Chelsea je na gostovanju kod WBA u trećem kolu Premiershipa uspio izboriti prvu pobjedu ove sezone. U dramatičnoj utakmici u kojoj smo imali prilike vidjeti čak pet pogodaka prvi su šansu za postizanje gola imali domaćini budući da je Mark Clattenburg dosudio kazneni udarac za WBA. Morrisonov udarac fantastičnom je reakcijom obranio T.Courtois.

Nakon toga Chelsea je preko Pedra koji je u svojem debiju postogao pogodak za Cheslea, te Coste poveo 2:0. Na 2:1 smanjio je Morisson da bi konačnih 3:1 sa kojih se otišlo na odmor postavio Azpilicueta.

U drugom poluvremenu Terry je dobio crveni karton budući da je prema mišljenj Clattenburga napravio prekršaj kao zadnji igrač obrane, odnosno prekršaj u izglednoj poziciji za postizanje zgoditka.

Ubrzo je Morrison smanjio i na 3:2, te smo svjedočili dramatičnim posljednjih minutama utakmice. Kako je to izgledalo pogledajte u videu!

Tko je pratio prijedloge za klađenje sa SvijetKladjenja portala i foruma danas mogao je nešto i zaraditi! Listić smo objavili na forumu još jutros, prije nego su utakmice počele.