KAKAV PREOKRET: Borussia preokrenula 3-0 i na uzvrat odlaze s velikom pobjedom (VIDEO)

Nakon što su u prvom kolu sa visokih 4-0 pomalo neočekivano razbili Borussiu Monchengladbach, danas se od Dortmunda očekivalo da razbiju Norvežane, no sve se pretvorilo u pravu dramu.

OIR_resizer (3)

Nakon 22 minute susreta, na semaforu je bilo 3-0, no ne za Borussiju, već za Odd. Već u 2. minuti Samuelsen je doveo domaću momčad u vodstvo. U 20. minuti Norvežani su povisili svoju prednost na 2-0 pogotkom Nordkvellea, a samo dvije minute kasnije i Ruud se upisao u strijelce. Pogotkom u 34. minuti Aubameyang je uspio koliko toliko ostaviti nadu gostima da izvuku što bolji rezultat za uzvrat.

Baš kao što je Odd na samom početku utakmice šokirao Dortmund, isto iznenađenje su priredili gosti u drugom poluvremenu – Kagawa smanjuje na 3-2 u 47. minuti. U 76. minuti Aubameyang se po drugi puta upisao u strijelce i izjednačio, a Mkhitaryan u 85. minuti gostima donosi čudesnu pobjedu.

Van Persie pogotkom u 90. minuti donio pobjedu Fenerbahčeu

Žilina preokrenula rezultat i savladala Athletic Bilbao

Još jedna utakmica koju je pratio 1/2 prijelaz. Danas smo ih se imali prilike nagledati… Pogledajte sve pogotke sa utakmice.