Dinamo na pola puta do plasmana u Ligu prvaka (VIDEO)

GNK Dinamo Zagreb u prvoj utakmici sa 2-1 u gostima savladao je albanski Skenderbeu i tako na pola puta stigao do plasmana u Ligu prvaka. Domaćin je poveo u 37. minuti pogotkom iz slobodnog udarca. Domaćin vjerojatno bolji rezultat na poluvremenu nije očekivao, iako je Dinamo dominirao tokom cijelog poluvremena. U 66. minuti Soudani izjednačava i daje nadu Dinamu da ipak može pobijediti na gostovanju. Činilo se kako će se na uzvrat ići s rezultatom 1-1, a onda je u 93. minuti Josip Pivarić fantastičnim pogotkom donio Dinamu pobjedu.

OIR_resizer (1)

Već sada čuju se razne priče – je li u pitanju nova namještaljka? Naime, na ovoj utakmici došlo je do 1/2 prijelaza. Dinamo je u prvom dijelu dominirao, no Skenderbeu je na odmor otišao s minimalnom prednošću. U nastavku Dinamo nastavlja dominirati te postiže dva pogotka. S druge strane, teško je vjerovati da je u pitanju namještaljka nakon što smo vidjeli fantastičan pogodak Josipa Pivarića. Što vi mislite?