Jump to content

Počinje Prvo kolo Guts-Leonardo kupa a i Svjetsko nogometno prvenstvo u Katru!

Svi sudionici Prve i Druge lige Posljednje šanse mogu sudjelovati u prvom kolu Guts-Leonardo kupa

Posjetite podforum posvećen Svjetskom nogometnom prvenstvu u Katru, grupama te specijalim okladama.

• Registriraj se na SvijetKladjenja forum

Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Grupa F (Belgija, HRVATSKA, Kanada, Maroko)

Tko osvaja skupinu F?  

8 glasova

1. 1. Tko osvaja skupinu F?

• Belgija
      4
    • HRVATSKA
      4
    • Kanada
      0
    • Maroko
      0

Recommended Posts

Screenshot_57.png

Tko će osvojiti skupinu?

Screenshot_58.png

Dva tima koja prolaze dalje

Screenshot_59.png

Tko će završiti na posljednjem mjestu u skupini?

Screenshot_60.png

GRUPA F - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 15.11. u 14:25 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

“Bet365
prije 4 sati, LeonardoDrugi said:

Belgija prolazi grupu, kvota 1,18 Belgija osvaja svetsko prvenstvo, kvota 19,00

Prava steta za Belgiju. Trece mesto na poslednjem mondijalu, i jedno cetvrtfinale, a onakva generacija. Kolege sa Foruma bi svakako jos jednom, ali sa paznjom,  trebalo da procitaju kakav roster imaju belgijanci. Svi znamo da imaju dobar roster, ali mi se cini da ne znamo dovoljno, koliko dobru generaciju imaju. Mislim i da prosecni kockari ne znaju koliko se dobro radi u Belgiji sa mladim igracima, a takodje i mislim da ovakvu generaciju u jednom periodu nijedna reprezentacija nije imala, niti ce imati. Na kraju, ostaje zal da je ovakva generacija mogla mnogo vise rezultatski da postigne. Medju analiticarima preovladava misljenje da je ova cudesna belgijska generacija prosla svoj zenit, a da mladi belgijski igraci nisu ni blizu njihovog kvaliteta. Ja se ne slazem ni sa jednim od ta dva stava, a mislim i da je ovakav format takmicenja, idealan za belgijske igrace da pokazu koliko su jaki. Svakako ne mislim da mogu da osvoje titulu, ali da su kvotirani sa 19,00 to je svakako bezobrazluk, i mislim da je za njih odlicno sto su toliko podcenjeni, i sto od njih niko ne ocekuje nesto veliko. Mislim i da oni nikome nece biti pozeljan protivnik u eliminacionoj fazi.   Cak bih pre igrao na njih po kvoti od 19,00 nego na engleze po kvoti od 9,00. Kako sada stoje stvari, podrzacu Francusku po kvoti od 8,50 jer imaju odlican roster, Nemce po kvoti od 12,00 jer su visa rasa, iako ne ulivaju poverenje, i Belgiju po kvoti od 19,00 jer je kvota previse nepristojna i bezobrazna.

Hej kolega @Guts1950 ako ti zaista zivis u Belgiji, da li bi mogao sa nama, kolegama sa Foruma, da podelis neke informacije o belgijskoj reprezentaciji, odnosima unutar svlacionice, ocekivanjima i sl. Ako ne mozes da smislis ostale clanove Foruma ili administratore, kao i ja sto ne mogu da ih smislim, informacije mozes da podelis i samo sa mnom, jer, ako se secas, ti i ja smo najbolji prijatelji sa Foruma, posto jednom prilikom nismo priznali vlasniku Posrtala predlog jer je kasnio sa postavljanjem 15 minuta, a i spektakularni Kup se zove po nama. 

Napomena. Uplate na francuze, nemce i belgijance kao pobednike takmicenja, su uplate "na slepo" pred pocetak Svetskog Prvenstva, da imam sa cime da startujem, a tokom prvenstva cu razmisljati sta da radim ili menjam, ako nesto podje po qurcu, sto i ostalim kolegama preporucujem.  

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use