Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA picks 12.11.2015


Danny

Recommended Posts

Golden State Wariors -8 @ 1.93 Marathon/pinnacle

 

GSW gaze sve od reda. Danas igraju u Minesoti i ova margina mi se čini preniska. Minesta ima talentiranu momčad al Wariorsi su branitelji naslova i u novu sezonu su krenuli jako i nemaju još nije dan poraz. Dodatan motiv večeras im je jer s pobjedom ruše rekord franšize u broju pobjeda na početku sezone. Ovu utakmicu ja vidim ko laganui pobjedu gosta s nekih 15-20 poena razlike stoga uzimam ovaj hendi

Link to comment
Share on other sites

Whiteside under 16.5 bet365

Na mobu sam pa cu jako ukratko. Whiteside je bio otkrice prosle sezone ali nije neki pretjerano dobar centar. Danas igra protiv jezzera jedne od najboljih obrana lige i jako tesko ce on to prebacit. Tesko je odredit koja je on po hierarhiji opcija u napadu al u prve dvije nije sigurno jer su to wade i bosh daleko ispred. Dakle margina ja puno previsoka

Link to comment
Share on other sites

Whiteside under 16.5 bet365

Na mobu sam pa cu jako ukratko. Whiteside je bio otkrice prosle sezone ali nije neki pretjerano dobar centar. Danas igra protiv jezzera jedne od najboljih obrana lige i jako tesko ce on to prebacit. Tesko je odredit koja je on po hierarhiji opcija u napadu al u prve dvije nije sigurno jer su to wade i bosh daleko ispred. Dakle margina ja puno previsoka

 

Dwyane Wade    G   Miami Heat
Wade will not play on Thursday against Utah due to his son being ill.
Fantasy Analysis
Wade missed the team shoot around Thursday and will now miss the game as well. The guard is fine and will return to action in Miami's next game against Minnesota on Tuesday. It has not been announced who will replace Wade in the starting lineup, but look for Justise Winslow, Josh Richardson, and Beno Udrih to see some extra time in Wade's absence.
 
Whiteside na 13,5 u Supersportu po 1.85, a u bet365 granica je 3 poena viša, na 16.5. S obzirom na izostanak Wadea, nekako mi se čini da bi vrijedilo probati over Whitesidea.
Primjetio sam da Whiteside uzima više šuteva kad igra "kod kuće".
Evo prosjeka poena:
Kod kuće: ubacuje 18.2 poena, uzme 8.2-11.6 šuteva, 71% pogođenih šuteva
Vani: ubacuje 10.3 poena, uzima 4.3-8.7, 50% pogođenih šuteva
Isprva sam mislio odigrati under, ali malo više čačkao i predomislio se bez obzira na to što Utah s njegove pozicije prima samo 14.9 poena.
 
U svakom slučaju možete tražiti interval, odigrati i 13,5 više i 16,5 manje te možete imati čak dvije dobitne oklade ako broj poena bude 14, 15 ili 16.
 
UT7AY37.png
 

Sretno! :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use