Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NBA picks 25.12.2015.


canca

Recommended Posts

Prije svega Sretan Božić svim članovima katoličke vjeroispovijesti. Danas ima super parova, ja sam odabrao ova tri za analizu a vjerujem da će biti i dosta analiza i da će se pokriti svi parovi.

 

23:00 S.Curry over 30,5 1.85 Wwin 
23:00 L.James over 27,5 1.85 Wwin 
02:00 L.Aldridge over 16,5 1.85 Wwin 

 

Za Božić svake godine osim u jelu i piću, uživamo i u odličnom NBA programu. Utakmica dana svakako je moguće veliko finale između Golden Statea i Clevelanda.Prošlogodišnji MVP regularnog dijela sezone, opet je prvi kandidat za tu nagradu. Bilježi 31.2 ppg, 6.3 apg i 5.4 apg. Season high ostvario je protiv Pelicansa kada je ubacio 53 poena, a imao je još sjajnih utakmica: Pelicansi (opet) 40, Clippersi 40, Charlotte 40, Toronto 44. Ako gledamo kladioničarski, u posljednje 4 utakmice nije otišao u over: Milwaukee 28 i 26, Phoneix 25, Utah 16. Protiv Clevelanda nema baš sjajne brojke kada je u pitanju ovolika granica.Mislim da nas čeka sjajna utakmica i da će glavne zvijezde biti u prvome planu. Božić je, velika je gledanost, najbolja utakmica dana. Currya nisam forsirao ove sezone toliko i skoro svaki put sam dobro probrao vrijeme i iako nema dobre brojke protiv Clevelanda kada je u pitanju ovolika granica, ja ga moram odigrati u ovim uvjetima, a i nakon 4 undera vrijeme je za over.

 

James ove sezone bilježi 26.4 ppg, 6.3 apg i 7.6 rpg. Season high ostvario je protiv Milwaukeea i Pelicansa kada je ubacio po 37 poena. Što se forme tiče, nakon što je odmorio protiv Miamia, ubacivao je: Portlandu 33, Orlandu 24, Bostonu 24, Oklahomi 33, Phili 23, New Yorku 24. James ima jako dobre brojke protiv Golden Statea. Prošle sezone im je u regularnom dijelu ubacio 42 poena, a u finalu: 44, 39, 40, 20, 40, 32. U finoj je formi, vratio se Irving ali svejedno King vodi glavnu riječ. On obožava ovakve utakmice, brojke i forma mu idu u korist i ja ga vidim na 30+.

 

Teksaški derbi odigrat će Houston i San Antonio. Trebala bi ovo biti fina utakmica iako ovakve Spurse je teško iznenaditi. LaMarcus Aldridge ovo ljeto prešao je u Spurse i solidno se snašao. Naravno ovdje ima bolje suigrače i ne zabija po 20+ poena kao što je bilo u Portlandu, ali bilježi 15.77 ppg, 8.8 rpg i što gra čini drugim scorerom ekipe, nakon Leonarda. Season high ostvario je u ovom mjesecu kada je Phili i Clippersima ubacio 26 poena. Nakon tih 26 poena Clippersima, ubacio je Indiani 10 i Minnesoti 12 ali je i igrao ispod 30 minuta radi lakših pobjeda. Protiv Houstona Aldridge ima fine brojke, u 29 utakmica postiže 21.4 ppg i dodaje 8.6 rpg. Zadnjih 7 utakmica protiv njih: 20, 27, 29, 31, 32, 21, 31. Houston dosta pušta pod košem, posebno na četvorci koju daleko najslabije brane u ligi i dopuštaju 25.5 poena u prosjeku.

Link to comment
Share on other sites

Sretan praznik i sa moje strane, zelim da ga provedete u sto boljem duhu. Nadam se da ce poklon od NBA biti "dobri" rezultati, nema boljeg poklona od tog, da napokon imamo jednu noc sa 100% prolaznosti :D

Harden under 27.5 @1.72 paddypower

 

Slazem se sa Cancom, pogotovo za Jamesa i Aldridge. Njih sam zajedno sa Hardenom uzeo i u singlu, a i u sistemu 2/3 na jak ulog (verovatno najjaci na NBA ove sezone). Ovi pickovi mi se cine preizglednim, nadam se da nece biti vecih iznenadjenja.

Zasto Harden under? Mislim da je razlog prost, danas na Hardena ide najbolji defanzivac lige - Kawhi Leonard. Prvo, da nesto razjasnim: tacno da Harden zabije 30 vec do kraja 2/4 ne bih zalio sto sam ga uzeo na jaci ulog jer mi je Leonard ove sezone doneo jaaako dobre novce. Kad kazem Leonard mislim igrajuci under igrace koje on cuva. Lista je podugacka: Wiggins pre neku noc, Hayward, P.George, Antetokoumpo, Galinari itd itd itd. Sve su to bili underi zahvaljujuci doktoru odbrane koji bi mogao drzati lekcije igracima Houstona i Clippersa koji nisu culi za odbranu. Naravno, Harden ce verovatno biti najveci izazov za Kawhija u ovoj sezoni, posto je Brada jako nezgodan igrac za cuvanje. Zna iznuditi puno bacanja, ima specifican prodor a i sut za 3. Medjutim, u prvom delu ove sezone Harden je morao forsirati zbog svih onih izostanaka. Houston je napokon manje-vise kompletan i sada tu ima puno vise sutera na raspolaganju, pa me ne bi cudilo ako se Harden veceras fokusira na asistiranje vise nego na suteve. Inace, u prosloj sezoni je Harden samo jednom isao preko svoje granice, a to je zato sto Leonard nije igrao u toj jednoj utakmici. U ostale 3 kad je Leonard cuvao Hardena, uvek je ostajao ispod ove granice. Howard me je oborio u prosloj na 3 tiketa za samo poen, naravno u pitanju su bile licne greske, 2 licne posle 5 minuta na parketu i klupa. Mislim da (koliko god glup Howard bio) nije toliko glup da ponovo danas upadne u probleme sa greskama, pa ce dosta lopti ici i na Howarda. Nisu ni licne greske Hardena nemoguca opcija, sve u svemu tip vredan pokusaja, pogotovo na 27.5. Marathon je krenuo od 26.5 i vidim ga sada je vec na 25 poena. 

Puno srece veceras svima i da makar ovi "glavni" tipovi prodju :)

Link to comment
Share on other sites

image.gif WARIORS - CLEVELAND image.jpg

 

ANALIZA : http://www.svijetkladjenja.com/analize/nba-analiza-golden-state-wariors-cleveland-cavaliers/

 

Kolega Canca je gore napisao, ja isto, pa ću ih zaljepit jer sam ih još prije napisao, al neka njemu idu zasluge :D

 

L. James (27,5) – over @ 1,70 Wwin

Iako ovo nije doigravanje, James je u doigravanju prošle sezone protiv Wariorsa upisivao: 44, 39, 20, 40 i 32 poena. Dao je sve od sebe, a za ovu utakmicu je rekao da neće unijeti sve što ima. No može on pričati što god hoće, ali ovakva utakmica te ponese i jednostavno ne možeš odoliti da ne igraš najbolje što možeš. Njega B. Rush ne može čuvati, pa sam razmišljao da trener Wariorsa ne bi možda mogao ubaciti Iguoadalu da ga čuva u prvoj petorci, no ne vjerujem da će zbog jedne utakmice mijenjati taktiku. Očekujem veći broj poena na utakmici, a Cavsi to ne mogu bez njegovih poena, tako da ga očekujem na nekih 30 poena.

 

 

image.png

 

 

S. Curry (30,5) over @ 1,90 Marathonbet

Kao što sam rekao ovo će biti show Curry – James. Curry u zadnje vrijeme nije onako ubojit kao što smo navikli, no evo mu prave prilike da dokaže svoju MVP titulu, iako ju je već ove sezone opravdao puno puta. Irving i Williams mu ne mogu ništa, proitv njih će prolaziti bez puno problema, a imati će i dosta otvorenih šuteva. Da se igra kod Cavsa malo bih drugačije razmišljao, no Wariorsi će nametnuti svoj ritam i pokušati slomiti Cavse sa brzim napadima i sa naravno puno vanjskih šuteva. Curry u posljednjih devet utakmica: 40, 44, 28, 29, 38, 28, 25, 26, 16.

 

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Sretan praznik i sa moje strane, zelim da ga provedete u sto boljem duhu. Nadam se da ce poklon od NBA biti "dobri" rezultati, nema boljeg poklona od tog, da napokon imamo jednu noc sa 100% prolaznosti :D

Harden under 27.5 @1.72 paddypower

 

Slazem se sa Cancom, pogotovo za Jamesa i Aldridge. Njih sam zajedno sa Hardenom uzeo i u singlu, a i u sistemu 2/3 na jak ulog (verovatno najjaci na NBA ove sezone). Ovi pickovi mi se cine preizglednim, nadam se da nece biti vecih iznenadjenja.

Zasto Harden under? Mislim da je razlog prost, danas na Hardena ide najbolji defanzivac lige - Kawhi Leonard. Prvo, da nesto razjasnim: tacno da Harden zabije 30 vec do kraja 2/4 ne bih zalio sto sam ga uzeo na jaci ulog jer mi je Leonard ove sezone doneo jaaako dobre novce. Kad kazem Leonard mislim igrajuci under igrace koje on cuva. Lista je podugacka: Wiggins pre neku noc, Hayward, P.George, Antetokoumpo, Galinari itd itd itd. Sve su to bili underi zahvaljujuci doktoru odbrane koji bi mogao drzati lekcije igracima Houstona i Clippersa koji nisu culi za odbranu. Naravno, Harden ce verovatno biti najveci izazov za Kawhija u ovoj sezoni, posto je Brada jako nezgodan igrac za cuvanje. Zna iznuditi puno bacanja, ima specifican prodor a i sut za 3. Medjutim, u prvom delu ove sezone Harden je morao forsirati zbog svih onih izostanaka. Houston je napokon manje-vise kompletan i sada tu ima puno vise sutera na raspolaganju, pa me ne bi cudilo ako se Harden veceras fokusira na asistiranje vise nego na suteve. Inace, u prosloj sezoni je Harden samo jednom isao preko svoje granice, a to je zato sto Leonard nije igrao u toj jednoj utakmici. U ostale 3 kad je Leonard cuvao Hardena, uvek je ostajao ispod ove granice. Howard me je oborio u prosloj na 3 tiketa za samo poen, naravno u pitanju su bile licne greske, 2 licne posle 5 minuta na parketu i klupa. Mislim da (koliko god glup Howard bio) nije toliko glup da ponovo danas upadne u probleme sa greskama, pa ce dosta lopti ici i na Howarda. Nisu ni licne greske Hardena nemoguca opcija, sve u svemu tip vredan pokusaja, pogotovo na 27.5. Marathon je krenuo od 26.5 i vidim ga sada je vec na 25 poena. 

Puno srece veceras svima i da makar ovi "glavni" tipovi prodju :)

Dobro si ti malu granicu i kvotu potrefio, ja sam jutros uzeo u Wwinu 28,5 1.85 a sada je ista granica samo 1.75 under

Link to comment
Share on other sites

Dobro si ti malu granicu i kvotu potrefio, ja sam jutros uzeo u Wwinu 28,5 1.85 a sada je ista granica samo 1.75 under

Ima ga i dalje recimo u SuperSportu na 28.5 po kvoti 1.85, ali posto nemam racune u tim, jurim ove vece koji ponude najbolje granice. Posebno cekam da WilliamHill izbaci granice, redovno se zajebu za 2 poena i onda treba odigrati odmah dok velike uplate ne krenu pa smanje granicu. Ne bi me cudilo da Hardena izbace na 29.5 kao Jamesa pre koju noc protiv Phile na 30.5 :D :D

Link to comment
Share on other sites

S. Ibaka (13,5) - over @ 1,90 Marathonbet


Volim pisati igrače koji nisu glavni i koji se rijetko spominju. Ibaka je naravno uvijek u sjeni Duranta i Westbrooka, no Ibaka ima kvalitetu, a u zadnje vrijeme je posebno pokazuje. U posljednje četiri utakmice upisuje 23, 12, 17 i 17 poena, pokazuje da može puno više, a broj šuteva mu je na nekom prosjeku od 12-14 po utakmici. Bullsi sa PF pozicijama nisu nešto, tamo su Gibson i Mirotić i nemam baš neko dobro mišljenje o njihovoj obrani. Već su igrali međusobno ove sezone, a Ibaka im je tada zabio 17 uz 8/14 šut. Thunder je prošle sezone dva puta igrao protiv Bullsa. Ibaka jednu utakmicu nije igrao, a u drugoj je zabio 25.


 


 


 


 


image.png


Link to comment
Share on other sites

ovako ,jos jedan predlog:

Jrue Holiday over 13.5 @marathonbet @1.85
Jrue Holiday under 17 @WilliamHill@1.83


Prevelika razlika u granicama pa ko hoce da rizikuje moze uplatiti oba para, pa ako bude na kraju na 14,15 ili 16 poena oba tipa su dobitna, a ako ostane na 17 onda jedan dobitan drugi void. Evo i statistike J.Holidaya u zadnjih 5: 19,21,14,15 i 19 poena.

 

Naravno, glavni tip je under, posto je granica prevelika, a i Jrue ulazi sa klupe tako da verujem da ce tesko prebaciti ovo, Miami dosta dobro brani njegovu poziciju

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use