Bayern Munchen u šestom kolu Bundeslige ugostio je Wolfsburg te je na poluvrijeme otišao sa zaostatkom od jednog gola, da bi se u drugom poluvremenu desilo nešto što nećemo tako skoro ponovno vidjeti.

Robert Lewandowski je odigrao utakmicu života te u Bundesligi postigao nevjerojatnih PET golova u jednoj utakmici, točnije u razmaku od samo devet minuta.  Prvi gol za 1-1 postigao je u 51’minuti te se u strijelce upisao nevjerojatnih 5 puta u nepunih devet minuta!

Pogledajte Lewandwski show!

Bayern Munchen slavio je rezultatom 5:1, međutim o podvigu Roberta Lewandowskog još će se dugo pričati i pitanje je dali će se ikad pojaviti netko tko će u devet minuta u Bundesligi postići više golova od njega. Ovo je definitivno jedan od onih rekorda koji možda nikad neće biti skinuti! Kapa dolje Lewandowski!