Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

NetBet promocija za utakmicu PSG - Chelsea


Goksim

Recommended Posts

Nakon se vraća meni omiljeno nogometno natjecanje, Liga Prvaka :D Uz to imamo i za utorak neuobičajenu utakmicu Europske lige na rasporedu. Ponuda je bogata cijeli tjedan, jer i u srijedu je na rasporedu Liga Prvaka, u četvrtak Europska liga, vikend kao i uvijek obiluje sportom, a onda opet sljedeći utorak Liga Prvaka... :)
 
Čekam neke od razrada pa kasnije podijelim razmišljanja...
 
Svakako svima preporučujem da sudjeluju u NetBet promociji za utakmicu PSG - Chelsea!
Rijetko kada preporučujem ovakve stvari jer obično ovakve promocije ne vrijede za igrače sa područja Balkana, ili je bonus potrebno okrenuti bezobrazno velik broj puta, međutim to ovdje nije slučaj. Dapaće još mi nije jasno kako su lasnirali ovakvu promociju, jer teško da sa njom mogu završiti u plusu, ali neću se buniti :D
 
INGQXil.jpg
 
Naime, promocija vrijedi za sve igrače, pa time, prema NetBet stranici, i za igrače iz Hrvatske, BIH, Srbije i drugih zemalja.
 
Dok druge kladionice daju koeficijent oko 1,70 na pobjedu PSG-a, NetBet ima promociju u kojoj daje koeficijent 9,00 na pobjedu PSG-a, odnosno 13,00 na pobjedu Chelsea. U slučaju promašene oklade vraćaju ulog!
 
Ono što me je najviše zaprepastilo jest da imaju nevjerojatno poštenu politiku okretanja bonusa, budući da je bonus koji dobijete (dobitak) potrebno okrenuti SAMO 3 PUTA na koeficijent 1,60 ili veći! Ovo nisam još nikad vidio, jer inaće broj okretaja, kao i koeficijenti znaju biti znatno veći kod drugih kladionica.
 
Evo i detalja:
 
NetBet kladionica za utakmicu Paris SG – Chelsea ima fantastičnu promociju koja, kako je navedeno na web stranici kladionice, vrijedi za sve igrače, pa tako i za igrače iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Makedonije, Crne Gore i drugih zemalja!
Za sve nove korisnike koeficijent na pobjedu PSG-a je 9,00 dok za pobjedu Chelsea je još boljih 13,00. Radi se o sjajnim koeficijentima, pogotovo ukoliko znamo da sve druge kladionice daju koeficijent oko 1,70 na pobjedu PSG-a, odnosno oko 5,00 na pobjedu Chelsea. Najbolja stvar je da ukoliko ne pogodite pobjednika NetBet vraća uloženi novac.
Dakle ukoliko u nekoj drugoj kladionici uplatite npr. 10€ na pobjedu PSG-a dobitak će biti 17€, odnosno zaradit ćete 7€ u slučaju da PSG slavi u toj utakmici. Ukoliko PSG ne pobjedi Chelsea, naravno ulog bi izgubili.
S druge strane, ako sudjelujete u ovoj promociji NetBet kladionice i  uplatite 10€ na pobjedu PSG-a protiv Chelsea, u slučaju pobjede PSG-a dobit ćete čak 90€ što je čak 5 puta veći dobitak, nego u svim drugim kladionicama. Kod NetBet kladionice zarada bi bila čak 80€. Uz to, u slučaju da PSG ne slavi, NetBet kladionica vraća ulog pa je samim tim ovo oklada bez rizika kojom samo možete dobiti!
Sve što trebate napraviti, jest:

  • otvoriti račun (što je vrlo jednostavno),
  • kao BONUS CODE navesti UCL10
  • uplatiti sredstva na račun i
  • postaviti svoju okladu sa najboljim koeficijentom.

SUDJELUJ U PROMOCIJI 

PRAVILA NAGRADNE IGRE

  • Ova promocija vrijedi za sve nove igrače koji okladu postave prje početka utakmice, odnosno do 16.2. do 20:45,
  • Maksimalni ulog po korisničkom računu za ovu promociju jest £10, odnosno ukoliko je korisnički račun u € ili nekoj drugoj valuti, iznos koji je ekvivalent £10 prema tečaju na dan uplate. Dakle, ako je £10 = 13€ onda je maksimalni ulog za ovu promociju 13€. Ukoliko se uplati veći iznos, npr. 30€ na pobjedu PSG-a, 13€ će se obračunavati po koeficijentu koji je u promociji (9,00) a preostalih 17€ će se računati po normalnom koefijentu koji NetBet kladionica daje za pobjedu PSG-a (1,70). U tom slučaju dobitak bi bio 13€x9,00 + 17€x1,70 odnosno 145,90€,
  • Kako bi sudjelovali u ovoj promociji potrebno je pod ‘Deposit Bonus Code’ (Cashier stranica – za uplatu) unjeti UCL10
  • Ukoliko je oklada dobitna račun će biti uvećan za iznos dobitka kroz 48 sati. Ukoliko oklada nije dobitna, ulog će prema ranije navedenim pravilima biti vraćen na kladioničarski račun kroz 48 sati,
  • Oklade postavljene na zbroj golova hendikepe, specijalne oklade i razrade ne vrijede za ovu promociju. Ova promocija se odnosi samo na osnovno klađenje za utakmicu PSG-Chelsea, odnosno na 1X2 tržište,
  • Korištenje cashout opcije, odnosno isplate dobitka tijekom trajanja utakmice, za ovu promociju, nije dozovljeno,
  • Bonus, odnosno iznos dobitne oklada treba biti okrenut tri puta (3x) na koeficijent 1,60 ili veći u roku od 30 dana,
  • U slučaju da oklada nije dobitna, NetBet kladionica će vratiti iznos ulog do £10 (13€) kroz 48 sati. U tom slučaju, iznos uplate potrebno je okrenuti šest puta (6x) na koeficijent 1,60 u roku 60 dana.
  • Kako se ova promocija nebi zloupotrebljavala korisnici koji koriste skrill ili Neteller kao način uplate nisu kvalificirani za ovu promociju


 

Više o promociji saznajte OVDJE

 

LINK ZA SUDJELOVANJE U PROMOCIJI

 

Moja preporuka je svakako sudjelovati u ovoj promociji i maksimalno je iskoristiti, odnosno uplatiti 13EURA po računu na pobjedu PSG-a (to mi se čini veća premija u koeficijentu a i relanija oklada). U slučaju iznenađenja i da PSG ne pobijedi, ulog bi trebao biti vraćen na kladioničarski račun.

 

Na 13EURA uloga dobitak bi trebao biti 117EURA koje bi u 30 dana trebalo tri puta okrenuti.

Dakle u slučaju dobitka, potrebno je ukupno uplatiti 351EURO na koeficijent 1,60 ili veći. To može biti 351 oklada po 1EURO, ili 10 oklada po 35EURA...

 

Naravno, nek svatko odluči za sebe dali je ova promocija prilika i fer prema korisnicima. Ja ću samo reći da povrat od 9 puta, kada je koeficijent drugdje 1,70 nisam još vidio, pogotovo uz i više nego fer uvjete okretanja bonusa, koji je potrebno okrenuti SAMO 3 PUTA, i to na koeficijent 1,60 ili veći. Neke kladionice imaju i puno lošije promocije a pravila bonusa im budu da je bonus potrebno okrenuti 20ak puta na koef. 2,50 ili veći što sigurno nije fer. 

 

Naravno, netko će svejedno odigrati pobjedu PSG-a po 1,70 u zemaljskim kladionicama pa će na 100kn dobiti, u slučaju pobede PSG-a, kada se uračuna MT i porez, 154kn. U slučaju nedobitne oklade gubi ulog naravno.

U ovoj promociji se na 100kn može dobiti 900kn, a uz to daju ulog nazad ako oklada ne prođe, pa sami procijenite dali se isplati sudjelovati ili ne.

 

LINK ZA SUDJELOVANJE U PROMOCIJI

Link to comment
Share on other sites

 

Svakako svima preporučujem da sudjeluju u NetBet promociji za utakmicu PSG - Chelsea!

Rijetko kada preporučujem ovakve stvari jer obično ovakve promocije ne vrijede za igrače sa područja Balkana, ili je bonus potrebno okrenuti bezobrazno velik broj puta, međutim to ovdje nije slučaj. Dapaće još mi nije jasno kako su lasnirali ovakvu promociju, jer teško da sa njom mogu završiti u plusu, ali neću se buniti :D

...

 

LINK ZA SUDJELOVANJE U PROMOCIJI

 

e a šta u slučaju ako sam ja napraivo račun tamo ranije tokom dana i upiso tokom registarcije pa mi kaže sada na cashier stranici kad ga upišem da je isteko/krivi. da li ako ja sad upaltim 10e na račun pa  na psg hoće li se meni vrijediti taj kof 9.

Link to comment
Share on other sites

@Lolek222

ne bi znao, najbolje kontaktiraj njihovu korisničku podršku jer si valjda aktivirao drugu promociju. Ili nek ti, ako je moguće, dodjele sudjelovanje u ovoj promociji, ili možda otvori drugi korisnički račun, ako si u mogućnosti i registriraj ga za PSG-Chelsea promociju odnosno sa UCL10 Bonus codom. LINK ZA PSG-CHELSEA PROMOCIJU

 

@Robert13

Welcome bonus trenutno ne vrijedi za korisnike sa područja Balkana, iako prema informacijama koje imam moguće da u skoro vrijeme i tu dođe do promjena. I da vrijedi, jedan bonus isključuje drugi, tako da je moguće sudjelovati samo u jednoj promociji a mislim da je trenutno oklada na PSG po koeficijentu 9,00 daleko najbolja opcija!

Link to comment
Share on other sites

e a šta u slučaju ako sam ja napraivo račun tamo ranije tokom dana i upiso tokom registarcije pa mi kaže sada na cashier stranici kad ga upišem da je isteko/krivi. da li ako ja sad upaltim 10e na račun pa  na psg hoće li se meni vrijediti taj kof 9.

Ja sam imao isti error i kontaktirao sam ih. Treba da u toku dana dobijem odgovor/resenje preko emaila. Cim dobijem, podelicu ovde da i ostali mogu uraditi isto :)

Link to comment
Share on other sites

@Lolek222

ne bi znao, najbolje kontaktiraj njihovu korisničku podršku jer si valjda aktivirao drugu promociju. Ili nek ti, ako je moguće, dodjele sudjelovanje u ovoj promociji, ili možda otvori drugi korisnički račun, ako si u mogućnosti i registriraj ga za PSG-Chelsea promociju odnosno sa UCL10 Bonus codom. LINK ZA PSG-CHELSEA PROMOCIJU

@Robert13

Welcome bonus trenutno ne vrijedi za korisnike sa područja Balkana, iako prema informacijama koje imam moguće da u skoro vrijeme i tu dođe do promjena. I da vrijedi, jedan bonus isključuje drugi, tako da je moguće sudjelovati samo u jednoj promociji a mislim da je trenutno oklada na PSG po koeficijentu 9,00 daleko najbolja opcija!

OK ali ako se registriram za ovu promociju neću više moći iskoristiti welcome bonus što je logično. Hvala na brzom odgovoru.

Link to comment
Share on other sites

 

INGQXil.jpg

 

 

 

Bitna napomena:

 

Jutros kada sam gledao pravila nagradne igre navedena pravila nisam uočio. Pretpostavljam da su ih, moguće i nadopunili kroz dan, budući da je promocija stvarno primamljiva a vjerujem da su mnogi otvarali i više računa, te radili uplate preko skrilla kako bi uplatili npr. 4x13e (četiri različita računa) na ovu promociju...

 

kbHacml.png

 

Uglavnom, kako je navedeno ukoliko se uplata na račun vrši preko Skrilla ili Netellera sudjelovanje u ovoj promociji nije moguće, pa obratite pozornost na ovo. Imaju Live chat, pa ako imate kakve upite najbolje se tamo obratite jer bi oni trebali imati točne i provjerene informacije.

 

Evo i svih pravila na engleskom:

 

pco453p.png

 

C40fRah.png

Link to comment
Share on other sites

...

Koji je onda nacin uplate osim Skrilla?I nakon registracije otisao sam na cashier,kada mi se to otvorilo stisnuo sam deposit koji je u ravnini slike netbet sport i tamo unio kod UCL10..e sad ja jos nisam dobio ovih 0.01 funti ili eura nebitno a pise da bi se nakon unesenog koda to trebalo dobiti pa me zanima jesam li napravio sve kako treba ili sam fulao negdje?

Link to comment
Share on other sites

I dalje je moguće sudjelovati u promociji a uplata nije komplicirana. Jedna od opcija je da se uplata napravi putem debitnih/kreditnih kartica, a moja preporuka je da kupite paysafecard i preko njega napravite uplatu.

 

Dakle Paysafecard je jedan od podržanih načina uplate, a prema pravilima, ako se uplata napravi putem paysafecarda uredno se sudjeluje u ovoj promociji. ;)

 

xuB76xD.png

 

Više o paysafecardu, gdje ga kupiti, kako napraviti uplatu i sl. saznajte OVDJE!

Svakako otvorite gore navedeni tekst jer su tamo detaljna uputstva. Ukratko, potrebno je kupiti paysafecard na kiosku, benzinskoj ili nekom rugom prodajnom mjestu, te se logirati na NetBet i upisati kod sa paysafecard bona. Dakle princip je isti kao kod nadoplate bona na mobitelu...

Link to comment
Share on other sites

I dalje je moguće sudjelovati u promociji a uplata nije komplicirana. Jedna od opcija je da se uplata napravi putem debitnih/kreditnih kartica, a moja preporuka je da kupite paysafecard i preko njega napravite uplatu.

 

Dakle Paysafecard je jedan od podržanih načina uplate, a prema pravilima, ako se uplata napravi putem paysafecarda uredno se sudjeluje u ovoj promociji. ;)

 

xuB76xD.png

 

Više o paysafecardu, gdje ga kupiti, kako napraviti uplatu i sl. saznajte OVDJE!

Svakako otvorite gore navedeni tekst jer su tamo detaljna uputstva. Ukratko, potrebno je kupiti paysafecard na kiosku, benzinskoj ili nekom rugom prodajnom mjestu, te se logirati na NetBet i upisati kod sa paysafecard bona. Dakle princip je isti kao kod nadoplate bona na mobitelu...

Goks, van ovog problema sa Skrillom. Da li si vec ispratio ovu promociju i uplatio? Ako da, da li si prvo uradio deposit pa onda aktivirao kod ili suprotno? 

Ocigledno je da svi imamo isti problem, a posto ovi iz live chata Netbeta nemaju resenje, kontam da je mozda ovo problem :/

Link to comment
Share on other sites

 

Uživo sa chata : "Unfortunately, players from Croatia are not eligible to take part in promotions. This is in our terms and conditions"

 

"Players from Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

 

To je pisalo prije 10 min, a sad trenutno su dodali još zemalja koje ne mogu sudjelovati

 

"Players from UK, Russia, Bulgaria, Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

Edited by Goksim
Link to comment
Share on other sites

Uživo sa chata : "Unfortunately, players from Croatia are not eligible to take part in promotions. This is in our terms and conditions"

 

"Players from Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

 

To je pisalo prije 10 min, a sad trenutno su dodali još zemalja koje ne mogu sudjelovati

 

"Players from UK, Russia, Bulgaria, Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

Pa mi smo svi iz dolje navedenih zemalja :P, zaspamali smo skroz današnji dan hehe

Link to comment
Share on other sites

Uživo sa chata : "Unfortunately, players from Croatia are not eligible to take part in promotions. This is in our terms and conditions"

 

"Players from Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

 

To je pisalo prije 10 min, a sad trenutno su dodali još zemalja koje ne mogu sudjelovati

 

"Players from UK, Russia, Bulgaria, Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

 

NetBet ima više raznih promocija i različita pravila za svaku od promocija. Neke promociju su namjenjene samo UK tržištu (obično Premiership), neke vrijede i za druge zemlje. 

Kao što sam ranije napisao welcome bonus (odnosno bonus dobrodošlice gdje se na uplatu dobiva 50%) ne vrijedi za igrače iz Hrvatske jer kod Terms and conditions pod zadnjom stavkom piše upravo gore navedi tekst, da igrači iz Hrvatske, Srbije, BIH u welcome bonus promociji ne mogu sudjelovati.

 

Što se pak promocije oko utakmice PSG-Chelsea tiće apsolutno nigdje nije navedeno ograničenje na temelju nacionalne pripadnosti. Dapaće navedeno je 

 

"Offer applies to all players eligible to use the Netbet.com & .co.uk brands"

 

dakle da se promocija odnosi za sve igrače koji su na  .co.uk (dakle UK) i .com (dakle sve ostalo). 

 

Pogledajte na OVOM LINKU na dnu "Terms and conditions"  gdje ograničenje po zemljama nije navedeno.

 

@Robert13 Jesi li siguran da su na chatu shvatili da misliš na ovu promociju jer ovo to su odgovorili je apsolutno točno za welcome bonus, međutim ne i za ovu promociju, barem ne prema njihovim web stranicama, a ako neka promocija ne vrijedi za određenu zemlju onda to pod terms and conditions te promociju obavezno moraju navesti.

 

Btw. kasnije malo počistimo postove na ovu temu kako bi dnevni tipovi za utorak bili pregledniji.

Link to comment
Share on other sites

Točno sam naveo da se radi o promociji vezanoj za utakmicu PSG i Chelsea i da se radi o kodu UCL10 i to sam pitao dvojicu na dva chata i oba dvojica su mi odgovorili da nijedna promocija na njihovoj stranici ne vrijedi za igrače iz Hrvatske i poslao mi je ono gore što sam postao i da zato prilikom deposita svima s tog područja izbacuje da kod nije validan. :(

Link to comment
Share on other sites

Drustvo, sto se tice tih promocija.. pisao sam vec da sam igrao na bet fair ono kad je bila promocija Barsa-Real  GG po kvoti 5. 
Na kraju se ispostavilo da ne vazi za Srbiju i da ne mogu da mi vrate ulozen novac (10e)

Ne znam kako je na NetBet-u, ali sa ovim promocijama navuku i ljude koji su iz zemlje koje uopste nemaju pravo na promociju (a ima ih dosta koliko vidim).. i koji odigraju opkladu , a kasnije saznaju da za njih nije vazilo.. kao ja :)

Ovo je stvarno odlicna promocija, i svaka cast Goksimu na trud i sto svaki put podeli sa nama..ali sve pada u vodu kad ne vazi za nase zemlje. Samo nas navuku kladze :D

Nadam se da ce neki put biti ovakva promocija koja vazi i za nas.. a sto se tice predloga ja bih probao na Berankisa protiv Dzumhura po 1,50kv.  Vodi 3-0 u medjusobnim suretima, nema izgubljen set.. dobio ga je pre 5 dana u Memphisu na tvrdoj podlozi 6-3 6-4. Sad se igra u Delray Beachu, takodje na tvrdoj podlozi koja vise lezi Berankisu. Mozda gresim, ali ne verujem da se nesto promenilo za ova 5 dana pa vredi na neki tiket da se proba.

Link to comment
Share on other sites

Uživo sa chata : "Unfortunately, players from Croatia are not eligible to take part in promotions. This is in our terms and conditions"

 

"Players from Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

 

To je pisalo prije 10 min, a sad trenutno su dodali još zemalja koje ne mogu sudjelovati

 

"Players from UK, Russia, Bulgaria, Poland, Portugal, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Benin, Ivory Coast, Czech Republic, Georgia, Croatia, Hungary, India, Kyrgyzstan, Lebanon, Lithuania, Moldova, Macedonia, Nigeria, Serbia, Russia, Slovenia, Slovakia, Uzbekistan, Zimbabwe and Ukraine are not eligible to participate in any promotions."

da... znači gore piše da igrači iz Hrvatske nisu u mogućnosti iskoristiti NIKAKVE promocije - "not eligible to participate in ANY promotions.... "

ovdje je glavna riječ "ANY" .....   jadno...   :(

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hajduk - Dinamo sudi Nijemac. Dinamovci tvrde da ih je teško oštetio prije tri godine HAJDUK i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. To je jedna od odlučujućih utakmica ove sezone u borbi za naslov prvaka, a sudit će je njemački sudac Daniel Siebert (39). Riječ je o sucu iz UEFA-ine elitne kategorije, koji redovno sudi Bundesligu. Podsjetimo, HNS je početkom mjeseca nakon VAR afere donio odluku da će do kraja sezone derbije suditi strani suci. UEFA ima 33 elitna suca, a jedan od njih je i Siebert koji stiže na Poljud. Jedan od najboljih njemačkih sudaca Nijemci su ga ranije slali u Grčku, gdje je sudio derbi između Panathinaikosa i PAOK-a te podijelio devet žutih kartona. Prije deset dana sudio je Bayer Leverkusenu u 2:0 pobjedi nad Wolfsburgom, a 6. ožujka bio je glavni sudac meča Sporting Lisabona i Atalante u Europa ligi. Siebert je rođen u Berlinu 4. svibnja 1984. godine. FIFA oznaku nosi od 2015. godine. Suditi je započeo 2007. godine, a 2009. probio se do druge Bundeslige, da bi u najvišem rangu njemačkog nogometa sudio od 2012. godine. Do danas je sudio 165 utakmica Bundeslige. Koliko je Siebert cijenjen u Njemačkoj svjedoči i to što je prošle godine sudio finale kupa između Leipziga i Eintracht Frankfurta, a 2019. dvoboj Superkupa u kojem su se sastali Borussia Dortmund i Bayern. Redovan na najvećim natjecanjima Siebert je redovan i na najvećim natjecanjima. Sudjelovao je na Europskom prvenstvu 2020. i Svjetskom prvenstvu 2022. godine kada je sudio na pet utakmica. U Ligi prvaka je debitirao 2018. godine i u tom natjecanju je sudio 13 utakmica. I dok sve navedeno svjedoči o impresivnoj karijeri i ugledu Daniela Sieberta u njemačkom i svjetskom nogometu, dvije utakmice koje je vodio ostale su u jako lošem sjećanju navijača Dinama i Urugvaja. Dinamo je 9. travnja 2021. prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, navijači domaćih tvrdili su da je njihov klub zakinut za jedanaesterac. U 11. minuti Majer je iz kornera s desne strane ubacio na drugu stativu, gdje je Atiemwen sa samo dva metra od gola pucao glavom. Neposredno pred crtom Villarrealov veznjak Parejo je loptu spriječio da uđe u gol tako što ga je obranio lijevom rukom. Situaciju koja je ostala neprimijećena tijekom utakmice i televizijskog prijenosa otkriva snimka koja je isplivala i koju prilažemo. Očito to tada ne samo gledatelji, nego suci, pa čak i igrači Dinama nisu vidjeli zbog gužve pred golom, jer nitko se od njih nije bunio. Je li Siebert teško oštetio Dinamo u jednoj od njegovih najvažnijih europskih utakmica? Štoviše, gledajući snimku glavne kamere, čini se da je Parejo šut Atiemena obranio prsima. Međutim, snimka koja slijedi nakon toga, napravljena kamerom iza gola, otkriva da je to napravio rukom. Ako je sudac Daniel Siebert u 41. minuti opravdano pokazao na penal za Villarreal nakon što je Theophile-Catherine rukom dodirnuo loptu koju je Gerard Moreno uputio kao centaršut iz kuta kaznenog prostora, onda je i pola sata ranije trebao dosuditi kazneni udarac za Dinamo, tvrdili su dinamovci nakon što je procurila snimka koju prilažemo. Zato što je Parejo metar od gol-crte rukom obranio loptu koja je išla baš u mrežu. Doduše, ruka mu tom prilikom stoji jako blizu tijelu, što je ključno prilikom odlučivanja je li penal ili ne, ali ovo je svakako situacija koju dinamovci neće rado gledati. Posebno zato što se dogodila u najvećoj Dinamovoj europskoj utakmici zadnjih 50 godina. Dinamo naime od početka 70-ih nije bio dospio ovako daleko u eurokupovima. ► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JE LI DINAMO OŠTEĆEN ZA PENAL PROTIV VILLARREALA.  Urugvajci ga naguravali po terenu, nazivali ku*vinim sinom i lopovom No ogorčenje koje su prema Siebertu naknadno osjetili dinamovci ništa je prema bijesu koji je u realnom vremenu i pred cijelim svijetom izazvao kod Urugvajaca na SP-u prije dvije godine. Urugvaj je u zadnjem kolu skupine pobijedio Ganu 2:0, ali to mu nije bilo dovoljno za prolazak grupe jer je Južna Koreja svladala Portugal 2:1 i tako otišla u osminu finala zahvaljujući tome što je zabila dva gola više od Urugvajaca. Urugvajci su nakon utakmice bili užasnuti sudačkom ekipom predvođenom Siebertom. On je u prvom poluvremenu nakon VAR pregleda dosudio penal za Ganu, koji je obranjen, dok je u drugom dijelu dvije situacije pred ganskim golom ocijenio drugačije. Prvo ni nakon VAR pregleda nije dosudio jedanaesterac nakon duela Amarteyja i Nuneza u 58. minuti, a u sudačkoj nadoknadi nije htio ni pogledati VAR nakon što je Cavani pao u duelu sa Seiduom. Sudački ekspert HRT-a Mario Strahonja rekao je da je trebalo tu svirati penal, no sudac ga nije dosudio. Ogorčeni nogometaši Urugvaja nakon utakmice okružili su Sieberta, derali se na njega i naguravali ga, a Cavani je čak razbio VAR monitor. Stoper Jose Maria Gimenez u jednom se trenutku okrenuo prema kameri koja ga je snimala i rekao: "Lopovi, ovi ku*vini sinovi su svi hrpa lopova... Samo me nastavi snimati..." To je govorio dok su on i suigrači agresivno nastupali prema Siebertu, prateći ga sve dok nije izašao s terena. Gimenez je, želeći doći do Sieberta, laktom udario dužnosnika FIFA-e koji ga je smirivao. Cavani je kasnije izjavio: "Ako me kazne zbog udaranja VAR-a, onda sudac koji nas je izbacio sa Svjetskog prvenstva treba u zatvor."   Izvor: Index.hr
    • Ovo su parovi četvrtfinala LIGE PRVAKA: Arsenal - Bayern Atletico Madrid - Dortmund Real Madrid - Man City PSG - Barcelona Ovo su parovi polufinala: PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City Finale PSG/Barcelona - Atletico Madrid/Dortmund VS Arsenal/Bayern/ - Real Madrid/Man City
    • Pozdrav u vezi teme u kontaktu sam sa likom koji mi šalje namjestene tekme kao siguran "dobitak" prolazi svaka tekma... Al posebna kladijonica i jos nikad nisam uspio isplatit novac dal se oko stim sussreo? Dal mogu napraviti kaznu kladijonicu?
    • I mene zanima to pitanje da li je neko kladio se na kladijonici 1red dragon i zona BET?
    • DIREKTNI LINK NA F1 2024 (Koeficijenti 4.3. u 19:30 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use