Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Betfair


nikicar

Recommended Posts

Već sam nekoliko godina na betfairu i "trejdanje" na betfairu mi plaća račune i od njega živim. Iskreno, puno vremena sam proveo za kompjuterom i s vremenom prilično bezbolno došao do strategija za zaradu novca. Vjerujte, nisam od onih "šatro trejdera" koji npr. back-iraju Manchester, onda on povede pa ga lay-aju i prodaju pamet kako su trejderi. Moj plan je sljedeći. Ako ima ljudi koji također ozbiljno se bave betfairom i eksperti su za neke druge sportove ili utrke konja... Možda bi mogli zajedničkim znanjem uz manje vremena zaraditi više novca...

Link to comment
Share on other sites

Već sam nekoliko godina na betfairu i "trejdanje" na betfairu mi plaća račune i od njega živim. Iskreno, puno vremena sam proveo za kompjuterom i s vremenom prilično bezbolno došao do strategija za zaradu novca. Vjerujte, nisam od onih "šatro trejdera" koji npr. back-iraju Manchester, onda on povede pa ga lay-aju i prodaju pamet kako su trejderi. Moj plan je sljedeći. Ako ima ljudi koji također ozbiljno se bave betfairom i eksperti su za neke druge sportove ili utrke konja... Možda bi mogli zajedničkim znanjem uz manje vremena zaraditi više novca...

Pa evo mogu reći da i ja imam iskustva sa Betfairom. Imam račun već...hm... 6-7 godina i u tom periodu sam probao razne "taktike" i zaključio da je najbolje, bar meni, kladiti se live na sportove koje mogu gledati na televiziji. Evo npr. moj jučerašnji na tenisu... http://svijetkladjenja.com/forum/dobitni-listici/dobitni-listici/msg9157/#msg9157 . Nažalost, nebude baš uvijek tako...

Najdraži mi je tenis (ženski), a i košarka, rukomet i skijanje mi nisu mrski. Također volim igrati i u F1 da netko neće završiti utrku jer koeficijenti znaju biti izdašni, ponekad "lay 1,08-1,13"...

Kakva su Vaša iskustva? Što preferirate igrati...

Link to comment
Share on other sites

Rezultat je vrhunski, nema što. Ono što mene ovdje zanima je dali imaš način, trenutak u kojem uplaćuješ jer točno znaš pomak koeficjenta koliko će biti, ako se dogodi nešto. NPR. sjećam se da su jednom igrali Henin i Clijsters i uoči meča Henin je bila blagi favorit. Nakon što je Henin dobila prvi set, "jedinica" je pala na mizernih 1,12. Znao sam da će, dobije li Clijsters drugi set, koeficjent Henin skočiti do 1,90. To je značilo da Clijsters dobiva drugi set nevjerojatno dobra oklada, na koeficjent 6-7. Čak i samo brejk Clijsters donosio je dobar profit. No, tenis nije moje područje. Pomake nogometnih koeficjenata znam gotovo besprijekorno i tu jako dobro plivam i od toga živim.

Link to comment
Share on other sites

Točno znam što me pitaš i nažalost točno kretanje koeficijenata u teniskim mečevima ne znam. Sve ovisi od meča do meča i otprilike (u nekih 15%ak posto) dobro predviđam na koliko će npr. narasti tečaj ako pri rezultatu 1:0 u setovima, meč ode u treci set i sl...

Uglavnom uplacujem nakon što se odigra prvi set kojeg obično dobije favorit u mečevima u kojima favorit ne igra dobro a gdje je unatoč takvoj igri dobio prvi set tj. onda kada procjenim da postoji realna šansa da autsijder može, unatoč zaostatku, pobjediti...

NPR. sjećam se da su jednom igrali Henin i Clijsters i uoči meča Henin je bila blagi favorit. Nakon što je Henin dobila prvi set, "jedinica" je pala na mizernih 1,12. Znao sam da će, dobije li Clijsters drugi set, koeficjent Henin skočiti do 1,90. To je značilo da Clijsters dobiva drugi set nevjerojatno dobra oklada, na koeficjent 6-7. Čak i samo brejk Clijsters donosio je dobar profit.

Obično u meču u kojem su šanse 50-50 nakon prvog seta koeficijent na onoga koji je dobio prvi set bude oko 1,30-1,45, ovisno o igri... Dali je 1,12 bilo nakon prvog seta i brejka ili samo nakon prvog seta?

Možda najbolje tržište od kada sam na betfairu je bilo Tko će biti novi trener Chelsea. Nakon što je Mourinho otišao doveli su Hiddinka, i na dan objave koef. da će Hiddink biti trener bio je oko 1,20-1,30. Ono što je jako bitno u ovoj priči jest da je Hiddink doveden kao "non permanent" tj. kao trener koji će biti u klubu na kratak rok, i kao takav je bio i objavljen na službenoj Chelseaovoj stranici. Zahvaljujući toj jednoj jedinoj riječi u ugovoru i na sl. stranici Chelsea, Betfair je morao po svojim pravilima tržište ostaviti otvoreno i Hiddinka ne prihvatiti kao pobjednika. "pobjednik" bi bio da je na ljeto potpisao ugovor na godinu, dvije...

Uglavnom svi koji su tog dana lay-ali 1,17-1,30 Hiddinka jako su lijepo profitirali jer je isti dan koef. na Hiddinka bio oko 5,00.

Ja sa nogometom nemam dobra iskustva na betfairu i od svega baš to najviše izbjegavam. U tenisu nema faktora "vremena" koji je u nogometu jako bitan i zahvaljujući kojemu se koeificjenti mijenjaju tj. padaju na ekipu koja vodi kako se bliži kraj utakmice. U tenisu toga nema...

Na koji način otprilike trguješ, ako nije tajna? Znam da neki znaju uplatiti na ekipu koja vodi i onda nakon 7-8 minuta layati istu ekipu. Jasno mi je da će tada zaraditi, ali pod pretpostavkom da ta ekipa u navedenih 7-8 minuta ne primi gol pa mi se to ne čini kao pretjerano dobar način klađenja...

Tenis je odličan, pogotovo ženski budući da znaju biti velike oscilacije u igri, a i često se događaju brejkovi a samim tim i fluktuacije koeificjenta. Košarka i rukomet su mi također dobri za klađenje jer se igra dinamično, i često IMO znaju biti nerealni tečajevi...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćeš me razumjeti, ali o tome ne želim pisati na forumu. Ja bih volio da se nekako povežemo mi ljudi koji smo ozbiljno na betfairu i pomognemo jedni drugima da lakše dođemo do novca. Moje "klađenje"  se više svodi na nekakvim matematičkim stvarima nego na tome tko će dobiti, dati ili primiti gol. Što se tiče ovog da se ljudi klade na momčad koja zabije gol pa čekaju 7-8 minuta, to prije ili kasnije može dovesti do debakla. Jer nije toliko velika zarada i trebaš i desetak pogodaka za pokrivanje jednog gubitka. A meni vrijeme, pogotovo klađenje na nogomet jako leže. S vremenom sam naučio neke zakonitosti, kako se ponaša market i onda iskorištavam neke rupe koje se tu nalaze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdravljam ekipu. Ja sam zainteresiran za suradnju oko trejda,razmjena iskustava i sl.

Poprilično sam upoznat sa problematikom. Teško je naići na dobrog bf trejdera,a da nije stranac,pa bi baš volio da se okupi ekipa sa našeg govornog područja.

Iz tog razloga sam i otvorio nekakav blog,čiju adresu neću ostavljati,jer je vjerojatno zabranjeno.

Moj mail je trademan333@gmail.com

pozz i nadam se suradnji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Više o Betfair kladionici saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/betfair/

 

Više o back i lay koeficijentima, odnosno, burzi koeficijenata gdje se kladite protiv drugih ljudi, bez limita, saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/betfair-back-i-lay-oklade/

 

 

Kako bi otvorili račun te sudjelovali u promocijama Betfair kladionice ==>> http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Evo vijest od prije par tjedana, koja vjerujem da zaslužuje biti ovdje ;)

 

Betfair, se udružuje sa Paddy Powerom za cifru od koje boli glava, preuzimanje je vrijedno 6 milijardi funti, da dobro ste pročitali, preko  60 milijardi kuna (60.000.000.000,00kn)! Nažalost iznos je to koji mnoge države nemaju na raspolaganju godišnje. Druge paralele i usporedbe sa npr. zemaljskim kladionicama neću niti vući...

Evo i linka jer mnogi neće vjerovati...


 

x1aOOOP.jpg

 

Uglavnom, Betfair je uz ova saznanja definitivno je moj prvi izbor kada je betting exchange (burza koeficijenata) u pitanju te za live klađenje često imaju najbolje koeficijente jer nema marže kladionica na betting exchange-u, a i za singlove su odlični.

Sučelje i koeficijenti će im nakon ovog udruživanja biti sigurno još bolji i kompanija će biti još bolje pozicionirana na tržištu, što ide u prilog igračima naravno, tako da su moja očekivanja od njih velika.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Zanima me ako naprimjer uplatim 500kuna i dobijem od njih 100% bonusa i koliko puta moram odigrati na nesto da bih digao novce...jel odredena kvota il??

 

I zanima me kako potvrditi racun na stranim kladionicama?

 

Sve ti piše ovdje

http://www.svijetkladjenja.com/promocije/betfair-bonus-200e-za-nove-korisnike/

 

Napominjemo i kako su pravila okretanja bonusa i više nego fer. Iznos je potrebno okrenuti 5 PUTA, na koeficijent 1,50 ili veći, prije nego se zatraži isplata

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ HRVATSKE: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ BIH, SRBIJE, SLOVENIJE, CRNE GORE I ALBANIJE: http://goo.gl/FCfSb8

Link to comment
Share on other sites

VAŽNO!!!

Ako se registrirate na Betfair , obavezno provjerite dal je upisani kod za bonus 100% (ZSKAAL) na prvu uplatu i nakon što završite registraciju NE UPLAČUJTE NOVAC ODMAH nakon što vam prihvati registraciju!!!

Prvo odete na svoj račun i potražite promocije i odaberete bonus na prvu uplatu i tek onda sljedite upute uplate!!!

Jedino tako dobijete bonus, ili ako več uplatite novac onda vas bonus i dalje čeka ali tek na sljedeču uplatu!

Link to comment
Share on other sites

VAŽNO!!!

Ako se registrirate na Betfair , obavezno provjerite dal je upisani kod za bonus 100% (ZSKAAL) na prvu uplatu i nakon što završite registraciju NE UPLAČUJTE NOVAC ODMAH nakon što vam prihvati registraciju!!!

Prvo odete na svoj račun i potražite promocije i odaberete bonus na prvu uplatu i tek onda sljedite upute uplate!!!

Jedino tako dobijete bonus, ili ako več uplatite novac onda vas bonus i dalje čeka ali tek na sljedeču uplatu!

 

Ispravak, bonus se može dobiti i nakon što se napravi registracija i uplate novci.

 

Bitno je da je upisan dobar kod prilikom registracije. KOd se razlikuje od zemlje do zemlje, i kod se automatski točno upisuje ako registraciju radite preko sljedećih linkova:

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ HRVATSKE: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ BIH, SRBIJE, SLOVENIJE, CRNE GORE I ALBANIJE: http://goo.gl/FCfSb8

 

Ono što jest bitno je da nakon registracije i uplate ili prije uplate (svejedno) odete pod promocije te odabere "Opt-in" tj. da sudjelujete u promociji gdje dobivate 100% bonusa do 200eura na prvi depozit.

 

Dakle to je moguće napraviti i prije i poslije uplate (ako napravite poslije uplate iznos prve uplate biti će udvostručen), a nakon što se to napravi, odabere opt-in iznos na računu se momentalno udvostručuje.

 

Nadam se da sam malo pojasnio. Ugalnvom, registracija je dosta jednostavna, ja sam je napravio više puta, odnosno otvorio više računa zbog ove promocije, tako da imam lijepu banku za euro.

Link to comment
Share on other sites

Ispravak, bonus se može dobiti i nakon što se napravi registracija i uplate novci.

 

Bitno je da je upisan dobar kod prilikom registracije. KOd se razlikuje od zemlje do zemlje, i kod se automatski točno upisuje ako registraciju radite preko sljedećih linkova:

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ HRVATSKE: http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/betfair/

 

LINK ZA BONUS ZA IGRAČE IZ BIH, SRBIJE, SLOVENIJE, CRNE GORE I ALBANIJE: http://goo.gl/FCfSb8

 

Ono što jest bitno je da nakon registracije i uplate ili prije uplate (svejedno) odete pod promocije te odabere "Opt-in" tj. da sudjelujete u promociji gdje dobivate 100% bonusa do 200eura na prvi depozit.

 

Dakle to je moguće napraviti i prije i poslije uplate (ako napravite poslije uplate iznos prve uplate biti će udvostručen), a nakon što se to napravi, odabere opt-in iznos na računu se momentalno udvostručuje.

 

Nadam se da sam malo pojasnio. Ugalnvom, registracija je dosta jednostavna, ja sam je napravio više puta, odnosno otvorio više računa zbog ove promocije, tako da imam lijepu banku za euro.

ja sam prvo uplatio novac i nisu mi udvostručili iznos nego sam trebao napravit ponovnu uplatu da dobijem bonus.

Zato sam i napisao da se depozit radi tek kasnije...

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvo uplatio novac i nisu mi udvostručili iznos nego sam trebao napravit ponovnu uplatu da dobijem bonus.

Zato sam i napisao da se depozit radi tek kasnije...

 

Čudno. Ja sam više puta napravio registraciju, uplatu i tek nakon uplate odabrao "Opt-in" i iznos od 200e mi je iste sekunde postao 400e.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use