U 4-3 pobjedi svog Montreala Drogba postigao savršen hat-trick (VIDEO)

Junak Chelseaja Didier Drogba sa stilom je otvorio svoj ‘račun’ u MLS-u. Bjelokoščanin je postigao savršen hat-trick u 4-3 pobjedi svog Montreal Impacta protiv Chicago Firea noćas.

OIR_resizer

Drogba se u strijelce već upisao u 27. minuti i doveo svoju momčad u vodstvo. Devet minuta kasnije Larentowicz je realizirao kazneni udarac i izjednačio.

Lefevre je u 42. minuti vratio prednost Montrealu, a samo dvije minute kasnije gosti su ponovno izjednačili pogotkom Gilberta.

U 59. minuti Igboananike je šokirao domaćina te doveo svoju momčad u vodstvo, a tada ponovno nastupa čudesni Didier Drogba.

Samo dvije minute kasnije, Bjelokoščanin je izjednačio na 3-3. Nakon tog pogotka još su mu bile potrebne četiri minute da postigne hat-trick i svojoj momčadi osigura tri boda.

Drogba je upisao savršen hat-trick: desna noga, lijeva noga, glava.