Jump to content
Sign in to follow this  
Goksim

Subota - 17.10.2009. (Live)

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Cavsi izgubili i to blowout... 
    • @mario007 vidia jučer oko ponoći ponudu, na ss dali 3.5 kartona na marseille-psg... odma me razveselilo, jer kada sam gleda neki dan na unibet bilo 4.5 po istoj kvoti...
    • Everton - Arsenal 2 (1.95) bet365 Everton će dočekati Arsenala u Premier ligi. Menadžeri ovih timova trebaju pobjedu ili su u velikoj nevolji i mogli bi dobiti otkaze. Više je u opasnosti Evertonov menadžer Ronald Koeman. Everton nema pobjede u četiri utakmice u svim natjecanjima i dva su boda iznad zone ispadanja. Arsenal je pobijedio sedam od posljednjih 9 utakmica. Izgubili su svoju posljednju utakmicu protiv Watforda u gostima i pobijedili u Europskoj ligi, a tu su odmorili i neke ključne igrače koji će biti spremni za ovu utakmicu. Mnogo ozljeda sa obje strane, Barkley, Bolasie, Lennon, Mori neće igrati za Everton, dok za Arsenal na terenu neće biti Cazorla, Chambers, Mustafi, Ospina, Welbeck. Također su pod sumnjom Coleman i McCarthy za Everton. Veliki problemi, no mislim da će Arsenal ovdje ostvariti pobjedu i da će Koeman dobiti otkaz u narednih nekoliko dana. Sretno!
    • Villarreal - Las Palmas 1 (1.53) bet365 Mislim da će domaćin u ovoj utakmici ostvariti pobjedu. Gostujući tim je u posljednje četiri utakmice doživio četiri poraza. Dva poraza su doživjeli kod kuće, a dva u gostima. Oni nemaju mnogo šanse u ovoj utakmici, nalaze se na 18. mjestu sa 6 bodova. Primili su 18 golova u 8 utakmica i to nam sve govori. Villarreal se nalazi na 9 mjestu sa 13. bodova. Ostvarili su 4 pobjede, 1 remi i 3 poraza do sada u La Ligi. Mislim da su oni ovdje mnogo kvalitetniji tim i da će ostvariti pobjedu pred domaćim navijačima. Sretno!
  • Saznajte bitne informacije prvi!

• Bet365

• Teme