Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Goksim

Subota 09.02. (Live)

29 objava u ovoj temi

Ja sam danas uplatio neki kretenski za 100kn.. ako prodje dobro, ako ne onda cu pokusat poceti opet pametno i lagano..  ;D ;D ;D jednostavno, ubiše me ova 4 dana... a ameri u noci isto pali... hendi toronta pao ko kruska a over kod charlotea prosao za 1 poen! To zovem sreća u nesreći..

Stavio sam vam i analize snookera pa ko zeli neka odigra ali nista se nebi čudio da se i tamo okrenu neki cudni rezultati... Analize mi ovdje lijepo prolaze ali uvijek dodam nesto i padnem.. :(

Cujemo se ekipa! ;)

Uspoređujući ovu sezonu sa prošlom totalna suprotnost. Prošle godine je također znalo biti loših dana za klađenje i nepredvidljivih rezultata, ali sam završio u lijepom plusu unatoč tome, dok u ovoj sezoni ne radim gotovo ništa drugačije, a rezultati su katastrofa, skoro svaki dan ima nekoliko iznenađenja, a osobno sam imao u puno slučajeva veliku nesreću...

Dali i drugi imaju osječaj da je prošla sezona bila bolja ili...

čuj što jest da jest, od klade nećemo živjet ali opet toliko da favoriti gube... to mi nikako neide u glavu k vragu...

meni nikad bolje razdoblje za kladjenje su bili 11 i 12.mj prosle godine, na LP sam dignuo preko 2 soma kuna, pa na nase kontra englezaa soma i nesto, pa nesto i kontra cibone, pa oni derbiji u engleskoj (manU i arsenal u glavnim ulogama...), i pocetak rukometnog prvenstva... onda sam se nabrao love stvarno puno. ali ovo sad, nikud nikam.  do sredine 1.mj bio u minusu 1000kn onda nesto vratio bio pa otisao na 1200kn plusa i assd sam opet na nekih 500kn plusa ove godine... gubim na tako glupim parovima da boli glava..

Uspoređujući ovu sezonu sa prošlom totalna suprotnost. Prošle godine je također znalo biti loših dana za klađenje i nepredvidljivih rezultata, ali sam završio u lijepom plusu unatoč tome, dok u ovoj sezoni ne radim gotovo ništa drugačije, a rezultati su katastrofa, skoro svaki dan ima nekoliko iznenađenja, a osobno sam imao u puno slučajeva veliku nesreću...

Dali i drugi imaju osječaj da je prošla sezona bila bolja ili...

Evo na ovu tematiku je otvorena i anketa, pa pozivam sve da glasaju...

http://svijetkladjenja.com/forum/index.php?topic=103.0

Meni je Tottenham izuzetno bitan... Gledao sam utakmicu i nisam toliko zadovoljan prvim poluvremenom. Imali su šansi ali i derbi i to 1 100%tnu. Također jedan faul na 17m od Derbijevog gola nije dosuđen, a bio je evidentan...

Nadam se da T'ham dobiva...

Vidim da će mnogi pasti na Stuttgartu ukoliko se ne dogodi čudo, a ni T'ham niti Everton za sada ne stoje najbolje...

Ajmo Tottenham!!!

gledam wolfsburg - duisburg na premjeri... wolf jako grizao do vodstva a sada nista.. samo se brane a imam gadan osjecaj da ce jedna zavrsiti u golu... jako mi mirise na X ta tekma... :(

Evo bio sam malo odsutan...

Za sada sam zadovoljan razvojem situacije.

Tottenham je odradio svoje, a i Njemačka Davis Cup reprezentacija. Sada su na potezu Roma i Bordeaux (nemaju prava na grešku danas!). Ako još uleti i Cibona i Barcelona X2 super, ali najbitniji su Roma i Bordeaux.

Evo baš gledam...Ghana - Obala Bjelokosti 2:2...upravo je Ghana izjednačila...

Rekao sam vam za Basel. Prošao je lagano 3-0 i to je još bila kvota 1.45 u Stanleybetu. Hvala vam za Everton i Totenham na vašim analizama. Još su mi ostali Bordo 1 i Feynord x2.

Rekao sam vam za Basel. Prošao je lagano 3-0 i to je još bila kvota 1.45 u Stanleybetu. Hvala vam za Everton i Totenham na vašim analizama. Još su mi ostali Bordo 1 i Feynord x2.

Bordeaux bi trebao po svemu dosta lagano to riješiti, ali opet to su francuzi...

Basel je po svemu trebao biti i trebaju mi biti prvaci, međutim prošle sezone su često na koeficijentima 1,25-1,60 i Basel i Zurich padali i dosta su me koštali, tako da ih izbjegavam igrati...

meni treba lyon, roma, bordeaux koji vode po 1-0 svi troje, da tako ostane i detroit konačni koji samo što nije počeo na NASN kojeg trenutno gledam, nadam se da će nogomet dobro završit

Sign in to follow this  
Followers 0

• Japanca bi preskočio, ove godine je lošiji nego prije. Jučer je u par navrata primao neku pomoć (nisam baš dobro pratio jer sam gledao paralelno hrvatsku), znači da moguće da nije na 100 %
    • Winterthur - Will 1 @1.70 WilliamHill O Willu smo pisali, raspad sistema, finansijski problemi, dugovi, uzasna atmosfera u svlacionici... Sve se to odrazilo na rezultate pa tim ne zna za pobedu vec 15 meceva zaredom. Od toga poslednja 6 meceva sve porazi i sve u hendikepu. Wintherthur jeste poslednji na tabeli ali upravo zato je ovaj mec jako vazan, imaju penal za vazna 3 boda, pobedom bi mogli izaci koje mesto iznad. U zadnjem kolu su okinuli bod Zurichu i to u gostima, ja verujem da ovo dobijaju jer kako neke informacije ukazuju, Will ce se ugasiti bez obzira na rezultate. Takodje bi probao i hendikep domacih kao i Winterthur daje 2 gola.

U septembru na pocetku sezone je Wintherthur kod kuce slavio sa 3:0, mislim da mozemo ocekivati slican rezultat i sad pod ovim okolnostima. Kvota jeste pala ali je po meni i dalje value jer ce pasti sigurno do 1.40-1.45 do pocetka meca.
    • Kubot/Melo - Murray/Soares, Murray Soares +1.5 sets (uzimaju jedan set) @1.25 Fognini - Nishikori 2 @1.38 Couacaud - Stakhovsky, Stakhovsky +1.5 sets (uzima jedan set) @1.21 2.08 @ Marathon   Bice ovo tesan duel dublova, i jedni i drugi iskusni i kvalitetni pa ce nijanse odlucivati pobednika. Generalno gledano, meni su M/S blizi prolazu, imali su sjajan niz na Indian Wellsu pa su izbaceni upravo od para K/M u polufinalu u 3 seta. Mislim da sledi revans za taj poraz, K/M oba meca ovde u Miamiju odigrana u 3 seta, prosle nedelje na IW-u od 5 meca cak 3 isla u 3 seta. Probacu ovde na manji ulog i over 2.5 sets ali mi ovo jos izglednije. 1.38 na Japanca protiv ovakvog protivnika je svakako must-take. Mozemo pricati o oscilacijama Nishikorija na ovom turniru, to je cinjenica ali je i to da je u svakom izasao kao pobednik. Fognini je imao i nesto laksi zreb od ostalih igraca, Harrison, Sousa, Chardy pa Young. On je uvek opasniji kad je u ulozi underdoga ali Nishikori je prekvalitetan igrac da bi propustio ovakvu sansu gde je blizu polufinala. H2H 2:0 za Japanca, mislim da danas sledi treca pobeda. I na kraju, nadam se ne koban par, Couacaud - Stakhovsky. Da budem iskren, o ovom malom ne znma skoro nista, izgleda je ovde u Saint Brieucu dobio sansu kao domaci igrac. Stakhovsky cesto nezahvalan za tipovanje, zna izgubiti dobiven mec itd ali jebiga ovo je vec pravo cudo popusiti u 2 seta od ovog klinca i to jos u dvorani. Stakhovsky je obicno dobro odradjivao dvoranske challengere na hardu, i jedan i drugi su u losoj formi na ovoj podlozi, a kvalitet naravno na strani Ukrajinca. Cesto i u porazima zakaci po set, nadam se da ce i danas, a verujem i u prolazak dalje, kvota takodje primamljiva.
    • Jedan surebet za veceras. Rukomet - Svedska: Kristianstad - Alingsas, H1(-4.5) @2.40 unibet Kristianstad - Alingsas, H2 (+4.5) @1.95 marathonbet 7.5 % ciste zarade....
    • ATP Challenger Saint Brieuc (FRA,Indoors) 12:00h  David Guez-Remi Boutillier   1   1,80   8/10  bet365 U 1 kolu CH u St. Brieuc sastaju se dva domaća igrača David Guez (rank. 418) i Remi Bouttilier (rank. 342).H2H između ova dva igrača je 1-0 z Boutiliere-a na ovom turniru 2015.g. 2:1 u set. je pobjedio.David je igrač koji voli ovakve podloge u dvorani,prošao je 3. kola QF,redom je pobjeđivao T.Draganja 2:0,Matthias Bachinger 2:0 i u zadnjem kolu A.Vatutin 2:1 u set.Prije ovog turnira je osvojio Futures isto u dvorani,znači da je u dobroj formi.Bouttilier je prije 2 tjedna igrao isto finale futures-a i izgubio od njemca O.Otte 6:4 6:4.Gledao sam obojicu tenisača dosta puta i Guez po mom viđenju je i veći favorit nego što pokazuje ovaj koef.Guez je iskusniji igrač i ako odigra na svojoj razini pobjeda ne bi trebala doći u pitanje.Sretno tko isprati!
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
      Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
    • Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
      Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
    • Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
      Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
    • Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
      Alexis Sanchez: U zatvoru sam bio vratar
    • Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
      Službeno: FIFA izrekla najstrožiju moguću kaznu Lionelu Messiju
    • Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
      Aerodrom dobija ime po Cristianu Ronaldu
    • Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
      Sportski direktor Barcelone: Nije istina da on želi otići iz kluba!
    • Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
      Neymar postigao nevjerovatan gol na treningu reprezentacije (VIDEO)
    • Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
      Napravili su od njih sprdnju u Ligi prvaka, a sada im otimaju i jednog od najboljih igrača
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE