Jump to content
Sign in to follow this  
marq.fcb

08.11.2009 Nedjelja (Listic dana)

Recommended Posts

Košarku i NBA baš ne kužim previše no tu je puno manje iznenađenja nego u hokeju npr... i vjerujem da ti to znaš više od mene pa neću to komentirat...Vjerujem da će inter pobjedit romu, ja sam čak igrao i hendikep na neki ludi listić pa ćemo vijdjet ;D

a ovaj NHL, po mom mišljenju bi Colorado trebao dobit no u zadnjoj domaćoj utakmici su imali problema sa Chicagom i pobjedili tek nakon regulranog vremena, imaju odličan skor kod kuće...sve su utakmice do sada pobjedili i valjd se neće dogoditi iznenađenje ko jučer sa LA Kingsima....ja očekujem pobjedu Colorada

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  

• Ovo sam odigrao još jučer odnosno nešto sigurniju opciju kod bet365 a to je da Everton pobjeđuje barem jedno poluvrijeme Dosta je već rečeno o ovoj utakmici koja je, za ponedjeljak, vjerojatno i najzanimljivija utakmica. Mislim da danas neće biti iznenađenja a onda se okrećemo Ligi Prvaka i Europskoj ligi  
    • Rudeš - Slaven Belupo // Pobjeda gosta bet365 - 1,40 Opet ja i "moj" Rudeš. Koliko sam puta igra protiv njih, uvijek sam i pisao ovdje a da sada ukrtko ponovim, ekipa koja je trenutno amaterska ali koja igrom slučaja igra u prvoj ligi Hrvatske. Ovo moramo iskoristiti posebno u ovakvom meču gdje Slaven hitno treba bodove jer se bore za opstanak. A ove sezone od ekipa koje se bore za opstanak ( Istra, Slaven, Inter) više puta kiksa protiv Rudeša, taj sigurno ide u niži rang. Tako da, dvica ko kuća na Slaven. Možda čak i pobjeda bez primljenog gola uz odličan koeficijent kod bet365 od ČAK 2,10!  Rudeš je kod kuće ove sezone izgubio svih 8 mečeva uz gol razliku 3:22.
    • Everton - Watford // Pobjeda domaćina bet365 - 1,72 Ekipa Evertona igra odlično ove sezone za razliku od prošle koja je bila katastrofalna. Ipak, malo su pokvarili utisak u zadnje dvije utakmice gdje su poraženi i remizirali ali nije nedostajalo mnogo da u oba meča na kraju izađu kao pobjednici. Poraženi su od Liverpoola, komičnim golom u 95. minuti meča, dok su remizirali sa Newcastleom u susretu gdje su dominirali, imali loptu u svom posjedu 74%, uputili čak 19 udaraca ka golu protivnika. Bolju priliku od ove za povratak na pobjednmmičke staze nisu mogli ni zamisliti. Igraju kod kuće gdje su ove sezone slavili pet puta, dva puta remizirali i jednom poraženi a igraju protiv ekipe Watforda koja je u zadnjih 5 utakmica 4 puta poražena te su postigli samo tri pogodka. Bet365 daje odličan koeficijent na domaćina i mislim da su šanse za prolazak više nego izgledne.
    • Athletic Bilbao - Girona 2 (3.80) bet365 Girona putuje u San Mames, kako bi igrala protiv Athletic Bilbaoa u posljednjoj utakmici 15. kola La Lige. Girona cilja na mjesta koja vode na Europska natjecanja, dok Athletic Bilbao cilja na to da izađe iz zone ispadanja. Girona trenutno zauzima devetu poziciju, nakon što su se odigrale sve utakmice 15. kola do sada. Oni imaju isto bodova kao i Getafe na osmoj poziciji dok imaju jedan manje od Betisa i Levantea na šestoj i sedmoj poziciji. Oni su osvojili 21 bod do sada, dok imaju gol razliku od +1 nakon što su postigli 17, a primili 16 golova do sada. Girona je pobijedila Alavesa u Kupu Kralja u posljednjoj utakmici. Konačni rezultat je bio 2-1 u korist domaćina. Bilbao se, na drugoj strani, nalazi na 18-oj poziciji u ligi sa samo 11 bodova osvojenih do sada. Oni su do sada uspjeli ostvariti samo jednu objedu i ispustili su bodove u 13 od 14 utakmica do sada. Bilbao je izgubio svoju posljednju utakmicu protiv Levantea u gostima, dok su Aduriz i Williams bili potpuno zatvoreni od domaće obrane. Konačni rezultat je bio 3-1 za domaćina u toj utakmici. Gosti izgledaju kao tim koji bi mogao ostvariti pobjedu u ovoj utakmici. Oni su zaista u vrlo dobroj formi ove sezone i zasluženo se nalaze na gornjem dijelu tabele, dok Bilbao ima tri boda manje u odnosu na sigurnu zonu u kojoj se ispred njih nalazi Villarreal sa 14 bodova. Tim je uspio ostvariti samo jednu pobjedu ove sezone. Bez pobjede su u 13 od posljednjih 15 utakmica. Ko kuće su zabilježili samo jednu pobjedu u posljednjih 15 utakmica. Girona je neporažena u posljednjih osam utakmica, a u gostima su izgubili samo jednu od posljednjih 15. Girona će po mom mišljenju ovdje ostvariti pobjedu. Što se tiče ozljeda, Yuri i Mikel Balenziaga će biti odsutni, ali Oscar de Marcos bi trebao igrati. Ključni branič Inigo Martinez je također suspendovan zajedno sa veznjakom Peru Nolaskoainom. Aritz Aduriz bi trebao biti u prvoj postavi. Na drugoj strani, Bono je pod znakom sumnje, dok bi Gorka Iraizoz mogao započeti na golu. Portu je ponovo spreman, ali Patrick Roberts je pokupio ozljedu. Johan Mojica, Marc Mniesa i Aday Benitez su i dalje van terena. Sretno svima! (Koeficijenti 10.12. u 12:29 CET)
       Koeficijenti su podložni promjenama
    • Napokon je zadnje kolo Lige Prvaka pred nama. Zadnje kolo se zadnjih godina pokazalo poprilično zahvalnim za klađenje. U utorak će Liverpool - Napoli sigurno biti središnja utakmica a u srijedu Shakhtar i Lyon igraju utakmicu gdje će međusobno odlučiti u putniku u daljnju fazu natjecanja, a članovi foruma znaju što i to znači...  
  • Bet365

• Teme

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use