Svi na stadionu ostali u čudu: Nevjerovatan potez Messija i Suareza

U okviru 24. kola španske Primera lige večeras je na Nou Campu Barcelona ugostila Celtu iz Viga i slavila pobjedu ubjedljivim rezultatom 6:1, a junak katalonskog kluba ponovo je bio čudesni Argentinac Leo Messi, ali i Suarez koji je postigao hattrick.

<> at Camp Nou on February 14, 2016 in Barcelona, Spain.

NEVJEROVATAN POTEZ MESSIJA I SUAREZA

Barcelonini igrači su i u ovoj utakmici bili vrlo raspoloženi za igru i goste iz Viga su ispratili sa šest golova u njihovoj mreži. Prva majstorija Messija viđena je u 30. minuti kada je idealno izveo slobodni udarac i matirao golmana gostiju. Do kraja poluvremena Celta je izjednačila sa bijele tačke golom Guidettija.

U nastavku je Barcelona krenula furiozno i postigla još pet golova, od toga su tri djelo Luisa Suareza. Ipak, momenat o kome će se još dugo pričati je svakako Messije potez kd četvrtog gola Katalonaca.

Leo Messi je krenuo da izvede najstrožiju kaznu, ali je ipak želio da Suarez postigne hattrick i samo kratko dodao do Urugvajca koji je loptu rutinski pospremio u mrežu nemoćnog golamana Celte, koji nije znao šta ga je snašlo.

U video prilogu pogledajte ovaj nesvakidasnji potez Messija i Suareza!