Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Pozdrav, treba mi pomoc. Zelim se registrirat na bet365 i dosao sam do dijela gdje me pitaj broj kartice i slicne stvari pa vas molim da mi netko objasni najbolju/najsigurniju opciju povezivanja kladionice i mog novca.

 

1. uplatu možeš napraviti preko paysafecarda. Samo ga kupiš na kiosku. 

Upute: http://www.svijetkladjenja.com/uplate-i-isplate-novca/paysafecard/paysafecard-uplata-novca-na-online-kladionicu/

 

 

2. Otvori si skrill i onda:

http://www.svijetkladjenja.com/uplate-i-isplate-novca/skrill-moneybookers/

 

Uplata na kladionicu:

Banka => skrill => Kladionica

 

Isplate sa kladionice:

 

Kladionica => skrill => Banka

Ili uzmeš skrill karticu i njome sve plaćaš (u tom slučaju ne trebaš novce niti prebacivati do banke već trošiš sa skrilla ;) )

Link to comment
Share on other sites

1. uplatu možeš napraviti preko paysafecarda. Samo ga kupiš na kiosku. 

Upute: http://www.svijetkladjenja.com/uplate-i-isplate-novca/paysafecard/paysafecard-uplata-novca-na-online-kladionicu/

 

 

2. Otvori si skrill i onda:

http://www.svijetkladjenja.com/uplate-i-isplate-novca/skrill-moneybookers/

 

Uplata na kladionicu:

Banka => skrill => Kladionica

 

Isplate sa kladionice:

 

Kladionica => skrill => Banka

Ili uzmeš skrill karticu i njome sve plaćaš (u tom slučaju ne trebaš novce niti prebacivati do banke već trošiš sa skrilla ;) )

Evo da nadopunim još kolegu Goksima,za skril karticu godišnje trebaš izdvojiti 10€,s karticom možeš sve,kupovati,plaćati,dizati s bankomata itd...Ako još šta trebaš pitaj,jer ovih dana sam tonu informacija skopao o tome,jer sam se i sam priajvio.

Lp

Link to comment
Share on other sites

Kieran L Hi Davor, how can I help?
Davor I'd like to make a withdrawal via skrill
Kieran L I can see that we require Bank Wire details from you for your pending withdrawal, this is not able to be processed via skrill.
Davor and when I go to "Withdraw", it says "it may be split between payment methods you have used previously"
Davor I already canceled that attempt. I'd prefer skrill
Kieran L Whilst I can appreciate that this is what you may prefer, we will need to send this via bank wire.
Davor Why? Is it me individually, or it is impossible in general to withdraw to skrill?
Kieran L It appears to be an issue connecting the withdrawal to your skrill account. It has failed, hence why we request your bank wire details.
Davor Is there any problem? I just tried to deposit 5€ via skrill and no problems
Kieran L Your withdrawal will need to be sent via bank wire. It will not be sent to skrill.
 
 

Jel itko imao sličnih problema? Radio sam uplate preko bank wirea, kasnije preko skrilla, sad isplatu mogu jedino na bank wire... 

 Ima tko kakav savjet?  :unsure:

Link to comment
Share on other sites

 

Kieran L Hi Davor, how can I help?
Davor I'd like to make a withdrawal via skrill
Kieran L I can see that we require Bank Wire details from you for your pending withdrawal, this is not able to be processed via skrill.
Davor and when I go to "Withdraw", it says "it may be split between payment methods you have used previously"
Davor I already canceled that attempt. I'd prefer skrill
Kieran L Whilst I can appreciate that this is what you may prefer, we will need to send this via bank wire.
Davor Why? Is it me individually, or it is impossible in general to withdraw to skrill?
Kieran L It appears to be an issue connecting the withdrawal to your skrill account. It has failed, hence why we request your bank wire details.
Davor Is there any problem? I just tried to deposit 5€ via skrill and no problems
Kieran L Your withdrawal will need to be sent via bank wire. It will not be sent to skrill.
 
 

Jel itko imao sličnih problema? Radio sam uplate preko bank wirea, kasnije preko skrilla, sad isplatu mogu jedino na bank wire... 

 Ima tko kakav savjet?  :unsure:

 

 

Probaj napraviti još koji depozit preko skrilla, uplatiti još koji listić pa kroz par dana ponovno zatražiti isplatu na skrill. Također ovisi i na koga na chatu naletiš...

 

Isplata mora moći biti napravljena na način kao i uplata. Komplikacije su ako je osoba koristila 3-4 načina plačnja (uplate) pa traži isplatu jer po njima onda dijele nekad isplatu na par načina isplate, proporcionalno.

Link to comment
Share on other sites

Poslušao sam te i upitao opet isto pitanje:

 

Michael N As the funds in your account have come from funds deposited from a debit card then we will need to return them to you via bank wire transfer.
Davor Oh, ok
Davor what if I withdraw everything via bank wire, and deposit again via skrill. Does that mean my next withdraw will be via skrill?
Michael N That is correct.
 
 
 
Korisno za ubuduće  ;) 
Link to comment
Share on other sites

ja ovako nešta nepregledno i komplicirano ko bet365 još nisam vidio...patim se sat vremena i jednostavno ne kužim kako da mi pokaže ponudu nogometa za danas i za ostale dane u tjednu...kliknem soccer i nema, gdje god kliknem nema...lud sam več...supersport i bet at home su za njih svemirci

jel može neko pomoči...gdje treba kliknut da vidim ponudu za sutra nogometa

Link to comment
Share on other sites

jel može neko pomoči...gdje treba kliknut da vidim ponudu za sutra nogometa

Najlakse ti je da paralelno pratis rezultati.com i kad vidis nesto zanimljivo odes na bet365 i nades pod ligama.

Na bet365 ti se prikazuju lihe 5-ice a ostalo ti je pod Europa ili pod neki drugi kontinent ovisno o kojoj je ligi rijec.

Kad se malo usaltas nije tesko pronac!

Link to comment
Share on other sites

On 21. 03. 2016. at 8:47, Mario6868 said:

jel može neko pomoči...gdje treba kliknut da vidim ponudu za sutra nogometa

Kao i na svako sučelje treba malo vremena da se čovjek nauči, ali mislim da je bet365 odličan, a vjeruj da itekako imam iskustva sa kladionicama...

Dakle soccer, monday matches je ono što tražiš. Daj im šansu i probaj se naučiti na navigaciju, prilično je intuitivno, nakon što se malo skuži a mislim da se bet365 teško može uspoređivati sa supersportom, pa i bet at ohme-om za mnoge stvari...

Link to comment
Share on other sites

ja sam rekao da tražim ponudu nogometa za sutra...jučer je bio ponedjeljak...dakle to je trenutni dan...ne sutra ...dan iza ponedjeljka je utorak...da olakšam...danas mi treba ponuda nogometa za sutra dakle za srijedu...ja i dalje nemogu nači...hvala

 

 

naučen si na naše lokalne klaidionice pa ti sad to predstavlja problem. pogledaj si ponudu na nekoj našoj kladionici,dvoznaki ili rezultati.com i onda lako nađeš tja par na bet365

Link to comment
Share on other sites

samo me jedna stvar zanima, kako uspjevaju pratiti uzivo toliko meceva?

preko delegata ili imaju svoje ljude ili sta?

koja god verzija, neke stvari mi se ne poklapaju 

Imaju svoje ljude na utakmicama koji na tribinama imaju telefon i to sve unose. Nedavno sam pročitao oglas na to za taj posao u bosanskoj Premijer ligi, zahtjevi su telefon veći od 5 inča, stabilna internet konekcija, ne znam šta još.

Što se tiče tenisa, e tu je malo drugačija stvar, pošto je na većini malih turnira zabranjen unos telefona, jednostavno niko nema telefon na tribini, vjerovatno je taj njihov sistem za praćenje povezan sa onim koji ima sudija na onoj stolici jer i sudija sve unosi, tako da nema druge osim toga :)

Link to comment
Share on other sites

trebam pomoć opet...kako odigrati sistemski listić...tjeo bi odigrar za popodne sistem 3/5 a neznam kako... :(  :wacko:  :unsure:

tLp0o.jpg

 

Na ovom primeru mozes videti kako odigrati sistem. Recimo da zelis odigrati 3/4, to bi ovako izgledalo. Znaci, bilo da je 3/4 ili 3/9 - trazis "trebles" i kao sto vidis pored iznosa ti pise broj kombinacija. Recimo da ovde hocu odigrati 2/4 onda trazim "doubles" i unesem iznos koji zelim

Nadam se da je sada malo jasnije, nije to tako komplikovano samo dok odigras par puta...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use