Dobrodošli na Svijet Kladjenja Forum

Postanite član Svijet Kladjenja foruma, najveće kladioničarske zajednice na ovim prostorima, kako bi mogli potpuno besplatno pristupiti analizama utakmica, kvalitetnim informacijama, greškama kladionica te sudjelovati u raspravama.

Sign in to follow this  
Followers 0
Sreten

9.11 Ponedeljak(LISTIC DANA)

8 objava u ovoj temi

Liverpool - Birmingham

1 1,35 

Aik - Almtuna

1 1,55 

Skovde - Lugi

1 1,60

Liverpool nebi trebao previse filozofirat doma, a ova dva domaćina(hokej) pratim duze vrijeme i po meni  su cisti, a sad vidjet ćemo.Bojim se samo da Rafa ne experimentira sa postavom sutra na Anfieldu.

Liverpool - Birmingham

1 1,35 

Aik - Almtuna

1 1,55 

Skovde - Lugi

1 1,60

Liverpool nebi trebao previse filozofirat doma, a ova dva domaćina(hokej) pratim duze vrijeme i po meni  su cisti, a sad vidjet ćemo.Bojim se samo da Rafa ne experimentira sa postavom sutra na Anfieldu.

Odlicno, da dee_eye_dee ne bude jedini kojeg davimo za hokej sad mozemo i tebe  :P

A Liverpool, a ne znam, ne igra i dalje izgleda Gerrard al Torres valjda hoce, sam da ne prime gol jer im je obrana jako losa ove sezone, a jedan ce valjd zabit za 3 boda

Skovde - Lugi

1 1,60

...a ova dva domaćina(hokej) pratim duze vrijeme i po meni  su cisti...

Hmm koliko ja vidim kad sam pogledo ponudu ovaj skovde je rukomet, a ne hokej  :)

da je , pokuso sam se danas spojit s faxa da to ispravim al net nam je dole tjedan dana vec....ma ne brinu me ta dva nego Liverpool..:)

al eto pisem kuci propalo....8 puta dobije taj Skvode i oni sad odigraju 22:22.odoh po tabletu..:)

hehe pratio sam te s 60kn, nerijeseno u rukometu hah.. ajde bice bolje drugi put sam glavu gore uostalom vidio si liverpool  ;)

nego ima li tu neki topic di se parovi stave unapred da malo vidim sta vi drugi igrate..evo sutra srijeda niko jos nis nije stavio??

Ps: nadam se da ovim pitanjem nisam prekrsio pravila foruma i da necu dobit ban, ako je pitanje na krivom mjestu slobodno ga premjestite.

Hvala

nego ima li tu neki topic di se parovi stave unapred da malo vidim sta vi drugi igrate..evo sutra srijeda niko jos nis nije stavio??

Ps: nadam se da ovim pitanjem nisam prekrsio pravila foruma i da necu dobit ban, ako je pitanje na krivom mjestu slobodno ga premjestite.

Hvala

Svatko ima pravo otvoriti topic pod listic dana sa danom i datumom za taj dan i napisati razmišljanja za taj dan, ukoliko je zanimljiva ponuda (samo jedan topic za jedan dan). Prije vikenda i LP-a često topic za te dane otvaramo ranije jer je u te dane ponuda zanimljiva, pa bude i više postova kao i posjeta...

Registrirajte se ili se prijavite kako bi ostavili komentar

Morate biti član foruma kako bi mogli ostaviti komentar

Kreirajte korisnički račun

Registrirajte se

Registracija novog računa

Prijava

Već imate korisnički račun? Prijavite se.

Prijavite se
Sign in to follow this  
Followers 0

• Vrlo jednostavno. Nakon što odabereš parove koje želiš igrati odabereš "Banker" (Sistemski listić). Nakon toga sa desne strane klikneš na slovo B kraj para koji želiš da bude fiks (ako želiš fikseve na sistemskom listiću). Kada si to odabrao, na dnu će ti se ponuditi razni sistemi, te će u pisati broj bankera i broj kombinacija za svaki odbrani sistem. Npr. ako odaberem     3B (Fiksa) +      2/3      3x  Navedeno znači da imamo 3 fiksa na listiću, da igramo sistem 2/3 te da ukupno imamo 3 kombinacije. Samo trebaš unjeti ulog po kombinaciji te odabrati "Place Bet". 
    • Molim nekog da mi objasni kako se sistemski listić može odigrat na bet365 ? vidim ima više varijanti + taj banker koji ne shvaćam do kraja. Hvala.
    • Znači u ponudi su i id+utillity bill pa možete i sami otvarati račune gdje želite,a tu je i dodatna sigurnost. 
    • Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
      Estonija v Hrvatska: Igrači Hrvatske će biti u vrlo dobrom raspoloženju protiv Estonije
    • Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
      Hrvatska v Ukrajina: Može li Hrvatska pobijediti i pobjeći Ukrajincima na pet bodova razlike?
    • Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
      Manchester City v Liverpool: Još jedan veliki test za Pep Guardiolu i njegovu obranu
    • Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
      Koeficijenti nakon žrijeba: Tko je najveći favorit za osvajanje Lige prvaka?
    • Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
      Najava Europske lige: Najzanimljivije utakmice osmine finala
    • Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
      Atletico Madrid v Leverkusen: Odred Diega Simeonea juriša ka četvrtfinalu Lige prvaka
    • Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
      Monaco v Manchester City: Mogu li Građani proći u svoje drugo četvrtfinale Lige prvaka u povijesti kluba?
    • Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
      Leicester v Sevilla: Hoće li prvak Engleske napraviti iznenađenje na King Power stadionu?
    • Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
      Juventus v Porto: Može li nova formacija Staru damu odvesti u četvrtfinale bez primljenog gola
    • Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
      Chelsea v Manchester United: Velika borba u četvrtfinalu FA kupa
  • Bet365

• Teme

• Barça u pregovorima sa zvijezdom Premiershipa
      Barça u pregovorima sa zvijezdom Premiershipa
    • FOTO: Ovako izgleda gostujući dres Cityja za sljedeću sezonu
      FOTO: Ovako izgleda gostujući dres Cityja za sljedeću sezonu
    • Claudio Ranieri progovorio o otkazu iz Leicestera
      Claudio Ranieri progovorio o otkazu iz Leicestera
    • Buffon: Donnarumma je spreman da me zamijeni
      Buffon: Donnarumma je spreman da me zamijeni
    • Direktor Milana priznao zašto je Aubameyang napustio klub za 4 miliona eura 2011. godine
      Direktor Milana priznao zašto je Aubameyang napustio klub za 4 miliona eura 2011. godine
    • Manchester United pronašao zamjenu za Davida de Geu
      Manchester United pronašao zamjenu za Davida de Geu
    • Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
      Michael Ballack objasnio zašto Mesut Ozil odugovlači sa ugovorom za Arsenal
    • Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
      Video tehnologija poništila gol Griezmanna protiv Španjolske u prijateljskom susretu
    • Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
      Glavni razlog zbog kojeg je Sergio Ramos zahtijevao da igra protiv Francuske
    • Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
      Marko Pjaca ozbiljnije ozlijeđen
    • Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
      Bet365 bonus za klađenje za igrače iz BIH
    • Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
      Betfair BONUS od 100€ za nove korisnike!
    • Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
      Povrat uloga u slučaju jednog promašenog para
    • 5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
      5 razloga zašto se kladiti na kartone u online kladionicama
    • Uređivanje aktivnih listića
      Uređivanje aktivnih listića
    • Porez na klađenje i kako ga izbjeći
      Porez na klađenje i kako ga izbjeći
    • EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE
      EKSKLUZIVNA PROMOCIJA: 200€ BONUSA ZA NOVE I POSTOJEĆE IGRAČE