Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

raiffeisen, zadnju upaltu/isplatu mozda prije mjesec obavio, i imao neku stanku, nisam uopste igrao i danas sa kartice probao uraditi upload sredstava na skrill i ne da mi, i zovem banku i ono mi govori.

Meni danas stigla isplata sa skrilla na rf karticu visa, nadam se da nece praviti problem bar oko isplate. A uplatu sa kartice slabo kad vršim. PS. Državo jebem ti majku :D

Link to comment
Share on other sites

 

Pozdrav, zanima me je li neko imao slican problem.
 
Naime limitiran sam na svom bet365 racunu i nabavio sam od prijatelja 5-6 računa koje sam "izrotirao". Sve je štimalo, uplatim sa svog skrilla na skrill prijatelja, budem limitiran, pa isplata s beta na skrill, otvaram novi skrill i bet i sa skrilla prijatelja prebacim na skrill prijatelja vol.2. 
 
Ali na ovom zadnjem, prebacio sam pare sa svog zadnjeg skrilla limitiranog racuna na novi skrill prijatelja, pa na bet i kako mi je trebalo jos novaca za nesto dodam jos odredjenu cifru sa svog pravog skrill racuna. Nakon par dana htjedoh dodat jos nesto novaca sa svog skrilla na "taj" skrill i dolazi obavijest kako taj kontakt nije u mogucnosti da primi novac.
 
Odem na taj problematicni skrill i pokusam poslat 1 cent na svoj skrill. Ne daju. Kazu da se javim.Pisalo je "We're unable to perform the transaction. Please get in touch with us."
 
Zovem ih danas i pita me njihov predstavnik, ko su osobe koje su mi slale novce(spomenu covjek moje ime i prezime te prijateljevo takodjer) , ja kazem prijatelji, on me pita zasto su mi slali novce. Ja rekoh da su mi bili duzni. Uslijedilo je pitanje kako sam ja njima dao pare, ja rekoh keš. Kaze predstavnik da ce forvardirat moje objasnjenje i da ce mi se odogovorit na mail kroz par dana.
 
Jel neko imao slican problem? Kako se (nije) rijesio? Poprilicno sam zabrinut jer je fina cifra "zarobljena" na tom skrillu..

 

znaju zajebavati kada im je sumnjivo. meni tako ostalo zarobljeno 1850 eura na skrillu kojeg sam kupio od nekog makedonca..povezali su accounte, naplatili mi 150 eura provizije, rekli da je isplata moguća jedino na bankovni račun osobe na koju glasu account i nakon toga se taj account zatvara. mislim da ti nebi smio imati problema, pogotovo ako ti skrill glasi na nekog frenda. ali treba paziti, brisati cookiese, promjeniti IP adresu kada se prelazi na novi bet365 i skrill

Link to comment
Share on other sites

Imao sam problem sa Skrillom, kartica mi je bila blokirana. Sad imam novu karticu, tekući račun (netko je ovdje napisao obavezno tekući) pa da ne bi opet napravio zajeb ako može samo mala pomoć.

 

Valuta na skrillu su mi EURI, dok kod nas u banci HRK. Imam aktiviran mPBZ da mogu pratit transakcije novca. Proceduru znam, registriram karticu, izvršim uplatu na skrill, oni skinu dio love, ja napišem iznos i potvrdim karticu.

 

E sad gdje ja mogu vidjet tečaj po kojem skrill obračunava? Jer sam zadnji puta krivo upisao iznos i blokirali su mi karticu. Da ne napravim opet istu stvar.

 

I još nešto. Tekući račun tj. VISA karticu, stavljam pod Credit/Debit card ili Bank account na Skrillu?

 

EDIT:

 

Registrirao sam karticu (pod credit/debit card) i skinuli su mi s računa 19,51 KN. E sad kako da ja znam koliko je to EURA da dovršim potvrdu kartice?

Link to comment
Share on other sites

Zar je bitno ako je uplata/isplata sa tekućeg ili žiro rn-a? Koja je razlika?

 

Prije par mj. sam postavio isto pitanje, evo šta je meni @CreativeBet odgovorio:

 

 

"Želite otvoriti račun u banci, ali ne znate razliku između žiro i tekućeg računa? I jedan i drugi su bankovni računi, ali na žiro račun se prima honorar ili naknada od povremenog posla. Njega otvarate ako ste član nekog odbora te primate naknadu po sastanku, ako ste student te radite preko student servisa, ako se bavite kataloškom prodajom stvari te povremeno primate proviziju, ako ostvarujete prihod putem obrta ili drugih samostalnih djelatnosti, ako ste potpisali ugovor o djelu ili autorskom radu te primate honorar i u sličnim situacijama. Iznos koji se uplaćuje na ovaj račun se oporezuje. Za dohodak od nesamostalnog rada porezni obveznik uplate poreza na dohodak je poslodavac, a u ostalim slučajevima je porezni obveznik primatelj dohotka. Na tekući račun uplaćuju se redovna primanja kao što je plaća, mirovina i slično. Njega otvarate ako ste potpisali ugovor o radu s poslodavcem ili ako primate mirovinu. Sredstva na ovom računu ne podliježu nadzoru po osnovi poreznih obveza. Vrlo uočljiva razlika je i ta što na tekućem imate dozvoljeni minus, a na žiro računu ne. Također, za tekući račun plaćate mjesečnu naknadu, a otvaranje i održavanje žiro računa neke banke nude besplatno."

Poreznu sve zanima, a od prošle godine imaju takav sustav da vide doslovno svaku transakciju. Ovo znam iz iskustva.

Nažalost ova država je toliko jadna da će te zajebat i za 100kn jer netko treba 'nahraniti' gospodu.

S tekučim ne bi trebalo biti nikakvih problema.

 

 

Sa linka:

http://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/2984-kazne-i-novi-zakon/

Link to comment
Share on other sites

Zasad sam uplatio na skrill preko žiro računa nekih 250€, a isplatio još nisam ništa na sreću. Za uplate ne bi trebalo biti uopće problema nadam se, a isplata onda na skrill pa tekući?

 

Pa da.

 

Kladionica - skrill - Račun

 

De reci mi kak si potvrdio karticu? Jer ja ne mogu nigdje naći tečaj po kojem skrill obračunava eura u kune i obrnuto. Zadnji put sam tak unjeo otprilike po tečaju 7.5 i blokirao mi karticu. Sad se neću igrat s time. Kad netko napiše šta i kako onda ću si verificirat kak spada i igramo se. :)

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi netko iz iskustva reci konkretne brojke oko provizije kod skrilla i netellera

 

Naima u problemu sam, zatvorio sam skrill account jer je bio business i otvorio novi, ali ne mogu sa tom istom karticom koristiti taj novi. Pa sam mislio se prebaciti na neteller, ako netko zna konkretno proviziju bio bih zahvalan :)

Imam skrill karticu od 2014. godine. nekidan sam ju prvi put koristio. Isplatio sam sa wwina 50 Eura, na karticu je sjelo 359kn, na bankomatu sam digao 300 na što mi je uzeo 35 kn, s tim da na svaku transakciju s bankomata uzimaju 4 eura + torskovi konverzije

post-5042-0-78049700-1477243735_thumb.png

post-5042-0-10729800-1477244163_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Dobro može li mi netko reć kako ste verificirali, potvrdili karticu? Ako vam je račun u banci u kunama, a skirll u eurima. Gdje da vidim po kojem tečaju se obračunava da znam napisat koliko eura mi je skinuto sa kartice?

 

Svi koriste skrill, svi su registrirali, a nitko ne zna.  :D

u papirima koje sam dobio je bio neki kod i morao sam napisati tamo na stranici skrilla koji je, ili sam morao cvc sa kartice, al uglavnom verificirana je

Link to comment
Share on other sites

Nazvao sam ih, potrošio jedan bon dok objasnim šta ne valja. Kaže poslat će mi mail sa instrukcijama i potvrdit karticu manualno. Ajde super. Nisam im stigao ni odgovorit na mail već iduću minutu mi šalju da je slučaj rješen. I naravno nisu rješili. Kartica nije verificirana, a slučaj je zatvoren. Pa j**** vam...

 

Ne znam šta da radim.. :(  Pa neću valjd prestat s klađenjem sad zbog ovakve banalnosti.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Vi koji ste otvarali devizni tekući u banci jer vas nisu pitali gdje ćete radit? Ja kad sam otvarao tekući u banci pitala me gdje radim ili počinjem radit. Šta da ja kažem, eto planiram keširat lovu preko skrilla.  :D

 

Možda glupo pitanje al bankarstvo nije moja grana i ne razumijem se baš u prava i zakone čovjeka po tom pitanju. Šta da kažem, imam rodbinu, prijatelje vani, slat će mi novac il tak nešt.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Vi koji ste otvarali devizni tekući u banci jer vas nisu pitali gdje ćete radit? Ja kad sam otvarao tekući u banci pitala me gdje radim ili počinjem radit. Šta da ja kažem, eto planiram keširat lovu preko skrilla.  :D

 

Možda glupo pitanje al bankarstvo nije moja grana i ne razumijem se baš u prava i zakone čovjeka po tom pitanju. Šta da kažem, imam rodbinu, prijatelje vani, slat će mi novac il tak nešt.

 

Mene nitko nista nije pitao. Ima to godina kad sam uzeo tu VISA karticu u eurima. Niti sam onda bio zaposlen niti sam sad.

Inace se radi o PBZ banci.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje. Vi koji ste otvarali devizni tekući u banci jer vas nisu pitali gdje ćete radit? Ja kad sam otvarao tekući u banci pitala me gdje radim ili počinjem radit. Šta da ja kažem, eto planiram keširat lovu preko skrilla.  :D

 

Možda glupo pitanje al bankarstvo nije moja grana i ne razumijem se baš u prava i zakone čovjeka po tom pitanju. Šta da kažem, imam rodbinu, prijatelje vani, slat će mi novac il tak nešt.

 

Banci je u interesu otvoriti ti racun a ta pitanja postavljaju jer su im nametnuta od drzave odnosno porezne. Reci da ocekujes uplate iz inozemstva, poklone, rayne transakcije, svasta...

Cesto djelatnici znaju prijateljski savjetovati klijente kod otvaranj racuna.

Link to comment
Share on other sites

Ma kojem? Evo ti primjerak sa internet bankarstva. Piše iznos i skrill. Bio danas u banci, kaže čovjek nigdje ne može provjerit koliko bi to bilo eura. 

 

2efnd3q.jpg

 

Pravim devizni, neću se više s ovim zajebavat.

 

Meni je tek nakon 3-4 dana pisalo koliko je to u eurima... znaci kliknes na to i unutra su ti detalji... 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use