Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA Picks 18.11.2015


JackieJack

Recommended Posts

Harden over 27.5 @1.81 marathonbet

 

Houston je uspeo zabeleziti i cetvrti poraz u nizu pre neki dan protiv Celticsa te forma postaje ozbiljan problem. Ekipa tog kalibra ne bi smela ispustati bodove kod kuce protiv timova kao sto su: Boston, Dallas ili Brooklyn Netsi a i onu protiv Denvera u gostima su morali dobiti. No, mnogobrojne povrede u timu su doprinele tome, a najvise Hardenov "slab" ucinak u tim tekmama. Poslednja 2 meca nije isao preko ove granice i zabelezio je 25 protiv Dallasa (sut 5/21) i 16 protiv Celticsa (sut 4/10). Pre toga je Denveru uvalio tacno 28 uz nesto bolji sut 9/19, a jednu pre toga protiv Netsa 23 poena uz opet los sut od 8/22. 

Mislim da igrac njegovog kvaliteta nece dozvoliti jos jedan fijasko Raketa. Houston veceras ima ispred sebe ekipu koja je u jos losijoj formi te bi ovo morali dobiti ispred svojih navijaca kako bi prekinuli gubitnicki niz. Veceras ocekujem Hardena na 30+ poena i da ponovi jos jednu partiju slicnu onoj protiv Clippersa ili Kingsa gde je isao na 40 i nesto poena. Kod Hardena mozemo uvek racunati na njegova bacanja (retko ih bude ispod 10) sto je velika pomoc kod igraca sa ovako visokim granicama. Blazzersi mu leze, prosle sezone je od 4 odigrane 3 puta isao u over i to svaki put sa 40+ poena. Beverley i Moteijunas su i dalje OUT kod Rocketsa dok je kod Portlanda samo Leonard OUT.

Westbrook over 29.5 @1.90 marathonbet

 

Ukratko i o ovom tipu, Wess ce veceras ponovo silovati. Durant je i dalje out, on je glavni pokretac ekipe i ima svu slobodu. Posle obnovljene povrede Davisa od sinoc, ovo mi se cini jos izjednaceniji i egal mec. Pelikani imaju vise povreda, veceras najverovatnije nece igrati: Davis,Evans, Asik, Perkins, Norris Cole i Pondexter. To je dosta igraca i sigurno ce izmenjen sastav slabije funkcionisati a to otvara vise prostora za Westrbrooka i njegove prodore. Isto kao i kod Hardena, on redovno bude na liniji slobodnih bacanja, tu ocekujem barem 10 poena plus njegova 25+ suteva. Ocekujem da se granica poveca a kvota padne u toku dana, zato to uzimam sada.

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Danas ima dosta zanimljivih parova ali mislim da ćemo morati čekati i večer jer je i dosta upitnika.. za početak od mene
 

01:00 N.Vučević over 17,5 1.85 Wwin 

 

Nikola Vučević ove sezone bilježi 16,5 ppg, 8,4 rpg i 1,9 blkpg. Po utakmicama: Washington 10, Oklahoma 26, Chicago 15, Pelicansi 22, Houston 6 u 17 minuta igre kada se i ozljedio i nije ga bilo 3 utakmice.. vratio se protiv Lakersa kojima je ubacio 18, zatim je Utahu ubacio 16 i zadnju Washingtonu 19. Minnesota je obrambeno slaba ekipa, pušta dosta na svim pozicijama pa tako i na centru. Whiteside 22, Marc Gasol 16, Mahimi 12, Ezeli 10, Horford 14, Pau Gasol 21, Jokić 10, Hibbert 12.. Vučević je upravo u posljednjoj utakmici protiv Minnesote odigrao vjerojatno i utakmicu karijere kada je ubacio 37 poena i dodao 17 skokova. Oladipo i Fourner su upitni za večeras i teško da ćemo nešto znati prije zagrijavanja, ali svejedno Vučka igram. Dominantan centar, vođa ekipe i sigurno će on dobiti svoju porciju pod koš gdje ga čeka rookie Towns koji mu ne bi trebao predstavljati problem.

Link to comment
Share on other sites

Oklahoma - Pelicans: http://www.svijetkladjenja.com/analize/nba-analiza-oklahoma-city-thunder-new-orleans-pelicans/

 

Htio sam pisati Westbrooka, no pošto ga je Jackie gore napisao neću onda :)

 

Oklahoma (111,0) - over @ Marathonbet 1,92 = 110:103  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry: 

 

Margina možda je visoka, ali ova obrana Pelicansa je živuća drama. Toliko rupa nema ni u obrani Lakersa, a ako imate taj epitet onda znate da pušta obrana na sve strane. Wess će im vjerojatno opet utrpati 40 komada, što neće biti ništa čudno, a ako neće biti Davisa onda bi i Ibaka mogao popraviti svoj prosjek poena. Pelikani su najgora obrana u ligi, primaju 110 u prosjeku, a u devet od 10 poraza ove sezone su primili 100 ili više poena. Kada agresivan napad Oklahome krene mislim da se oni neće ni snaći, a ovi će imati 60-ak u poluvremenu. 

Link to comment
Share on other sites

Gallinari under 17.5 @ 1.85 Wwin

 

 

Galinari je prva napadačka opcija Denvera. nna prosijeku je od 19 poena ove sezona. Sinoć ja zabio Pelikanima 32 poena ali danas ide na Leonarda a svi znamo da je on najbolji defanzivni Sf lige i da se rijetko ko nazabija pored njega. Isto tako očekuje se lagana pobjeda Spursa pa bi samim time pošto je Galinari i sinoć igrao mogli očekivat nešto manju minutažu za njega. Iako bi volio da je margina koji poen viša riskiram i igram ga over

 

Cousins over 26.5 @ 1.85 wwin

 

Opet popularnog rođu over. 3 utakmice zaredom je išao preko 30. igra odlično. šutira tricu 45% ima 11 slobodnih bacanja po utakmici i on je isprogramiran da svake večeri bude oko 30 poena. daleko najbolji centar lige

Link to comment
Share on other sites

Harden over 27.5 @1.81 marathonbet

 

Houston je uspeo zabeleziti i cetvrti poraz u nizu pre neki dan protiv Celticsa te forma postaje ozbiljan problem. Ekipa tog kalibra ne bi smela ispustati bodove kod kuce protiv timova kao sto su: Boston, Dallas ili Brooklyn Netsi a i onu protiv Denvera u gostima su morali dobiti. No, mnogobrojne povrede u timu su doprinele tome, a najvise Hardenov "slab" ucinak u tim tekmama. Poslednja 2 meca nije isao preko ove granice i zabelezio je 25 protiv Dallasa (sut 5/21) i 16 protiv Celticsa (sut 4/10). Pre toga je Denveru uvalio tacno 28 uz nesto bolji sut 9/19, a jednu pre toga protiv Netsa 23 poena uz opet los sut od 8/22. 

Mislim da igrac njegovog kvaliteta nece dozvoliti jos jedan fijasko Raketa. Houston veceras ima ispred sebe ekipu koja je u jos losijoj formi te bi ovo morali dobiti ispred svojih navijaca kako bi prekinuli gubitnicki niz. Veceras ocekujem Hardena na 30+ poena i da ponovi jos jednu partiju slicnu onoj protiv Clippersa ili Kingsa gde je isao na 40 i nesto poena. Kod Hardena mozemo uvek racunati na njegova bacanja (retko ih bude ispod 10) sto je velika pomoc kod igraca sa ovako visokim granicama. Blazzersi mu leze, prosle sezone je od 4 odigrane 3 puta isao u over i to svaki put sa 40+ poena. Beverley i Moteijunas su i dalje OUT kod Rocketsa dok je kod Portlanda samo Leonard OUT.

Westbrook over 29.5 @1.90 marathonbet

 

Ukratko i o ovom tipu, Wess ce veceras ponovo silovati. Durant je i dalje out, on je glavni pokretac ekipe i ima svu slobodu. Posle obnovljene povrede Davisa od sinoc, ovo mi se cini jos izjednaceniji i egal mec. Pelikani imaju vise povreda, veceras najverovatnije nece igrati: Davis,Evans, Asik, Perkins, Norris Cole i Pondexter. To je dosta igraca i sigurno ce izmenjen sastav slabije funkcionisati a to otvara vise prostora za Westrbrooka i njegove prodore. Isto kao i kod Hardena, on redovno bude na liniji slobodnih bacanja, tu ocekujem barem 10 poena plus njegova 25+ suteva. Ocekujem da se granica poveca a kvota padne u toku dana, zato to uzimam sada.

Sretno!

 

danas ja nebi westbrooka over igrao. visoka je margina a pelikani su  baš loši, danas su još bez holidaya a vjerojatno i bez davisa opet tako da bi moglo bit 20 razlike za okc

Link to comment
Share on other sites

George Hill (illness) will not play Wednesday against the 76ers.

This is hardly surprising given the opponent, and with Rodney Stuckey's (ankle) status also up in the air, we could see a whole lot of Monta Ellis and Paul George tonight. Joseph Young and Glenn Robinson would also see a slight uptick in minutes, but they're not getting enough floor time to matter in most leagues.
 
Ellis over 16.5 @ 1.85 Wwin
Link to comment
Share on other sites

Danas ima dosta zanimljivih parova ali mislim da ćemo morati čekati i večer jer je i dosta upitnika.. za početak od mene

 

01:00 N.Vučević over 17,5 1.85 Wwin 

 

Nikola Vučević ove sezone bilježi 16,5 ppg, 8,4 rpg i 1,9 blkpg. Po utakmicama: Washington 10, Oklahoma 26, Chicago 15, Pelicansi 22, Houston 6 u 17 minuta igre kada se i ozljedio i nije ga bilo 3 utakmice.. vratio se protiv Lakersa kojima je ubacio 18, zatim je Utahu ubacio 16 i zadnju Washingtonu 19. Minnesota je obrambeno slaba ekipa, pušta dosta na svim pozicijama pa tako i na centru. Whiteside 22, Marc Gasol 16, Mahimi 12, Ezeli 10, Horford 14, Pau Gasol 21, Jokić 10, Hibbert 12.. Vučević je upravo u posljednjoj utakmici protiv Minnesote odigrao vjerojatno i utakmicu karijere kada je ubacio 37 poena i dodao 17 skokova. Oladipo i Fourner su upitni za večeras i teško da ćemo nešto znati prije zagrijavanja, ali svejedno Vučka igram. Dominantan centar, vođa ekipe i sigurno će on dobiti svoju porciju pod koš gdje ga čeka rookie Towns koji mu ne bi trebao predstavljati problem.

Znas li igra li veceras George Hill i Davis? Ako ne igraju onda opet Ellis over i Gordona over

Link to comment
Share on other sites

danas ja nebi westbrooka over igrao. visoka je margina a pelikani su  baš loši, danas su još bez holidaya a vjerojatno i bez davisa opet tako da bi moglo bit 20 razlike za okc

 

ja ga igram svejedno, imam moguci BO u vidu ali i pored toga imam osecaj da Wess ide preko. Njemu su 3/4 dovoljne da ovo prebaci. Pre neki dan je ladno dao Celtcsima 12 za 7 minuta u 1/4, samo da mu sut ponovo ne bude onako katastrofalan.

Link to comment
Share on other sites

Duncan over 11,50 

 

Igraju protiv Denvera koji i nisu u nekoj formi i igraju toplo-hladno. Takodje Timi je suvise iskusan i inteligentan igrac uz prosek poena od 11,3 koji je i dalje na visini zadatka uprkos godinama i mislim da nemaju igraca u Denveru koji moze da se nosi sa njim. 

Takodje i ima zavidnu minutazu msm nekih 22 min po mecu u proseku,za ovu marginu u vise nego dovoljno za over. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use