Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

prije 5 minute, Turunde said:

Ja mislim da ne mozemo vise puniti skrill sa Mastercardom, ali kada idemo placati na bet365 online kladionica" rel="">bet365 ili slicno, kod onog finalnog koraka gdje bi se inace pojavio skrill balance i 'pay now' ima i opcija da izaberemo karticu, i tu cemo moci sa mastercardom. Ispravite me ako grijesim.

Tako sam i sam skontao. Nadam se da nije ništa opasno..

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Registrovao sam se na bet 365 i uplatio pare preko debitne MasterCard Unicredit banke. BiH je u pitanju. Sad prilikom isplate ima samo opcija isplate preko "Bank Wire Withdrawal From Sports" Kako da isplatim pare na debitnu karticu preko koje sam uplatio? A ako mora preko navedenog načina isplate da li ova isplata ide samo na devizni račun? Moj račun u banci koji je vezan za karticu je u km-u?Swift/BIC Code koji mi traže sam našao preko interneta? Svaka pomoć u vezi navedene problematike je dobro došla.

 

Pozdrav.

 
Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, olalao said:

Pozdrav svima. Registrovao sam se na bet 365 i uplatio pare preko debitne MasterCard Unicredit banke. BiH je u pitanju. Sad prilikom isplate ima samo opcija isplate preko "Bank Wire Withdrawal From Sports" Kako da isplatim pare na debitnu karticu preko koje sam uplatio? A ako mora preko navedenog načina isplate da li ova isplata ide samo na devizni račun? Moj račun u banci koji je vezan za karticu je u km-u?Swift/BIC Code koji mi traže sam našao preko interneta? Svaka pomoć u vezi navedene problematike je dobro došla.

 

Pozdrav.

 

Ako zatražiš isplatu na banku ista će ti sjesti kroz nekoliko radnih dana. Kako bi mogao zatražiti isplatu potreban je SWIFT koji je jedinstveni kod koji svaka banka ima te IBAN odnosno broj tvog računa u toj banci. Iznos koji isplatiš automatski će biti konvertiran u valutu u kojoj ti je bankovni račun, u tvom slučaju u konvertibilne marke. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
prije 1 sat, jack said:

Imam jedno pitanje. Dali neko zna koji je najbolji način za digniti MAX Bet na računu. Od početka su računi ograničeni i maksimalni ulog je mnogo nizak. Hvala na odgovoru.

Koliko znam računi nisu od početka ograničeni, ali ukoliko uplatiš nekoliko tisuća € na utakmice regionalnoe rukometne, košarkaške, odbojkaške ili nogometne lige mogao bi imati problema sa limitom budući da su to utakmice na koje nemaju velik promet, za razliku od utakmica Lige Prvaka ili Premier League. Opet, mislim da taj limit kod live klađenja nije na snazi. Preporučio bi češće igranje te veći broj listića, kao i veći broj logiranja. Mislim da kroz neki kraći period isto može utjecati na povećanje limita. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E ovako drugari imam jedno pitanje ... Ovaj utorak dobio sam oko 600 eura na bet365 i 1h nakon zavrsetka utakmice novac je bio na akaunti , ali nisam ga withdraw nego ostavio na akaunt ... nakon 1-2 saata vidim da ne mogu da se logujem na akaunt , kontaktirao sam njih i rekli su mi da je moj akaunt pod neku istragu , ali zasto i kako nisu mi nista rekli ni koliko ce to dugo da traje ... na svako moje pitanje odgovarali su da dok je akaunt pod istragu ne mogu da mi daju nikakvu informaciju ... sta da radim sad , jel se ovo nekom pre desilo i dali je moguce da mi akaunt ostane blokiran zauvek i da ne dobijem pare ?  inace iz mk sam tako da oprostite za los srpski 

Link to comment
Share on other sites

prije 17 minute, dzuns said:

E ovako drugari imam jedno pitanje ... Ovaj utorak dobio sam oko 600 eura na bet365 online kladionica">bet365 i 1h nakon zavrsetka utakmice novac je bio na akaunti , ali nisam ga withdraw nego ostavio na akaunt ... nakon 1-2 saata vidim da ne mogu da se logujem na akaunt , kontaktirao sam njih i rekli su mi da je moj akaunt pod neku istragu , ali zasto i kako nisu mi nista rekli ni koliko ce to dugo da traje ... na svako moje pitanje odgovarali su da dok je akaunt pod istragu ne mogu da mi daju nikakvu informaciju ... sta da radim sad , jel se ovo nekom pre desilo i dali je moguce da mi akaunt ostane blokiran zauvek i da ne dobijem pare ?  inace iz mk sam tako da oprostite za los srpski 

Na šta si se kladio?Koliko dugo imaš taj račun?

Link to comment
Share on other sites

prije 6 minute, dzuns said:

na fudbal-u druga makedonska liga bila je u ponudi 

Onda ništa čudno,kad se kladiš na balkanske lige ubrzo ti slijedi limit ne bitno na koji sport se kladiš,pogotovo jer to im je jako sumnjivo,znaju šta se radi.I sad će ti vjerojatno limitirati račun da li trajno ili samo trenutno to ćeš vidjeti,čim ti ga odblokiraju uzmi pari i odi jer nema ti svrhe,limiti će ti biti 15-30e ovisi o sportu rijetko gdje ćeš moći uplatiti više od 40-50e i opet će te provjeravati,itd... biti ćeš uvijek pod povećalom.Taj meč koji si igrao,na njega je uplaćeno hrpu para i prometa po tom paru.eto ukratko..Ako ti je šta jasnije :)

Link to comment
Share on other sites

prije 34 minute, darko56 said:

Onda ništa čudno,kad se kladiš na balkanske lige ubrzo ti slijedi limit ne bitno na koji sport se kladiš,pogotovo jer to im je jako sumnjivo,znaju šta se radi.I sad će ti vjerojatno limitirati račun da li trajno ili samo trenutno to ćeš vidjeti,čim ti ga odblokiraju uzmi pari i odi jer nema ti svrhe,limiti će ti biti 15-30e ovisi o sportu rijetko gdje ćeš moći uplatiti više od 40-50e i opet će te provjeravati,itd... biti ćeš uvijek pod povećalom.Taj meč koji si igrao,na njega je uplaćeno hrpu para i prometa po tom paru.eto ukratko..Ako ti je šta jasnije :)

Nek ga limitiraju to nije meni bitno ... meni je samo bitno da ga odblokiraju kako bih mogao da povucem pare .  Ja mislim da oni moraju da odblokiraju akaunt pre ili kasnije , ali da ce sigurno biti na neki limit 

Link to comment
Share on other sites

Samo da iznesem moje iskustvo sa gorenavedenim limitiranjem naloga. Kladim se od juna prosle godine, skoro uvek na neke lige koje su pod lupom, tako da mi je do sada limitirano oko 10 naloga, sta god da uradim i kak god da otvrim nalog, tako da tome nema leka. Bukvalno cu otvarati nove naloge sa novim internetom sve dok imam prijatelja i rodbine koji ce mi pozajmiti svoj identitet :) Drugacije ni ne moze. Zna li neko nekoga ko prodaje neke naloge, da mi lakse i bezbolnije prodje ovaj proces?

Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2018 at 13:54, vigodva said:

Samo da iznesem moje iskustvo sa gorenavedenim limitiranjem naloga. Kladim se od juna prosle godine, skoro uvek na neke lige koje su pod lupom, tako da mi je do sada limitirano oko 10 naloga, sta god da uradim i kak god da otvrim nalog, tako da tome nema leka. Bukvalno cu otvarati nove naloge sa novim internetom sve dok imam prijatelja i rodbine koji ce mi pozajmiti svoj identitet :) Drugacije ni ne moze. Zna li neko nekoga ko prodaje neke naloge, da mi lakse i bezbolnije prodje ovaj proces?

Jel su te ikad ovako blokirali da moras da cekas neko vreme da bi te odblokirali , pa da uzmes novac? I ako jeste koliko vreme ...?

Link to comment
Share on other sites

Ja ti kod tih lopova imam racun pod tom istragom kao skoro dvije godine, i svaki put mi odgovore isto ili se izvinjavaju sto je to tako na malo drugacije upakovan nacin. I dokle ce to tako, e to ti ne znaju ni ptice na grani.

A jos, imao sam racun (na dokumente od jedne tete kupio racun) i njega su zakljucali, pa su ga kroz par mjeseci otvorili ali rekli da mogu samo isplatu odraditi i to je to, ma super reko. Isplata je bila 720€, i odma automatski ja to isplatim na skrill. Međutim, na skrill racunu neki novi zakoni u GB pa dodatna verifikacija, i tada je mjesecni limit za transfere na tom racunu bio 500€. Zatvori mi skrill racun, ne mogu ga nikako verificirat, osim ako mi se ta teta ne slika sa osobnom i posalje selfie.

 

Lopovi i jedni i drugi, a i ja sam pomalo, priznajem.

Link to comment
Share on other sites

prije 29 minute, meruve said:

Ja ti kod tih lopova imam racun pod tom istragom kao skoro dvije godine, i svaki put mi odgovore isto ili se izvinjavaju sto je to tako na malo drugacije upakovan nacin. I dokle ce to tako, e to ti ne znaju ni ptice na grani.

A jos, imao sam racun (na dokumente od jedne tete kupio racun) i njega su zakljucali, pa su ga kroz par mjeseci otvorili ali rekli da mogu samo isplatu odraditi i to je to, ma super reko. Isplata je bila 720€, i odma automatski ja to isplatim na skrill. Međutim, na skrill racunu neki novi zakoni u GB pa dodatna verifikacija, i tada je mjesecni limit za transfere na tom racunu bio 500€. Zatvori mi skrill racun, ne mogu ga nikako verificirat, osim ako mi se ta teta ne slika sa osobnom i posalje selfie.

 

Lopovi i jedni i drugi, a i ja sam pomalo, priznajem.

Pa nismo mi krivi sto oni postavljaju te nize lige ... Stvarno ne mogu da ih razumem

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use