Jump to content
Sign in to follow this  
d_eye.dee

23.10.2009. petak (listić dana)

Recommended Posts

Evo našao sam zanimljiv par u HL...mislim da vrijedi pokušat

Slovan - Slovačka u20   X=5    2   1,45

ovo X=5 je zbroj golova na utakmici, radi se o hokeju na ledu, Slovan je tamo u Slovačkoj Extraligi daleko najjača ekipa i sve redom trpaju sa po 3-4 gola razlike neke i više...Mlada reprezentacija Slovačke se zapravo ne natječe u toj ligi, oni su izvan konkurencije i mladi igrači se tu "kale" da naravno budu što bolji, a druge ekipe ih redovito pune i ne štede jer skupljaju bodove na njima...Mlada reprezentacija često zna primit i po 7,8 pa čak i 9 golova u gostima, zaista ne vidim kako ce se izvuči protiv najbolje ekipe u zemlji, a da ne prime barem 5-6 komada, mlada reprezentacija je dobila zadnje dbije tekme kod kuce pobjedivši dvije najslabije ekipe u ligi (ne računajuči sami sebe) i možda bi mogli i oni zabit koji gol  :D. Hrvatska Lutrija daje koeficjent 1,45 da će na utakmici biti više od 5 golova, po mom mišljenju to je poklon i to treba iskoristit, ja ću sigurno odigrat ovaj par...  ;D

Druga trećina  u tjeku, trenutni rezultat:

Slovan - Slovačka u20  6:0 

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se

Sign in to follow this  

• Dimitrov - Edmund (najava)

Na rasporedu su danas prvi četvrtfinalni parovi. U oba susreta imamo izrazite favorite. Dimitrov je opasno živio u 2. kolu protiv kvalifikanta i bio na korak od ispadanja. Nakon toga počeo je bUgarin bolje igrati i dobio Rubleva te favoriziranog Kyrgiosa. Edmund je izneđaujuće došao do ovdje no ždrijeb mu se otvorio pobjedom u 1. kolu protiv Andersona. U Brisbaneu je bilo 2:1 u setovima za Dimitrova. "Baby Fed" bliži je pobjedi i u ovome meču. Edmund je dobar i mogao bi uzeti set, no pobjeda ide Bugarinu. 

TIP: Više od 3,5 seta 1,57 

Nadal - Čilić (najava)

Rafa Nadal očito je pogodio kada je preskočio uvodne turnire. U 4 kola ovdje odigrao je vrhunski. Samo mu je Schawrtzman otkinuo set. Ruku na srce Čilić će mu biti  najteža prepreka do sada i vidjeti ćemo koliko je zapravo dobar Nadal . Marin igra vrhunski na servisu no problem su i dalje česte oscliacije u igri. Gubio je Čilić neke već dobivene setove zbog pada u igri i želi li išta u ovome meču mora biti maksimalno koncentiraran. Čilić može ovdje minimalno do seta i vjerujem kako nas i ovdje očekuje meč na puno gemova. 

TIP:  Više  od 36,5 gemova 1.8

• Da se nadovežem na temu.   Napravio sam isplatu 8.1.2017. Do dan danas nemam nikakvih sredstava na kartici. Dakle , kao što sam napomenuo u prijašnjim postovima.Prije nego sam se išao kladiti , sve sam verificirao.I isplate su kao što mogu vidjeti u svom profilu , obrađene.Više puta sam kontaktirao podršku od bwina , i rekli su mi da sačekam 10 radnih dana , pa da ih onda kontaktiram. Dakle , u srijedu 10.1 je bila obrađena isplata.Tako da je danas 8. radni dan. Isplatu sam radio na tekući račun u PBZ banci.Uplatu na račun sam radio sa iste kartice , dakle tekuce iz pbz-a , i sve je ok.A isplatu naravno ne mogu raditi direktno na karticu.Mogu naravno da mi isplata dođe na tu karticu , ali moram preko bankovnog transfera , koji traje dosta duže. Uglavnom , kladio sam se na bet365  sa erste karticom , i sve isplate su mi stigle u roku 4-5 dana , na tekuci racun u erste banci.Isto sam morao raditi bankovni transfer.   E sad , jeli stvarno tolika razlika između PBZ-a i Erste banke ? Čitao sam neka iskustva nekih korisnika u vezi PBZ-a , i znali su "zezati". Naravno , da kako god bilo , ove iznose nemogu nikako izgubiti.U najmanju ruku moze mi se sve vratiti na bwin račun , pa da probam napraviti isplatu na devizni tekuci racun.   Eto , molio bih iskustva ljudi koji su u PBZ banci , a u neko bliže vrijeme su radili isplate preko bankovnog transfera na tekuci racun , koliko im je trajalo.I dali je mozda ok otici u PBZ, pa im javiti u vezi tih transakcija ?Ne znam sta bi se moglo desiti , da transakcije stoje na čekanju , i da trebam otici i to prvadati nekako .. ili ? Inace , radi se o sveukupno 900 kn dobitka. Ajd , ostalo je još tih 2 dana da bude 10 dana , ali opet malo se vec razvuklo.
    • Swansea - Liverpool // over 3,5 bet365 - 2,37 Liverpool je prema meni najbolja overaška ekipa kako u ovoj sezoni tako i prethodnih godina. Ranije ove sezone su demoliri Swansea rezultatom 5-0, nakon što je rezulat na poluvremenu glasio 1-0. U drugom dijelu su odigrali najbolje poluvrijeme sezoni postigavši 4 gola a mogli su zabiti barem još 2-3. Liverpool je u odličnoj formi, zabili su 4 gola Cityu a dva kasna gola Građana učinila su da rezultat ne izgleda tako loše. Liverpool igra napadački nogomet i u prošla dva mjeseca skoro svaki susret je išao preko ili 3 gola, a danas mislim da Swanseaju mogu zabiti barem 3 i pri tome primiti jedan što je uobičajna praksa za njih.    
    • Mislim da bi ovdje granica mogla biti pređena. Već sam pisao da mislim da će Eibar pobijediti u ovoj utakmici. Ove dvije ekipe su već igrale na početku sezone, gdje je Eibar pobijedio u gostima sa minimalnim rezultatom kao što sam već i naveo u ranije pisanoj analizi. Kao što vidimo u prosjeku ekipe dobijaju nešto više od 2 kartona, no u toj prvoj utakmici ova granica je bila pređena. Bilo je pet žutih kartona u prvoj utakmici i tu je utakmicu sudio upravo David Medie Jimenez. On je jedan solidan sudac, no u posljednje vrijeme se razmahao sa kartonima, gdje je u utakmici Getafe i Valencije pokazao čak 11 žutih i 1 crveni karton. U prošloj utakmici je pokazao sedam, a vjerujem da i ovdje neće tolerisati grubu igru, jer je Malaga jedna od prvih devet ekipa u ligi koje dobijaju najviše žutih kartona, no taj prosjek se razlikuje za manje od jednog kartona između tih devet ekipa i vjerujem da bi ovdje mogao da bude over. Sretno!
    • Eibar - Malaga 1 (1.61) bet365 Eibar je uspio dobiti tri utakmice u nizu u posljednje vrijeme i sa 27 bodova se nalaze na sredini tabele u ovom trenutku. Izgubili su sa 1-0 kod kuće protiv Atletico Madrida u prošloj utakmici, ali prije tog poraza su pobijedili Las Palmas u gostima, zatim 2-1 kod kuće protiv vrlo jake Valencije ove sezone, dok su pobijedili i Gironu sa 4-1 kod kuće. Pobijedili su četiri od posljednjih pet utakmica, a tri od te četiri pobjede su ostvarili sa dva ili više golova razlike. Prošle sezone su postigli tri gola Malagi kod kuće, gdje su pobijedili utakmicu sa 3-0 i zadržali mrežu netaknutom. Malaga ima zaista tešku sezonu do sada, jer se nalaze na posljednjem mjestu na tabeli u ovom trenutku sa 11 bodova i vjerojatno će ispasti. Vrlo su loši u gostima, jer su izgubili devet od posljednjih 10 gostujućih utakmica. Pobijedili su samo Real Sociedad koji je imao problema sa obranom. Eibar je solidan kod kuće, u dobroj su formi što se tiče postizanja golova i vjerujem da će ovdje ostvariti pobjedu. Sretno! (Koeficijenti 22.1. u 15:49 CET)
      Koeficijenti su podložni promjenama.
  • Bet365

• Teme