Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Unibet


madphoenix33

Recommended Posts

Položio bih neku lovu na unibet.

Interesira me par stvari.

Da li je moguce izvrsiti uplatu sa debitne kartice,dakle žiro-računa.?Isto tako,isplatu je moguce izvrsiti samo na kreditnu karticu jel?

Namjeravao sam uplatiti 150 kn,i onda dobijem jos 150 na racun za onaj bonus jel?

I sad tihh 300 kn bih ulozio da ce Kostelic na kraju zavrsiti medu prva 3.Ako Kostelic na kraju osvoji jedno od 3 mjesta,da li si ja mogu odmah isplatiti lovu sa racuna?Ili postoje jos neke procedure za iskoristiti bonus.?Ili se te procedure ne racunaju ako ulozim bonus zajedno s mojim novcima?

Link to comment
Share on other sites

Položio bih neku lovu na unibet.

Interesira me par stvari.

Da li je moguce izvrsiti uplatu sa debitne kartice,dakle žiro-računa.?Isto tako,isplatu je moguce izvrsiti samo na kreditnu karticu jel?

Namjeravao sam uplatiti 150 kn,i onda dobijem jos 150 na racun za onaj bonus jel?

I sad tihh 300 kn bih ulozio da ce Kostelic na kraju zavrsiti medu prva 3.Ako Kostelic na kraju osvoji jedno od 3 mjesta,da li si ja mogu odmah isplatiti lovu sa racuna?Ili postoje jos neke procedure za iskoristiti bonus.?Ili se te procedure ne racunaju ako ulozim bonus zajedno s mojim novcima?

100% bonus sve do 150kn


Uvjeti korištenja:

    * Jedan bonus po korisniku

    * bonus samo na prvu uplatu

    * dopustite 48 sati da bonus sjedne na račun

    * Morate uložiti bonus količinu 5 puta prije isplate na kvote od 1.4 ili iznad

Više o unibet kladionici saznajte na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/unibet/

Isplatu je moguce izvršiti na više načina. Najbolji je IMO na kreditnu karticu, ali može i banmkovnim doznakama, isšplata na moneybookers i sl...

Uvjeti korištenja su Vam gore navedeni. Dakle, ako bi bet prošao morali bi odigrati još nekoliko oklada na ukupni tečaj minimalno 1,40 (što je jako niska granica... fortuna je ovaj limit postavila na 10,00! kada je davala bonus) prije isplate...

Najelegantnije je uplatu izvršiti preko kreditnih ili debitnih kartica. Ja koristim PBZ Visa Electron karticu. Više na http://svijetkladjenja.com/savjeti/nacini-online-placanja/kreditne-i-debitne-kartice/. I moneybookers je odličan način. Napravite račun na moneybookersu, uplatite novce u zabi na moneybookers račun i onda sa mb računa uplatite novce na kladionicu. Treba provjeriti dali bonus vrijedi za uplate preko moneybookersa...

http://svijetkladjenja.com/savjeti/nacini-online-placanja/moneybookers/

 

Btw. oklada na Ivicu Kostelića se može uplatiti do 27.11. do 18 sati. Nakon toga se voze dviej utrke, i iz tog razloga će i ova oklada biti privremeno blokirana tj. nece se za vikend moci uplatiti, ali vjerujem da će čim bude duza pauza od 4-5 dana oklada opet biti na tržištu, a i koef. mozda bude modificiran, ovisno o tome sta se bude događalo za vikend...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

LP

Htio bih se danas kladiti na unibetu,kombinacijski.

Odigrao bih 3,4,5 od 8

Jos nisam skuzio kako funkcionira to kombinacijsko kladenje...

Interesira me je li moguce u kombinaciji stavljati fixeve?Ja nisam skuzio kako.

I je li moguce uloziti manje od 1 kune po kombinaciji.Znam da je minimum 1 kn po obicnoj okladi..ali kad zelim odigrati kombinaciju i stavim ispod 1 kune po kombinaciji,pise mi minimalno 1 kn.A ako bi igrao 1 kn po kombinaciji,tesko da se moze okladiti ispod 500 kn.

Uglavnom..molio bih  za odgovor,po mogucnosti do pola 8 sati..Jer mi pocinje vecina parova tada.

Hvala... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Sve o Unibet kladionici saznajte na http://www.svijetkladjenja.com/online-kladenje/unibet/

 

Unibet ima fantastičnu ponudu, uz veliki broj razrada, od klađenja na broj kartona, kornera, zaleđa, posjed lopte i druge rijetko gdje moguće oklade.

Također lideri su u specijalnim okladama i kod njih se možete kladiti na transfere igrača i trenera, pa tako možete uplatiti okladu da npr. Pogba neće biti u Juventusu sljedeće sezone, ili da će npr. Gareth Bale napustiti Real Madrid. Koeficijenti često znaju biti i više nego primamljivi...

 

Kako bi sudjelovali u promocijama te otvorili račun ==>> http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/unibet/

Link to comment
Share on other sites

Evo ga,meni nema,možda jer sam stavio na hr?

 

Hm... Vidim tebi je račun u HRK, meni u €, međutim to sigurno nije rezlog jer uplata se samo konvertira, koja god valuta bila. Moguće da možda treba verificirati račun, tj. poslati im sken nekog dokumenta(?)

 

Bilo bi najbolje da im postaviš pitanje na chatu jer ćeš dobiti provjereni odgovor, u 2-3minute.

https://www.unibet.com/help/contact

Link to comment
Share on other sites

Hm... Vidim tebi je račun u HRK, meni u €, međutim to sigurno nije rezlog jer uplata se samo konvertira, koja god valuta bila. Moguće da možda treba verificirati račun, tj. poslati im sken nekog dokumenta(?)

 

Bilo bi najbolje da im postaviš pitanje na chatu jer ćeš dobiti provjereni odgovor, u 2-3minute.

https://www.unibet.com/help/contact

Ma,stavio sam normlano sad preko kratice(vise) i došlo je al hvala  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Unibet vise nema nacin uplate i isplate preko Skrilla za korisnike iz HR.

Za sve koji rade uplate i isplate samo preko Skrilla otvorite si account na 888Sport kladionici jel je ponuda ista kao na Unibetu ali imaju nacina uplate i isplate preko skrilla.

 

Ponuda im je pasolutno identična jer su, mislim, dio iste grupacije a i web im je identičan samo u drugim bojama. Bilo je slučajeva kada je koeficijent na Unibetu bio smanjen, i momentalno, doslovno iste sekunde je i 888sport smanjio koeficijent što znači da koriste iste bazu te da isti bookmakeri kreiraju ponudu i koeficijente za obje kladionice.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nova odlična promocija unibet kladionice za Copa America 2015!

 

Dakle potrebno je odigrati 5 single oklada, sa ulogom od 10€ na utakmice Copa Americe. Ovime dobivate 50€ besplatnu okladu za finale!

 

nAxRa0r.png

 

Pravila:

 

ycElPpe.png

 

Dakle, npr. odigrate sva četiri četvrtfinala single uplate sa ulozima od 10e, te jednu utakmicu polufinala. Time ste odigrali 5 single oklada te ćete za finale imati 50e bonusa za uplatiti. Ustvari tih 50e dobivate besplatno za odigrati...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use