Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

15.10.2009. Četvrtak (Listić dana)

Recommended Posts

Evo ja ću danas probat sa 50kn na dva para da malo zaradim love za vikend jer očekujem berbu...

Storhamar - Manglerud  1  1,40

- Storhamar je 3. u norveškoj ligi i ima dosta dobru seriju, kod kuce još uvjek nemaju poraza nisam siguran ali mislim da su prije dvije godien bili i prvaci zemlje i mislim da su puno jači od svojih protivnika, Manglerud je trenutno predzadnji na tablici nanizao je tri poraza uzastopno (sva tri kod kuće) i sad ide u goste jednom od najboljih domaćina zaista ne vidim kako mogu nešto napraviti u ovoj tekmi (ove sezone su vec uzeli jednu pobjedu u gostima ali su izgubili 3 tekeme i mislim da su ispucali zalihu pobjeda u gostima sad za neko vrijeme), jednostavno moram odigrat ovaj par (valjd neću požalit)...

HV 71 - Sodertalje   1  1,40

-domaćini po običaju na vrhu tablice u švedskoj ligi (ili pri vrhu tablice) sad igraju sa zadnjim na tablici koji je na prošlom gostovanju iznenadio Frolundu jer su odigrali 2:2 no mislim da to neće moći napraviti protiv po mom mišljenju puno puno kvalitetnijoj momčadi HV-a, uostalom HV ove sezone još nije izgubio utakmicu kod kuće i zaista mi je teško povjerovat da će upravo sad izgubit od zadnjeg na tablici...stoga i ovdje moram odighrat 1 na domaćina...

Nadam se da ću dobit ovaj listić dobro bi mi došao, da imam za vikend s čime igrat :D

Evo ja ću danas probat sa 50kn na dva para da malo zaradim love za vikend jer očekujem berbu...

Storhamar - Manglerud   1   1,40

- Storhamar je 3. u norveškoj ligi i ima dosta dobru seriju, kod kuce još uvjek nemaju poraza nisam siguran ali mislim da su prije dvije godien bili i prvaci zemlje i mislim da su puno jači od svojih protivnika, Manglerud je trenutno predzadnji na tablici nanizao je tri poraza uzastopno (sva tri kod kuće) i sad ide u goste jednom od najboljih domaćina zaista ne vidim kako mogu nešto napraviti u ovoj tekmi (ove sezone su vec uzeli jednu pobjedu u gostima ali su izgubili 3 tekeme i mislim da su ispucali zalihu pobjeda u gostima sad za neko vrijeme), jednostavno moram odigrat ovaj par (valjd neću požalit)...

HV 71 - Sodertalje   1   1,40

-domaćini po običaju na vrhu tablice u švedskoj ligi (ili pri vrhu tablice) sad igraju sa zadnjim na tablici koji je na prošlom gostovanju iznenadio Frolundu jer su odigrali 2:2 no mislim da to neće moći napraviti protiv po mom mišljenju puno puno kvalitetnijoj momčadi HV-a, uostalom HV ove sezone još nije izgubio utakmicu kod kuće i zaista mi je teško povjerovat da će upravo sad izgubit od zadnjeg na tablici...stoga i ovdje moram odighrat 1 na domaćina...

Nadam se da ću dobit ovaj listić dobro bi mi došao, da imam za vikend s čime igrat :D

A šta sam se bezveze nado...storhamar gubi 0:1...ako nisu gol zabili u 40minuta igre u prve dvije trećine kak onda da zabiju dva u zadnjoj za preokret....naravno da će izgubit  >:(

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Sad vidim da ima Butlera na 20.5 u Betfair po kvoti 2.00. Npr u Wwin je 17.5. Na 20.5 je ovo solidan under.
    • Dennis Schroder 23,5 over @1,72 bet365 4/10   Prva napadačka opcija Hawksa u ovoj sezoni što je i pokazao u prve dvije utakmice ubacivši 28pts Mavericksima i 25pts Hornetsima. Backcourt Netsa je očajan u defanzivnom smislu i ne vjerujem da ga mogu ostaviti ispod ove granice, Collison im je ubacio 21pts, Oladipo 22 i Fournier 22 u prve dvije tekme. Ostale kladionice ga drže na granicama: 24,5 (Wwin i Tonybet) i 25,0 unibet. Sretno ko prati.
    • Brook Lopez under 18.5, marathonbet 1.86 Lopez je u prve dve tekme upisao 20 i 19 poena. Ono sto je zanimljivo da je ovu marginu presao samo za poen u utakmici protiv Feniksa gdje je tekma otisla preko 240 poena. Nocas ga ocekuje tezak posao u oba pravca ofanzivno i defanzivno. Ide na Kazinsa kojem ce pomagati Dejvis. Mogu se ocekivati i licne greske ako ga Kazins napane a vjerujem da hoce jer NOP ce ovdje ici po pobjedu a recept za to je da neutralisu Lopeza. Ne vidim ga ovdje treci put u nizu preko ove margine. Mislim da je vrijeme za jedan under Brooka Lopeza. J.Butler under 19.5, unibet, 1.85 Iako se po rotowire ne ocekuje match up izmedju Butlera i Paul Georga ja ocekujem da ce ipak OKC pomjeriti PG na Butlera i tako ga probati maksimalno neutralisati u ovom mecu. OKC je sinoc izgubila od Utah i ovdje ce traziti iskupljenje. PG je izuzetno opasan u napadu i stoga ce Butler biti na njemu u odbrani te ce se i tu dodatno trositi. Jos jedna pozitivna cinjenica je da OKC jos ima dva superstara kao sto su Westbrook i Melo pa se PG veceras moze posvetiti maksimalno odbrani i time dodatno otezati posao Butleru.
    • Ne mogu puno pričat o NHL-u jer ga ne pratim, mogao bi počet, ali ne mogu ne primjetiti da su ti Edmonton Oilersi prije sezone bili drugi favorit za osvajanje lige, a zasada imaju samo dvije pobjede uz 5 poraza. Tek je prošlo 7 kola, a vidim da ih ima 84 ukupno prije playoffa tako da je još prerano za suditi dali je taj klub pravi pick. Svi ovi nabrojani favoriti moraju imati pobjedničke serije prije ili poslje ako misle biti u vrhu, a zanimljivo je kod NHL-a što ima puno utakmica što daje na dinamičnosti prilikom igranja na ovaj način,...
    • Evo sad sam napravio ukupni rezultat ovih klubova od pocetka sezone, tj. od 7-9 kola. Stanje bi bilo: Toronto 5,22 u, Tampa Bay 3,43 u, Pittsburgh 0,11 u, Washington - 5,17 u, Chicago -5,12 u i Edmonton -7 u. Ipak se ne isplati pratiti ovoliko klubova, najbolje kao sto si naveo po jedan tim, eventualno dva iz jedne iste lige. Kao sto si napisao, najbitnije je da timovi vezu pobjede sto cesce. Npr. Oilersi nisu vezali niti jednu seriju pa je toliki minus. Potrebno je samo pronaci pravi tim i uz ovu strategiju se moze dobro zaraditi.
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme