Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

zanima me ako netko može objasnit kako se odigra obićan listić na toj kladionici jel oni nude nekakve multibetove singlove i svakakve stvari a jedino ne kužim kako običan odigrat,i kako njihov bonus funkcionira jel ja kad primjer uložim 4 eura na koeficijent 2.5 piše mi dobitak 5 eura tako da mi ni to nije jasno,prije sam se kladio na bet at-home i bwin i sve je puno jednostavnije a ovo je ajme ajme,pa ako ko može pomoć i objasnit te sitnice???unaprijed hvala ???

Link to comment
Share on other sites

On 20. 05. 2010. at 5:04, grofx said:

zanima me ako netko može objasnit kako se odigra obićan listić na toj kladionici jel oni nude nekakve multibetove singlove i svakakve stvari a jedino ne kužim kako običan odigrat,i kako njihov bonus funkcionira jel ja kad primjer uložim 4 eura na koeficijent 2.5 piše mi dobitak 5 eura tako da mi ni to nije jasno,prije sam se kladio na bet at home i bwin i sve je puno jednostavnije a ovo je ajme ajme,pa ako ko može pomoć i objasnit te sitnice???unaprijed hvala ???

Evo ovako...

Nakon što ispunite listić tj. odaberete željene parove, na listiću sa desne strane odaberete "Multiple Bet Options". Dobiti ćete izbornik sa onoliko "bet tipova" koliko imate i oklada. Trebate odabrati onaj "bet tip" kraj kojega piše koeificjent. Npr. u donjem primjeru ja sam odigrao 3 para i odabrati ću "treble". Da sam igrao dva para iznos koji želim uložiti upisao bi kraj double i sl... Npr. da odigrate listić sa 6 parova željeni ulog trebali bi upisati u rubriku "6 folds" uz koji i piše ukupni tečaj...

Poanta ovoga jest da ljudi mogu igrati sistem tj. da npr. odaberu 8 parova i dograju npr. 3 od 8 sistem... Ako to želite iznos koji se upisuje jest ulog po kombinaciji...

Nadam se da sam pomogao...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Bio sam uplatio eure na svoj bet365 account sa kreditne kartice i na nju sam

radio i isplate (withdraw) do sad.

Zatim sam malo uplatio eura sa svog Moneybookers accounta i sad kad hocu

napravit isplatu (withdraw) na svoj moneybookers acconut kad odem na

Withdraw pise mi sljedece:

Split Withdrawal

Your withdrawal may be split between payment methods you have used

previously. We may need to speak to you regarding this procedure.

Please update your preferred contact telephone number if necessary.

I upisem cifru koju hocu za isplatu i oni mi i dalje salju novce na karticu

umjesto na MB account mada sam pod payment methods ostavio samo

moneybookers.

Zanima me da li je netko imao ovakvu situcaiju i kako ju je rjesio?

Znaci da ja mogu birat hocu li isplatu na karticu ili na moneybookers.

Slao sam im mail i dobio ovaj odgovor mada mi nije bas jasno sta su htjeli

tocno rec tj. nevidim tu kako ja mogu birat isplatu gdje hocu:

Please be advised, as you have deposited using both your Credit Card, and

Moneybookers account, any withdrawal made now, would be a split withdrawal,

sent back to each method.

Where possible, all withdrawals will be processed to the payment account

from which the deposits have been made.  You have funded your account using

multiple payment types, therefore we are required to process your withdrawal

request proportionally between the methods you have used to deposit with.

Hvala svima na pomoci.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

A ono..istina da daju te bonuse, ali su me i razocarali nekoliko puta. Naime kad bih stavio velike pare tipa, barca - athletic ...86 min ..igrac vise za goste ...x2 1.30 koef...i ja stavim 300e zicer ... naravno oklada prode ...a kad oni meni void jer su krivo postavili tecaj...tako i u tekmi osijek- benfica zenske ....benfica vodi 1-0 ...ja uplatio 50e na pobjedu osijeka...a oni imali 30 min napisano da osijek vodi 1-0 ja uzeo cash out 100e i opet oni meli voida bacili

Link to comment
Share on other sites

molim da mi netko objasni kako napraviti verifikaciju na bet 365 ,kako da im pošaljem kopiju osobne ,slao sam mailom no kažu da nije dovoljno ,potrebno mi je zbog isplate ,ako mi netko može pomoći može ostaviti br mob da ja nazovem lakše će mi objasniti ili ako ima primjer postupka , jućer sam to cijeli dan mrdao no ništa ,eto nadam se da će mi netko pomoći

hvala

Link to comment
Share on other sites

On 24. 08. 2015. at 23:17, belac said:

molim da mi netko objasni kako napraviti verifikaciju na bet 365 ,kako da im pošaljem kopiju osobne ,slao sam mailom no kažu da nije dovoljno ,potrebno mi je zbog isplate ,ako mi netko može pomoći može ostaviti br mob da ja nazovem lakše će mi objasniti ili ako ima primjer postupka , jućer sam to cijeli dan mrdao no ništa ,eto nadam se da će mi netko pomoći

hvala

1. Logiraj se

2. Odaber "Service" u gornjem desnom kutu

3. Odaberi "Member"

4. Odaberi "My Account"

5. Odaberi "Know Your Customer"

6. Odaberi "Passport verification"

7. Pročitaj detaljno uputstva te im pošalji sken putovnice

8. KYC bi trebao biti gotovo te bi kroz par sati verizikacija trebala biti uspješna a nakon toga i imaš potpune funkcionalnosti na računu.

 

U slučaju da negdje zapneš, kontaktiraj ih na chatu, ljubazni su i rado će ti pomoći.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use