Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

12.10.2009. Ponedjeljak (Listić dana)

Recommended Posts

Očekuje nas napokon bogatiji sportski tjedan, a pogotovo vikend gdje će biti više materijala za analiziranje...

Danas bi skrenuo pozornost na par valuebetova u dugoročnom klađenju kod bwin kladionice: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=50655

Kao usporedbu sam koristio bet at home kladionicu, međutim koef. na drugim kladionicama su približno isti kao kod bet at home kladionice...

Anderlecht... do prije par tjedana koef. je bio 1,30 jer je Anderlecht napravio znatnu prednost, međutim zbog europskih obveza ta se prednost istopia. Ipak, i dalje su najkvalitetnija ekipa a prvenstvo je dugo pa vjerujem da će komotno osvojiti prvenstvo, pogotovo kada se budu posvetili isključivo prvenstvu nakon izleta u europi...

200910120843.png

200910120845.png

200910120854.png

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Da ti si je prilagodio i to više nije double bet već samo vezane pobjede sa ulogom koji je dobitak od prošlog kola, zanimljivo.  Šta ako padneš? Dižeš jedinicu ili ponovno sa 20 eura? Šta ako dobiješ dvije za redom, ideš dalje ili uzimaš profit i krećeš opet sa početnom jedinicom od 20 eura,... Upitna je kvota 1.40, ali kao što kažeš za početak, ako si siguran u poznavanje igre treba igrat Golden State -12 @1.90, sa 10 eura, ali bolje oprezno po tvome.  Vidiš u NBA ne daju kvote za dvije tekme istog kluba unaprijed i tu mi se gubi ideja sa početka topica, no treba vidjeti kako ovo ide,...sretno!
    • E ovako kupio sam paysafe Card u Njemačkoj od 50 eura i supersport mi ga ne prihvaća gdje ga mogu iskoristit ili postoji način da ga nekako prebacim na internet račun ?  Oprostite na offtopicu 
    • Prilagodio sam ovu strategiju, tj. isao sam na sigurniju varijantu. Trazim vezanu pobjedu i tu je gotova prica. Biram samo jake timove s laganijim rasporedom u iduce dvije, tri ili koliko je potrebno vec utakmica da bi se vezala pobjeda. Igrat cucu samo nba i nhl zbog dinamike takmicenja.  Bankroll mi je 300 €, a pocetni ulog 20. Oklada 1 Dallas - Golden State  -6,5 na Warriorse s 1,40 kvotom. bet365. Krenuo sam s nesto sigurnijom marginom zbog samopouzdanja.  Nakon ovog gostovanja, Warriorsi imaju tri domace utakmice i to protiv Toronta, Washingtona i Detroita i za ocekivati je sve pobjede. Znaci, ako veceras pobjede Dallas s vise od 6,5 razlike, taj dobitak ce biti i ulog za iducu utakmicu protiv Toronta i ako ta prognoza prode, vezana pobjeda je ostvarena i tu je kraj serije.  Znaci Golden State -6,5 protiv Dallasa uz 20*1.40=28  Ako prode iduci ulog je 28 na utakmici protiv Toronta koja je na redu za dva dana, a ah ce se izabrati kad izade ponuda. Mislim da ce ova strategija funkcionirati. Samo treba gledati povoljan raspored u iducih par utakmica za najjace timove. 
    • Middleton over 15,5 SS Middleton ove sezone u prosjeku zabija 13,7 poena po utakmici..zabio je bostonu 15, clevelandu 8 i portlandu 18..uzima dosta suteva ali veceras ce jos vise jer nema Brogdona. Ocekujem da ce uz antetokounmpa veceras biti glavni igrac protiv charlottea.   Dragic over 22,5 SS Dragic ove sezone na 20 poena..zabio je orlandu 17(uz nikakav sut) i indiani 23..kod atlante veceras nema glavnog igraca njihovog schrodera i ilyasove uz vec neprisutnog plumleeja i bembrya..jedino me strah BO ali vjerujem da Goran moze ovo lagano u prve tri cetvrtine prebaciti
    • Mislim da je on out za phoenix ovu sezonu
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme