Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

prije 15 minute, Zele said:

Ekipa zanima me kako pristup bet365 online kladionica" rel="">bet365 sajtu legalno iz HRV?  A da je pritom siguran nacin i da ne dodje do restrikcije akaunta??

 

Pitam za mobilni, ima li neki pouzdan vpn ili kako neki link

@Zele korištenje VPN-a za bet365 ne bi preporučio. Jednostavno koristi alternativne linkove ;)

https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, Zele said:

Da li ovaj link koji si poslao radi za 

I koji od ovih 20 preporucas najvise da se odaberem za 2-3 nisam bas pri vremenu ako zelim nesto uplatit u brzom roku pa otvarati link po link.

Hvala

Ne radi ti linkovi više, barem ne meni.

Pa imaš gore na vrhu stranice link koji radi

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, Zele said:

Da li ovaj link koji si poslao radi za 

I koji od ovih 20 preporucas najvise da se odaberem za 2-3 nisam bas pri vremenu ako zelim nesto uplatit u brzom roku pa otvarati link po link.

Hvala

Odaberi bilo koji od navedenih koji ti radi odnosno daje pristup bet365 stranici. Ako slučajno sa vremenom neki link prestane raditi, uvijek će biti drugih dostupnih. Meni se alternativni linkovi otvaraju bez problema. 

https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

Link to comment
Share on other sites

prije 28 minute, Goksim said:

Odaberi bilo koji od navedenih koji ti radi odnosno daje pristup bet365 online kladionica" rel="">bet365 stranici. Ako slučajno sa vremenom neki link prestane raditi, uvijek će biti drugih dostupnih. Meni se alternativni linkovi otvaraju bez problema. 

https://www.svijetkladjenja.com/online-kladionice/bet365/alternativni-mirror-linkovi/

Meni rade samo 16, 17, 18

Link to comment
Share on other sites

prije 27 minute, Nikod7 said:

Pozdrav,

zbog cega nemam mogucnost isplate sa Beta na skrill?

cim kliknem na isplata prebaci me na karticu i ne mogu promijeniti nacin isplate na skrill
moze pomoc?

Isplata bi ti trebala biti moguća na isti način kako je rađena i uplata. Kako si uplaćivao novce, koje opcije isplate imaš ponuđene?

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, Nikod7 said:

Uplatu sam radio preko paysafe Card, i davno prije preko Mastercard. 
sad kad odem na isplatu kao nacin isplate mi samo nudi tu karticu.

ne postoji mi opcija promjene nacina isplate, ima li gdje da to mogu promijeniti?

Isplata preko paysafecarda, koji je kao bon, naravno nije moguća. Pretpostavljam da ti je isplata na karticu dostupna zato što si ranije radio uplatu preko Mastercarda. Ako napraviš uplatu na drugi način onda bi ti i ta opcija bila dostupna za isplatu ali mislim samo do uplaćenog iznosa. Ako neko vrijeme igraš sa tim sredstvima onda je naravno drugačije. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use