Kakva utakmica na Poljudu u derbi utakmici 13. kola 1. HNL između Hajduka i Dinama iz Zagreba koja je zavšrila 2-2, a tri pogotka smo vidjeli na samom kraju utakmice. Hajduk je poveo u 38. minuti pogotkom Ercega, a Poljud se već pri kraju utakmice spremao za slavlje, ali Dinamo je izjednačio pogotkom Benkovića glavom.

Samo dvije minute kasnije, Admi sjajno asistira Henriquezu koji je nešto prije ušao sa klupe, a ovaj pogađa za 2-1 u nadoknadi. Tri minute kasnije, Stojanović iz redova Dinama je na petercu gurnuo Kožulja, a sudac utakmice Pejin pokazuje na bijelu točku. Drugi pogodak na utakmici za Hajduk ponovo postiže Erceg.

U posljednjoj minuti sudačke nadoknadi, dvosturki strijelac za Hajduk na ovoj utakmici ponovo pada u kaznenom prostoru, ovaj put nakon duela sa Sigalijem, ali Pejin se ovaj put nije oglasio. O ovoj odluci će se još raspravljati, a vi procijenite da li je sučeva odluka bila ispravna.

To nije sve, do kraja utakmice imali smo priliku vidjeti i tuču, naelektrizirana atmosfera sa tribina prebacila se i na teren. Suci su na kraju morali razdvajati vruće glave, a jedan nogometaš Dinama završio je i na podu. Pogledajte u video prilogu ispod kako je to sve izgledalo.

Uz nogometne vijesti na Svijet Kladjenja portalu svakodnevno možete naći i analize utakmica, besplatne tipove i prijedloge. Ukoliko želite više besplatnih tipova i analiza, posjetite naš forum na kojem svakodnevno postavljamo besplatne analize i tipove iz raznih vrsta sportova. Banner ispod će vas odvesti do našeg foruma. Jednostavnim klikom do besplatnih tipova. Hvala vam i sretno!