Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Vidim da vi dobro baratate s skrillom pa imam pitanjce.

Ne prima mi skrill moj maestro karticu već valjda mogu samo master.

Pitanje je kak ide isplata ako slučajno nešto zaradim na kladionici :)? Jer taj master mi je kreditna kartica i mislim da na nju nejde uplata.

 

Kod vecine kladionica koje ja znam je isplata moguca samo na onaj nacin na koji je uplaceno na nju. Sad, to se moze mozda i mjenjat ali bi morali onda kontaktirat samu kaldionicu i s njima sredjivat.

Znaci ukoliko ste novce na kladionicu uplatili putem skrilla, kod isplate ce vam ponudit skrill. Zatim kad vam novci sa kladionice sjednu na skrill onda ih mozete povuc na karticu svoju ili mozete te eure prodat nekom (sa svog skrilla prebacit na njegov skrill) a on vam uplati protuvrjednost u kunama na neki vas racun u banci. Tako se to znalo prije radit i tu vam nije trebala nikakva kartica.

u prvom slucaju sta sam naveo, znaci da povlacite na karticu morate imat neku karticu verificiranu gore na skrillu. Sam postupak verifikacije imate gore objasnjen isto kao i koliko uzmu za transakciju.

Ja osobno imam Visu electron iz pbz-a, mada nisam nikad probao povlacit novce na nju al sam dizao s nje gore na skrill i sve je islo ok.

Sad, koje kartice idu koje ne to neznam. Bilo bi dobro da vam svugdje bude valuta euro. 

Link to comment
Share on other sites

Vidim da vi dobro baratate s skrillom pa imam pitanjce.

Ne prima mi skrill moj maestro karticu već valjda mogu samo master.

Pitanje je kak ide isplata ako slučajno nešto zaradim na kladionici :)? Jer taj master mi je kreditna kartica i mislim da na nju nejde uplata.

 

Moja preporuka je da si napraviš jednu od spomenutih kartica na http://www.svijetkladjenja.com/uplate-i-isplate-novca/kreditne-i-debitne-kartice/i onda ako radiš isplate sa skrilla novac, provjereno, bez problema isplacujes na navedene kartice...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vidim da vi dobro baratate s skrillom pa imam pitanjce.

Ne prima mi skrill moj maestro karticu već valjda mogu samo master.

Pitanje je kak ide isplata ako slučajno nešto zaradim na kladionici :)? Jer taj master mi je kreditna kartica i mislim da na nju nejde uplata.

Evo sad cu ti ja reci kako ja radim. Npr. dobijem na bet at home kladionici 100€, prebacim si to na skrill i onda sa Skrilla na SuperSport racun. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Neznam gdje da pitam pa cu ovdje.. registrirao sam se na William Hill i prilikom uplate pita me da odaberem nacin uplate, kreditna kartica ili debitna kartica, posto vucem novce direktno s banke, kartice.. visa electron.. to me zbunjuje jer u bet365 mi je ta opcija zajedno Credit/Debit card. pa sad koju opciju da odaberem ? i zanima me da li se moze ista lose desiti ako vucem novce direktno s kartice a ne koristim skrill

Link to comment
Share on other sites

Neznam gdje da pitam pa cu ovdje.. registrirao sam se na William Hill i prilikom uplate pita me da odaberem nacin uplate, kreditna kartica ili debitna kartica, posto vucem novce direktno s banke, kartice.. visa electron.. to me zbunjuje jer u bet365 mi je ta opcija zajedno Credit/Debit card. pa sad koju opciju da odaberem ? i zanima me da li se moze ista lose desiti ako vucem novce direktno s kartice a ne koristim skrill

 

Preporučljivo je koristiti skrill a vjerojatno nećeš imati problema niti ovako, ali sigurnije je sa skrillom. Za uplatu, probaj odabrati kreditnu karticu, i tamo VISA ili koji tip kartice već je te naravno upiši sve točne podatke... Uplata bi trebala proći be problema.

Link to comment
Share on other sites

Ovako izgleda, ne mogu uopce odabrati VISA, samo Credit ili Debit, a VISA ima u obje opcije

qxyZASX.png

 

Pa da bi došao do toga da unosiš podatke VISA kartice prvo moraš odabrati npr. Credit card i onda bi u sljedećem koraku trebao odabrati tip kartice (VISA, Maestro i sl.) te unjeti podatke sa kartice, željeni iznos i to je to.

 

Probaj, kad napraviš prvu uplatu sistem ti zapamti podatke, osim cvc-broja kojim autoriziraš iduće transakcije, tako da je kasnije procedura još jednostavnija.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use