Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

12.10.2009. Ponedjeljak (Listić dana)

Recommended Posts

Očekuje nas napokon bogatiji sportski tjedan, a pogotovo vikend gdje će biti više materijala za analiziranje...

Danas bi skrenuo pozornost na par valuebetova u dugoročnom klađenju kod bwin kladionice: http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=50655

Kao usporedbu sam koristio bet at home kladionicu, međutim koef. na drugim kladionicama su približno isti kao kod bet at home kladionice...

Anderlecht... do prije par tjedana koef. je bio 1,30 jer je Anderlecht napravio znatnu prednost, međutim zbog europskih obveza ta se prednost istopia. Ipak, i dalje su najkvalitetnija ekipa a prvenstvo je dugo pa vjerujem da će komotno osvojiti prvenstvo, pogotovo kada se budu posvetili isključivo prvenstvu nakon izleta u europi...

200910120843.png

200910120845.png

200910120854.png

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Tunis - Engleska 2 (1.44) bet365 Mislim da je bilo već previše kikseva favorita na ovom prvenstvu, i iako to ne mora da znači ništa konkretno za ovu utakmicu, očekujem od Engleza da opravdaju ulogu favorita. Istina, Englezi su uvijek pronalazili način da zabrljaju na velikim takmičenjima, kao da su ukleti i osuđeni na neuspjeh, no činjenica je da za ovo SP imaju stvarno kvalitetan tim, predvođen Kaneom, Allijem i Sterlingom. Tunis je namučio Španiju u prijateljskoj utakmici pred SP, tek u samoj završnici uspjeli su da slome njihov otpor, remizirali su i protiv Portugalaca, ali djeluje mi da su sve to rezultati dosta iznad njihovih mogućnosti. Inače imaju dosta skroman igrački kadar, napadačka linija im igra za klubove iz Saudijske Arabije i Tunisa, od svih igrača jedino bih mogao izdvojiti Khazrija iz Sunderlanda (proveo prošlu sezonu na pozajmici u Rennesu). Koliko god da se Tunis pokazao nezgodan u prijateljskim utakmicama protiv jačih reprezentacija, a i SP je samo po sebi specifično takmičenje, ovdje ne vidim novo iznenađenje sa njihove strane, a Engleska u svakom slučaju raspolaže sa više nego dovoljno kvaliteta da ovdje uzme sva tri boda. Očekivani sastav Engleske: Pickford, Stones, Cahill, Walker, Trippier, Rose, Henderson, Alli, Lingard, Sterling, Kane
    • Kevin De Bruyne više od 0.5 šuteva u okvir gola (1.50) bet365 Iako ima nešto povučeniju ulogu u reprezentaciji, De Bruyne je igrač kojemu su specijalnost šutevi iz daljine, a za očekivati je da će danas Belgijanci napasti iz svih oružja. S obzirom na to da je Panama potpuni autsajder, očekujem dosta defanzivnu predstavu od njih i autobus pred golom, tako da teško da će tu biti mnogo prostora za kombinovanje za Belgijance, pa vjerujem da će dalekometnim šutevima pokušati da razbiju bunker Paname. De Bruyne je postigao 8 golova za Manchester City prošle sezone, a ukupno je imao 39 šuteva u okvir gola u čitavoj sezoni (94 ukupno), dakle jedan u prosjeku po utakmici. Belgijance danas očekuje utakmica poput većine Cityjevih prošle sezone, tako da očekujem da će De Bruyne preći ovu granicu.
    • Poljska - Senegal over 2.5 kartona
      Kolumbija - Japan 1X 

1.80 bet365 3.5/10

Kao sto sam pisao kod dugorocnih opklada gde sam odigrao ukupan under kartona na prvenstvu, SP ove godine je underasko (oko 2.54 kartona po mecu zasad) ali naravno ima meceva u grupnoj fazi gde se treba napraviti izuzetak. Ovo je jedan takav. Grupa H je jedina grupa gde se ne bi usudio prognozirati ko prolazi dalje. Jedino mogu reci da Japan ispada, u to sam poprilicno siguran jer odavno nisu bili ovako losi. Poljska i Senegal bi trebali odigrati jedan tesan mec, Kolumbija ce najverovatnije slaviti sto ce ih staviti u psiholosku prednost, ko god dobije ovaj mec po meni je 50% osiguran prolaz. Poljaci su pozitivno iznenadili na EURU pre 2 godine, ekipa najvise zavisi od Lewandowskog ali ima tu jos par sjajnih igraca. Igraju tvrdo sa dosta kontakta. Senegal tj. njihova igra je meni nepoznanica iako imaju pola startne postave koja igra u najjacim ligama. Analiticari kazu da su trenutno najbolja repka iz Afrike a i kvote isto sugeriraju. Sudi Nawaf Shukralla, ne preterano poznat arbitar koji je sudio 2 meca na proslom SP u grupnoj fazi i podelio 3 i 4 zutih kartona. Znaci ne previse iskusan sudija od koga se ocekuje ponovo jedna epizodna uloga i sudjenje samo u grupnoj fazi. Ocekujem da oba tima pokupe po koji karton, ukoliko dodje do gola siguran sam da ce se rezultat braniti po svaku cenu, 3 kartona stvarno nije tako puno kad se sve okolnosti uzmu u obzir
    • Hehe, ako nista prosli kartoni over na sve tri tekme... 
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use