Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA picks 10.11.2015


canca

Recommended Posts

02:00 A.Davis over 26,5 1.85 Wwin
 

Početkom sezone mislio sam da će Davis biti jedan od standardnih igrača za over i da će mu granica stalno rasti i rasti, ali evo je.. kao na početku sezone. Ni Davis ni Pelicansi nisu započeli sezonu na željeni način, danas su točno dva tjedna od početka sezone, a Pelicansi i dalje nemaju pobjedu, trenutno su na 0-6. Davis je na prosjeku od 25,2 poena, 9,3 skokova i 2,8 blokada po utakmici. GSW-u je ubacio 18 i 26, Portlandu 25, Orlandu 14, Atlanti 43, Dallasu 25. Upravo protiv Dallasa prije 3 dana sam ga i analizirao, tada je pao za koš, za 39 minuta ubacio je 25 poena, dodao 6 skokova, 4 asistencije, 2 blokade i 5 osobnih. Obrana reketa za Dallas je stran pojam, imaju starog Dirka i Zazu Pachuliu. Jefferson im je ubacio 31 , Marvin Williams 17, Zeller 11, Valanciunas 16, Scola 19, Randle 22, Griffin 26.. Prošle sezone Dallasu je zabijao: 28, 31, 31. Moram Davisa i večeras odigrati, očekujem da Pelicansi ginu na terenu, ovo im je nakon utakmice protiv Orlanda prva prava prilika za prekidanjem ovoga niza, a to sigurno neće moći bez raspoloženog Davisa za kojeg se nadam da će dati 2 poena više nego prošlu utakmicu.

 

02:00 New Orleans-Dallas (ki) 1 1.80 Marathon

 

E što sam spominjao u analizi za Davisa.. Pelicansi ni u najgorem snu nisu očekivali ovakav ulazak u sezonu. Na omjeru su 0-6 i bit će ovo teška borba za playoff. Gubili su od : Golden Statea u gostima 111:95 i u svojoj dvorani 120:134, kod Portlanda 112:94, u svojoj dvorani od Orlanda 94:103 i Atlante 115:121, na gostovanju kod Dallasa 98:107. Dosta na loše predstave Pelicansa utjecale su i ozljede, Holiday još nije 100 %, limitirana mu je minutaža, prošlu nije igrao ali danas bi trebao, Ašik je upitan, Pondexter bi se trebao brzo vraitit, Evans za jedno mjesec dana, dok su Cole i Perkins van do daljnjeg. Dallas je na omjeru 3-3, dobili su na gostovanjima kod Phoneixa i Lakersa sa 111:95 odnosno 103:93 i u svojoj dvorani spomenutu utakmicu protiv New Orleansa 107:98, a izgubili su na gostovanju kod Clippersa 104:88 i u svojoj dvorani od Toronta 91:102 i Charlottea 94:108. Ekipa koja je dosta radila preko ljeta i po meni će teško u playoff, Williams-Harris-Parsons-Dirk-Pachulia, Parsons se traži nakon povratka od ozljede, ne igra puno a i nema nekog učinka, Dirku će ove sezone biti smanjena minutaža...Pelicansi su imali finu priliku ostvariti prvu pobjedu prije 3 dana, ali su pali u posljednjoj četvrtini. Mislim da danas napokon ostvaruju prvu pobjedu, igraju pred svojim navijačima, Davis polako hvata pravu formu i vjerujem da prekidaju ovaj crni niz.

Link to comment
Share on other sites

01:00 L.James over 23,5 1.75 Wwin 

 

Po meni je ova granica na Jamesa čista budalaština. Ne znam je li to radi one „ozljede“ ako je možemo tako nazvati, ali bilo je sve u redu prije 2 dana. Lebron je ove sezone na 24,4 ppg, 6,4 apg, 6,6 rpg. Chicagu je ubacio 25, Memphisu 12, Miamiju 29, Phili 22 i 31, New Yorku 23, Indiani 29. Danas dočekuju ekipu Utaha koja igra fino ove sezone. Mislim da je ovakva granica jer i kladionice misle da bi mogao biti BO ali po trenutnom stanju Jazzeri bi trebali namučiti Cleveland. James protiv Utaha u 23 utakmice ima 29,5 ppg, 8,2 rpg i 7,1 apg, a protiv Haywarda u 8 utakmica 27,1 ppg, 7,5 rpg, 7,5 apg. Ono što je po meni također jako bitno kod ovoga para je to da će Love imati problema u reketu kojega brane Favours i Gobert tako da bo James trebao još više forsirati. Sve u svemu, po meni se ova margina mora ispratiti i mislio sam da je više nikako nećemo viđati.

Link to comment
Share on other sites

Durant over 29.5 @1.90 marathonbet

 

Meni je ovo jako izgledan over iz vise razloga. Durant jako dobar u ovoj sezoni, a protiv Wizzardsa dobar vec puno duze. U prosloj sezoni je u oba meca isao over sa po 34 poena u svakom. Jednostavno Wizzardsi nemaju igraca na njegovoj poziciji koji bi ga mogao zaustaviti. Ibaka ce imati tezak posao u reketu protiv Gortata i Nenea koji jako dobro brane reket. Wess ce isto donekle imati nezgodan matchup sa John Wallom koji vazi za solidnog defanzivca. Iz ovog ralzoga se Durant namece kao najbolja opcija. Verujem da ce uzeti svoje suteve. Ove sezone sutira jako dobro za 3 poena. Bice tu i bacanja. Osim toga, mala stavka - Durant je rodjen u Washingtonu i uvek govori da voli igrati u svom rodnom gradu. Veceras se ocekuje i podrska familije koja dolazi da gleda Kevina, a boljim poznavaocima NBA je poznato koliko Durantu to znaci i da cesto svoj uspeh prepisuje svojoj majci koja mu je moralna podrska na svakoj tekmi. Da skratim pricu, ne bi trebalo doci do blowouta te ocekujem Durantulu na 30 poena najmanje. 

EDIT: Ovo je najniza granica  u kladionicama koje ja igram. Ako budete nasli nizu granicu - tim bolje :)

Link to comment
Share on other sites

Ibjx3wv.png

 

Minesota je iznenađšujuće dobro ušla u sezonu. Na omjeru su 4-2 i šta je jako zanimljivo sve 4 pobjede ostvarili su na gostovanjima a oba poraza doma. Danas se vraćaju u svoju dvoranu nakon 2 velike pobjede u Chicagu i Atlanti. Ugošćuju Charlotu koja je na 2-4 omjeru.

Minesota ima jako talenitaru ekipu. Zadnja 2 prva picka su kod njih. Wiggins i Towns i obojica itekako opravdavaju to šta su bili izabrani kao 1. na rosteru imaju još zanimljivih igrača. Tu je legenda franšize Garnett koji malo igra al ipak ga se treba spomenuti. Na playu im je napokon zdravi Rubio,s klupe kao 6. igrač ulazi odličan scorer Martin i imaju jako zanimljivu a čini se i dobru ekipu. Danas ugošćuju Charlotu. charlota ima svakako ekipu za play off istoka ali istok je dosta lošiji od zapada. Centralne figure njihove ekipe su centar Al Jefferson i play Kemba Walker. Doveli su iz portlanda Batuma i oni su im 3 najbitnija i najbolja igrača i mislim da takva ekipa danas nije favorit u Minesti jer domaćini će sigurno bit jako motivirani i u jako dobrom raspoloženju nakon vrlo dobrog ulaska u sezonu i mislim da je vrijeme za prvu domaću pobjedu

 

Bucksi su na 4-3. Ušli su u sezonu s 3 poraza i zatim su uslijedile 4 pobjede. njima bi večeras trebao falit play MCW mkoji je odsutan već zadnje dvije utakmice. Vratio im se lanjski 2. pick Parker. Danas bi Celticsi trebali imat velikih problema s monroeom jer nemaju nekog pravog centra koji bi ga mogao branit. Celticsi su na 2-3 a dosad su samo jednu utakmicu imali na gostovanju i izgubili su je. Treba napomenut da su Bucksi sve 4 pobjede ostvyarili prtoiv najlošijih ekipa lige ali opet mislim da su ddoma protiv Celticsa favoriti

 

 

 

Kevin Love under 18.5 @ 1.85 Wwin

 

Već sam neki dan pisao o obrani Jazzera na poziciji PF kad sam igrao Randolpha under. Dananas Love igra upravo protiv Jazzera i mislim da će teško prebacit ovu marginu jedino ako ga bude jako išla trica onda će bit problema s ovim pickom. U šrolog ovom picku ide i loša obrana Jazera na SF poziciji tako da bi Lebron danas trebao uzet više lopti nego inače

 

Kobe Brayant under 18.5 @ 1.85 Wwin

 

Kobe igra jako lošu sezonu. Uzima puno teških šuteva koje većinom promašuje. Samo u 1. utakmici sezone je išao preko ove margine protiv lošeg Denvera. Istina bio je 2 puta točno na margini al danas igra protiv Denga koji je odličan obranbeni i trebat će ga jako ić da bi ovo prebacio

Link to comment
Share on other sites

Kristaps Porzingis 11,5 više 1.85 Supersport/PSK / 1.70 Wwin.com -> 8 poena, bacao cigle
 
Toronto s PF pozicije gdje igra mladi div Porzingis prima u prosjeku 16.7 što nije puno, ali Porzingisova granica nije jako visoka i vjerujem da stigne skupiti 12 poena (dosad išao 5 puta over, a 2 puta under na toj granici).
 
Torontu se na PF poziciji rotiraju:
1. Luis Scola (malo je star, 35-Year-Old, HT: 6' 9" WT: 240 lbs)
2. Patrick Patterson (26-Year-Old, HT: 6' 9" WT: 240 lbs)
---
3. James Johnson (28-Year-Old, HT: 6' 9" WT: 245 lbs)
4. DeMarre Carroll (Questionable, 29-Year-Old, HT: 6' 8" WT: 212 lbs)
5. Anthony Bennett (22-Year-Old, HT: 6' 8" WT: 240 lbs)
 
Dosad je Porzingis igrao ~24.6 minute po utakmici, uzimao ~10.9 šuteva, ubacivao sa 39.5% uspješnosti, ubacivao ~3.0 od iznuđenih ~3.7 slobodnih bacanja (80.8%). Ima prednost u visini, uzima dosta šuteva, jedino ga manja minutaža odnosno osobne greške (u prosjeku skupi 4.1 osobne) mogu zaustaviti u prelasku ove niske granice. smile emoticon
 
Kristaps Porzingis
20-Year-Old PF New York Knicks
HT: 7' 1" WT: 236 lbs DOB: 8/2/1995 College: Latvia
November 8, 2015 – Kristaps Porzingis News▼
DRAFTED: 4th Rd, #1 Overall in 2015
RotoWire Fantasy Analysis:
Porzingis posted 12 points (3-10 FG, 1-3 3Pt, 5-6 FT), 10 rebounds, one assist, and two blocks in 26 minutes during the Knicks' 99-95 win versus the Lakers on Sunday.
 
The 20-year-old Latvian rookie pumped out three double-doubles this past week against the Spurs, Bucks, and Lakers. Porzingis has yet to see 30 minutes during a game, effectively limiting his fantasy value thus far. However, he has performed very admirably through seven games, and figures to have plenty of opportunities to contribute this season. The Knicks are back in action on Tuesday versus the Raptors.
 
 
Gortat 9,5 više 1.85 Wwin, Supersport, PSK -> 15 poena
 
U utakmici Washington - Oklahoma očekuje se relativno izjednačena utakmica s puno poena (granica je 218 poena, a Oklahoma je blagi favorit po 1.50). Oklahoma s centarske pozicije (gdje je starter mladi Adams) prima 19.6 poena (s PF pozicije gdje ja Ibaka to je 20.6 poena), a Gortat je na prosjeku 9.7 poena po susretu. Granicu 9,5 je u 6 utakmica prešao 4 puta i ubacio 10 poena, a 2 put ostao na 9 poena. U prosjeku igra 28 minuta te uz brži tempo utakmice bi trebao imati solidne šanse za prelazak granice. Očekujem ga na 11-12 poena.

Statistički podaci i game log na slici:

hOZCa3n.png


Našao sam jedan valuebet u Sportingbetu, promašena granica za 2 poena, ne znam da li koga zanima da postavim, a ne tipka mi se analiza jer skoro da nema potrebe za tim. Nešto kao Okafor sinoć. :P
Radilo se o rookieju iz Minnesote, K.A. Townsu na granici 13,5 u Sportingbetu, ostali nudili 15,5. Ubacio 19 poena. :)
Link to comment
Share on other sites

WAS - OKC    2  1.42

 

Oklahoma je bolja ekipa od washingtona koji ima jako puno problema u obrani. Primaju cak 108 poena po utakmici sto nije nimalo dobro pogotovo kad igras protiv jedne od najboljih napadackih ekipa lige. Osim toga nema tho cuvati duranta koji redovno zabija 30+ protiv washigtona. washington ne igra na guzove pa da uspavaju igru a run & gun koji pokusavaju igrati oklahomi odgovara. Jos kad se zna da je bradley beal inace prvi strijelac washigtona dosad ima problema sa zglobom i ramenom upitno je koliko ce biti spreman...Cista 2 po meni

 

MIA - LAL   under 208  1.4

 

Lakersi su jednostavno losi. Bryant nije na razini. Pokusavaju razvijati mlade igrace i imaju nekolicinu novih igraca koji nisu uigrani. To rezultira malim brojem poena i velikim brojem gresaka. Osim toga igraju u miamiju koji tradicionalno kod kuce igraju sporu kosarku s dugim napadima. Utakmice miamija rijetko kada prelaze 200 poena. Istina da igraju protiv losih lakersa pa moguce da se razigraju medutim smatram da lakersi nece tako lako preci 90 poena u gostima u miamiju na 2. noc b2ba.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use