Dinamo je odigrao nevjerojatnu utakmicu te je nakon fantastične igre u prvom poluvremenu i vodstva od 3:0 nakon 22’minuta utakmice totalno zakomplicirao utakmicu i priredio pravu dramu. U nastavku smo gledali čak tri kaznena udarca za Molde, od kojih su srećom po Dinamo domaćini realizirali samo jedan. Unatoč tome Dinamo je primio čak 3 gola, iako je imao i igrača više zadnjih 20ak minuta te su odigrali 3:3 i zahvaljujući većem broju pogodaka postignutih u gostima, prošli dalje. Protivnika će Dinamo saznati u petak.

Obje analize na SvijetKladjenja portalu su komotno prošle. Naime, već u 22’minuti oklada na više od 2,5 golova (2,10) je bila pogođena, dok smo prijedlog dana napisan na forumu, više od 4,5 žutih kartona (1,85) također komotno pogodili budući da je na utakmici bilo čak 8 žutih kartona.

Svakako ne propustite pogledati sve golove, kaznene udarce i dramu u Dinamovoj režiji…