potvrdio interesovanje Barce za Srnu
    • Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
      Predsjednik Poljske slavio sa igračima Legije
    • Aubameyang: Želim igrati za Real
      Aubameyang: Želim igrati za Real
    • Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
      Tevez se dvoumi između ponude iz Kine i povlačenja
    • Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
      Privedena trojica navijača Dinama u Torinu
    • Policija smirivala nerede u Torinu
      Policija smirivala nerede u Torinu
    • Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
      Bivši igrači Reala optuženi za utaju poreza
    • Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
      Lavezzi najplaćeniji igrač na svijetu!
    • Povećana kazna Josipu Šimuniću
      Povećana kazna Josipu Šimuniću
    • Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!
      Rangnick: Ronaldo i Messi su preskupi i prestari!