Jump to content

Recommended Posts

Dobar dan,pozdrav svin clanovima foruma,ako se nekome dogodilo slicno moze li odgovorit.Jutros san uplatija novce na svoj Betfair racun.I nakon sat vrimena san primija e-mail da mi je racun zatvoren i sad ne mogu ni help otvorit.Je li se mogu pozdravit s novcima ili ce mi vratit novce nazad.Ja pretpostavljan da su mi zatvorili racun jer san spojia priko VPN programa sa mobitela i Hrvatska je zabranila koristenje Betfaira iz Hrvatske.

prije 18 minute, captainvuki said:

Dobar dan,pozdrav svin clanovima foruma,ako se nekome dogodilo slicno moze li odgovorit.Jutros san uplatija novce na svoj Betfair">Betfair racun.I nakon sat vrimena san primija e-mail da mi je racun zatvoren i sad ne mogu ni help otvorit.Je li se mogu pozdravit s novcima ili ce mi vratit novce nazad.Ja pretpostavljan da su mi zatvorili racun jer san spojia priko VPN programa sa mobitela i Hrvatska je zabranila koristenje Betfaira iz Hrvatske.

Kontaktiraj ih na chatu ili twitteru ali sumnjam da ćeš ostati bez svojih novaca. Otvori račun kod Bet365 Hrvatska1xbet i unibet klaidonice kojima možeš pristupiti bez ikakvih problema i koji su za mnoge stvari bolji od betfaira

prije 10 minute, Goksim said:

Kontaktiraj ih na chatu ili twitteru ali sumnjam da ćeš ostati bez svojih novaca. Otvori račun kod bet365 Hrvatska" rel="external nofollow">bet365 Hrvatska1xbet i unibet" rel="">unibet klaidonice kojima možeš pristupiti bez ikakvih problema i koji su za mnoge stvari bolji od betfaira

Sad cu ih kontaktirat priko twittera,koristin Betfair vec dugo vrimena.Ali iman vec otprije i bet 365 racun kojeg isto koristin.Betfair cu odsad prestat koristit,mislin ni ne mogu ga vise koristit ni da ocu.

Pozdrav,

Zanima me jel netko ovdje otvorio i verificirao neki novi account, s hrvatskim mjestom prebivališta, na betfairu nakon famoznih blokada?

Ako je, koji je vpn koristio?

Vidim da se s ovim defaultnim vpn-om na operi mogu logirat na postojeći betfairov account, koji još nije do kraja limitiran, al nove ne mogu otvarat „jer ta zemlja nije podržana za registraciju novih korisnika“.

Dakle, zanima me jel postoji kakav vpn s kojim se na betfairu bez problema mogu  registrirat novi korisnici s prebivalištem u Hrvatskoj??

prije 12 sati, astaroth89 said:

Pozdrav,

Zanima me jel netko ovdje otvorio i verificirao neki novi account, s hrvatskim mjestom prebivališta, na betfairu nakon famoznih blokada?

Ako je, koji je vpn koristio?

Vidim da se s ovim defaultnim vpn-om na operi mogu logirat na postojeći betfairov account, koji još nije do kraja limitiran, al nove ne mogu otvarat „jer ta zemlja nije podržana za registraciju novih korisnika“.

Dakle, zanima me jel postoji kakav vpn s kojim se na betfairu bez problema mogu  registrirat novi korisnici s prebivalištem u Hrvatskoj??

Ako nema unutra Hrvatske ne možeš ništa napraviti. Kod nas u Sloveniji je bilo slićno. Od početka blokade sam kladio preko VPN-ja dok niso nakon nekoliko mjeseca potpuno blokirali account. Šteta jer za mene je bila ovo kladionica bolja od bet365. Tu sam kladio utakmice koje su bile do oko 60 minute 0-0 i onda uplačivao da če biti barem jedan gol. Dobre kvote i nisam trebao biti pored compa da sam čekao kvotu oko 1.6 jer sam napravio kad mi automatsko uplati.

On 22. 10. 2019. at 9:15, Gandalf said:

Ako nema unutra Hrvatske ne možeš ništa napraviti. Kod nas u Sloveniji je bilo slićno. Od početka blokade sam kladio preko VPN-ja dok niso nakon nekoliko mjeseca potpuno blokirali account. Šteta jer za mene je bila ovo kladionica bolja od bet365 online kladionica" rel="">bet365. Tu sam kladio utakmice koje su bile do oko 60 minute 0-0 i onda uplačivao da če biti barem jedan gol. Dobre kvote i nisam trebao biti pored compa da sam čekao kvotu oko 1.6 jer sam napravio kad mi automatsko uplati.

Kako si napravio da ti automatski uplati?

prije 3 sati, roda1983 said:

Kako si napravio da ti automatski uplati?

Ideš na back upišeš kvotu koju želiš, uplatiš iznos koji želiš i potvrdiš. I ako nema gola kad dođe oko 60 minut tad negde je kvota oko 1.55 ili 1.60  i automatsko se napravi uplata. Za mene najbolja kladionica Betfair.

prije 21 sati, Gandalf said:

Ideš na back upišeš kvotu koju želiš, uplatiš iznos koji želiš i potvrdiš. I ako nema gola kad dođe oko 60 minut tad negde je kvota oko 1.55 ili 1.60  i automatsko se napravi uplata. Za mene najbolja kladionica Betfair" rel="">Betfair.

Exchange je znaci  u pitanju. Hvala puno. Da oni su dobri sa tim definitivno. Ja sam se pitao cemu sluzi upisivanje kvote sad mi je jasno. Nevjerovatno je da se covjek u 21 vijeku ne moze normalno kladiti. Kod nas u Bosni jos uvijek rade kladionice poput Betfair i bet365 normalno.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Yeovil - Hartlepool 1 (2.15) bet365 Ova utakmica je bila otkazana u 11 sati zbog vode koja se nalazila na terenu. Yeovil je pobijedio pet utakmica kod kuće zaredom prije tog poraza od Harrogatea. Od tada su ostvarili dvije pobjede u gostima i da nije bilo gola Borehama Wooda u 93. minuti ostvarili bi i treću pobjedu zaredom. Yeovil je postigao gol u svakoj domaćoj utakmici ove sezone i oni su solidni ove sezone. Gosti iz Hartlepoola putuju na dalek put u Somerset po drugi put u nekoliko dana. Sa Hartlepoolom koji se naazi na donjem dijelu tabele u ligi, klub je napravio značajnu izmjenu i Dave Challinor će izgleda biti najavljen oficijalno kao novi stalni trener i igrat će ovdje svoj prvi meč. Oni dolaze u ovaj susret nakon što su pobijedili samo jednom u gostima u posljednjih pet utkamica, dok su izgubili i vodstvo od dva gola protiv Notts Countyja u njihovoj posljednjoj gostujućoj utkamici. Yeovil je po meni jača ekipa. Oni se nalaze 12 mjesta iznad Hartlepoola u ligi, osam bodova više. Ovdje bi mi sve osim pobjede domaćina definitivno bilo iznenađenje. Sretno! (Koeficijenti 12.11. u 12:43 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Portugal - Litvanija | Pobjeda domaćina u prvom poluvremenu (1.22) bet365 Portugal je ekipa koja se još uvijek bori za mjesto koje vodi u kvalifikacije. Oni su trenutno osam bodova iza Ukrajine koja se već kvalificirala, dok Srbija iza njih ima samo jedan bod manje, te će čekati bilo kakav kiks kako bi ih mogli zeznuti i preći na tu drugu poziciju. Portugal je po prvi put poražen u skupini od Ukrajine sa 2-1 u gostima. Uprkos tome što su imali većinu posjeda lopte i mnogo šuteva u okvir gola, ekipa Fernando Santosa nije uspjela ispuniti očekivanja. Na drugoj strani Litvanija nikako da se izbori i izađe iz ovog gubitničkog niza nakon što su izgubili šest utakmica i remizirali jednu u ovoj skupini do sada. Također imaju i najgoru obranu koja je u sedam utakmica primila čak 19 golova. Očekuje se dominacija Portugala kojem su prijeko potrebni bodovi, a shodno tome očekujem njihovu pobjedu u ovom susretu već u prvom poluvremenu. Čini mi se dobar koeficijent za neke kombinacije. Sretno svima! (Koeficijenti 12.11. u 12:32 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Nadam se da je netko ispratio. Ponuda mizerna a mi i dalje briljiramo
    • Kako je krenulo upisat cu college u Tennessee  joj jesu sve i dobre aman
    • @tekes1550 skini si besplatni VPN i tako riješi sve probleme oko pristupa online kladionicama.   https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use