Poznati prvi četvrtfinalisti Lige prvaka

Tijekom utorka i srijede saznali smo imena prvih četvrtfinalista Lige prvaka. U utorak nakon dramatične utakmice Real Madrid je porazom 3:4 uspio zadržati prednost stečenu u Gelsenkirchenu od 2:0 i zadržao šanse za obranom naslova, dok je Porto u utakmici prepunoj lijepih golova s 4:0 ispratio švicarski Basel.

Jučer nakon produžetaka u Londonu domaći Chelsea je  ispao od PSG-a nakon što je utakmica završila 2:2. Ipak zbog gola u gostima Parižani su prošli dalje, iako su od 31. minute igrali bez isključenog Zlatana Ibrahimovića. U daljnju fazu prošao  je i Bayern demoliranjem Šahtara u Alianz areni sa 7:0. Treba napomenuti kako su Ukrajinci od 3. minute igrali s igračem manje.