Partizan ostao bez Lige prvaka, a Šaponjić im atraktivnim škaricama donio pobjedu (VIDEO)

Partizan je u uzvratnoj utakmici četvrtog pretkola Lige prvaka sa 2-1 savladao BATE Borisov, no to im ipak nije bilo dovoljno da se plasiraju u Ligu prvaka.

OIR_resizer

Zbog gola postignutog u gostima BATE Borisov ušao je u Ligu prvaka, a Partizan će se natjecati u skupinama Europske lige. Uistinu šteta da nemamo dva balkanska predstavnika u najelitnijem nogometnom natjecanju, a samim plasman u glavni ždrijeb Partizan je mogao riješiti sve svoje dugove.

BATE je, podsjetimo, u prvoj utakmici kod kuće sa minimalnih 1-0 savladao Partizan.

U 25. minuti Stašević je doveo BATE u vodstvo te se činilo kako je sve gotovo. U 74. minuti Zhavnerchik je ‘odveo’ loptu u svoju mrežu te tako pomogao Partizanu i ostavio im neku nadu.

Činilo se kako je sve gotovo, no onda u 93. minuti Šaponjić atraktivnim škaricama donio pobjedu svom klubu.

Opet će se postaviti pitanje – je li ova utakmica bila namještena?! Opet preokret, opet 2/1 prijelaz, opet autogol…